Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) exxCasoli


exxCasoli
újonc

Olyan problémám van hogy van nekem egy regisztrációm CASOLI néven ide a fórumba. Balga módon megváltoztattam a mail címemet az adataim között, melyek után úgy váltam el a fórumtól hogy a mail címre küld egy új jelszót. Az a mail azóta sem érkezett meg se a primposta.com, se a hotmail.com végződésű mailomra. Próbáltam regisztrálni másikat, .com végződésű mailra azóta sem jött meg, míg a céges .hu-ra rögtön.

Többet ezzel a reggel sem tudok írni, mert átírtam a mailcímemet az adataim között a magán .com végződésűre és megint nem jött meg az aktiválós mail.

Elfelejtett jelszó elküldése a mail címre - gombra kattintva sem jött meg a mail. Nem is fog úgy tűnik.

Valaki segítsen hogy vissza tudjam szerezni az eredeti nevemet :D (Casoli)
Kérek egy modot segítsen, nézze meg mi a jelszava az eredeti accomnak!!! Kösz!

mailba küldje el ha lehet. kosztorz kukac hotmail.com

Kösz!

Ui. olyan gond nem lehet hogy lassú a hotmailos mailrendszer, 1-2 perc alatti átfutási idővel meg szokott jönni minden mail!!

Szóval biztosan le vannak tiltva a .com végződésű mailok itt a ph! rendszerében!

[Szerkesztve]

(#2) föccer válasza exxCasoli (#1) üzenetére


föccer
nagyúr

GO Bugok az új PH! motorban topik: [link], vagy a moderátort keresek topik: [link] <inkább az előző>. Keresd meg Panthert[link] e-mailban, vagy privátban <szintén inkább az előző>, és innentől már csak várni kell :)

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3) Bash válasza exxCasoli (#1) üzenetére


Bash
őstag

Szóltam Panther-D-nek, utánanéz a problémának. Egyébként kizártnak tartom, hogy .com-os e-mail címek le lennének tiltva, rengetegen vannak itt gmail.com-os címmel.
A topic-ot mindenesetre zárom.

http://bashtravel.com/

(#4) Panther-D válasza exxCasoli (#1) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Én is megpróbáltam elküldeni neked az emailes jelszó-emlékeztetőt, ugyanúgy ahogy te is tetted. Meg kéne hogy kapd.
A .com végződés biztos hogy nincs tiltva a motorban (most néztem a biztonság kedvéért).

MOD: Esetleg nem lehet hogy valami spamszűrő eszi meg a levelet?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.