Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Lemasolt sim?segitsetek pls (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!

Lehetséges-e az,hogy valakinek a kontójára beszélnek mások,és azt a beszélgetést lehessen hallani?
Azaz,ha valakinek van egy ugyanolyan sim kártyája(ha jól tudom ilyet lehet csinálni,csak le kell másolni..)és azzal az a valaki bejelentkezik a hálózatba,akkor ezt megengedi-e a hálózat(hogy 2 ugyanolyan simID vagy nem tom mi ennek a neve legyen egyszerre).
Továbbá ha igen,akkor lehetséges-e az,hogy amennyiben ez az illető hivást kezdeményez,akkor,mivel ugyanaz az id az eredeti sim tulajdonos is hallja azt a beszélgetést?
Ezzel a problémával állt elő nekem egy ismerősöm,és ezt eddig nem hittem el neki,hogy ilyen lehet,de már nemmostmondja először so gondoltam megkérdezem.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#2) _Petya_ válasza tomazin (#1) üzenetére


_Petya_
őstag

Ez a történet több sebből vérzik, teljesen valószínűtlen. Nézz utána a GSM-technológiának, protokolloknak, kódolási algoritmusoknak, és te is látni fogod, miért sántít...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#3) Viktor0610 válasza tomazin (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ismerősödnek ajánlanám, h. hívja fel az ügyfélszolgálatot, vagy keressen fel egy bemutatótermet, ahol utánanéznek a dolognak.
Neked pedig javasolnám, h. használd a keresőt (jobb oldalt, felül), mielőtt egy már kibeszélt témának új topikot nyitsz.

Samsung Galaxy A54

(#4) Bog válasza tomazin (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez nem lehetséges a GSM hálózaton. A téma értelmetlen, zárom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Lemasolt sim?segitsetek pls (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.