Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115) Lenovo válasza Grega444 (#108) üzenetére


Lenovo
tag

Mondhatnám azt, hogy hibáztál. Nem a Lenovo Care gombot kell ''tapizni'', mert azzal tényleg tudsz kártokozni, ha nem olvasod el rendesen a képernyőn megjelenő feliratokat. Sokan csak nyomkodják a ''Yes''-eket mag a ''NO''-kat, holott azt sem tudják mire válaszolnak. Lassan naponta többször leírhatom, hogy gyárilag egyik Lenovo notebookban SINCS CD!!!! (ÉS nem is lesz.)

De lehet, hogy nem is hibáztál. Információim szerint a CORA DOS licences gépeket árul(t), amelyeknek üres a merevlemeze (ez magyarázza az ''Operating system not found ... üzenetet). Ezeken természetesen a helyreállító partíció sincs rajta. Amit ígértek, hogy adnak hozzá driver CD-t, de ahhoz oprendszert a felhasználónak kell biztosítania. (A drivereket meg egyébként jobb a webről leszedni!)

''És mi a helyzet, ha partícionáltam és formáztam a winyót? Egyébként én vásárlás után (még partícionálás és formázás előtt természetesen) próbáltam bekapcsolákor és boot alatt tapizni a ''Lenovo Care'' gombot, és a a végén mégis az lett az eredmény, hogy ''Operating System not found...'' vagy valami ilyesmi.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.