Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  lenovo1992 károsultjai...

Hozzászólások

(#1) Vektast


Vektast
aktív tag

Úgy hallottam nem csak engem vert át B. Sándor az [#1db elérhető# rendelhető MSI RTX 3060 Ventus] hírdetésével. Engem 17-e óta hiteget a bohóc, hogy visszaküldi a 190ezremet. Ma megtettem a feljelentést. :W

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#2) balloo1 válasza Vektast (#1) üzenetére


balloo1
újonc

Szia. Engem is átvert. Napok óta csak ígérget. Holnap nem utalja vissza a pénzem megyek én is megtenni a feljelentést.

(#3) hardverkulio


hardverkulio
friss újonc

Hasonló a helyzet. 6 videokártya, fél millió forint :( Kártyák sehol, pénz sehol. :W

(#4) balloo1 válasza hardverkulio (#3) üzenetére


balloo1
újonc

Nálam 5kartya és egy alaplap.
feljelentesnel egyeztessunk privatba ugyirat számot, az felgyorsítja az eljárást.

(#5) RpPRO


RpPRO
őstag

Ha van még károsult, jelezze privátban, létrehoztunk egy FB csoportot.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#6) Nite


Nite
őstag

sziasztok! csatlakozok en is a bandahoz!

Paid my dues!

(#7) Braveee válasza Nite (#6) üzenetére


Braveee
csendes tag

engem forizs.antal paraszt vert át, Békéscsaba/Orosházáról. Szerintem haverok, vagy ugyanaz az ember több néven. Tudok még 2 emberről akit 300+ és 500+ -al vert át.

!Garanciális ügyintézésben tudok segíteni!

(#8) hardverkulio válasza Braveee (#7) üzenetére


hardverkulio
friss újonc

ez s fórizs nem a sanyi lesz......másak a mobilszámok, számlaszámok......sanyinknak már 4 éve is ugyanaz a mobilszáma ahogy a neten fellelhető adatokból látszik.......mellesleg ma visszautalta nekem a 490.000 ft-ot, bár a többség még nem került sorra de dolgozik az ügyön.......

(#9) spyhunter


spyhunter
újonc

Ó hogy az a , hogy miért nem kerestem rá hamarabb erre a userre. Engem is az 1 db MSI Ventussal vert át annyi különbséggel, hogy Én személyesen akartam átvenni és ezért 50ezer előleget kért hogy más ne vigye el. Revoluton küldtem el Neki azóta hiteget hogy visszaadja.
Egyszer azt mondta hogy nem érkezett meg a szállítmány amit várt és Őt is átverték, de hamarosan rendezi a dolgot.... Természetesen a feljelentést Én is megteszem ha valakinek van ügyiratszáma a már meglévőről kérem küldje el. Illetve ha a tartózkodási helyéről van valakinek infója akkor az is írjon rám, indulok azonnal.... ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  lenovo1992 károsultjai...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.