Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#124) almi válasza tmiki (#93) üzenetére


almi
senior tag

Helló!
Én a Matróban vettem a gépet.
Hát sztem ott tuti nem tesznek bele neked +512 ramot.
Kérsz egy Sulinetes napijegyet vagy mit a pultnál, odamész leveszed a dobozt a polcról, odaviszed a kispulthoz ott lepecsételik a számlát stb.Ott is fizeted nem a pénztárnál.
Igen, van benne kamera ami egész tűrhető.Hát sztem szép képet ad a monitor.Szemből kell nézni az igaz, de hát amikor gépezel csak szemben ülsz vele :D
Hát a hang a saját hangszóróján eléggé cicnogásnak tűnik, de ezért kell füles vagy kishangszóró.
A vinyó az nekem 75 giga és ebből 70 áll rendelkezésedre mert a többi a IBM_SERVICE, de ezt ügye winben nem látod, csak ha az indításnál nyomsz egy F1 et azt hiszem.Ez olyan 4,6 giga.
A vidaókari viszont nem a Intel 950 hanem 945.Nem tom van e sok különbség de az újságba 950-es volt írva, de nem gáz..
800*600 ban megy a Most Wanted minimumon.Prince of Persia, Flatout, Fifák, CS mennek reccenés nélkül 1024 ben.Ennyit próbátam ki így hirtelen.A proci viszont naon zúz!Az itthoni gépemben 1,7 es Cerka van.Hát ahhoz képest nagyon ottvan :):)
Egyébkét én is meg vagyok vele elégedve.Semmi gáz nincs hálistenek.
MOD: Ja én még annyit h az XP az rajta volt.Van egy sorozatszám a gép alján.Na meg az összs driver ami hozzá van rajta van a gépen szal azt érdemes az elején kiírni DVDre.
Ha jól néztem LG DVD író van benne.


Üdv.


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.