Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Legjobb beszólások :D (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Ide az egetrengető ökörségekkel
Ne fogjátok vissza magatokat :D

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Most jöttem rá én vagyok az "ó" a "szó"-ban, és ha ezt bárinek elárulod...

Mi lenne ha változtatnál a hajadon?
Például ha megmosnád?

Kicsit tömörebben:
Te is inkább áramot vezess, ne autót! Nektek olyan az IQ-tok, mint a gyémánt... Pont olyan mélyen van. Ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél! Könnyebb a nőt teherbe ejteni, mint gondolkodóba. Akkora pofont kapsz, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd a trafóházat! Ha olyan kicsi lennél amennyire hülye vagy,kivont karddal rohangálnál a szőnyeg alatt. Olyan kicsi, hogy amikor lelép a járdáról, a segge nekiütődik az aszfaltnak! Katolikus iskola, valaki fütyörészik az órán, mire a tanár: - Álljon fel a fütyülő, ha nem fér a bőrébe! Simuljon ki az EKG-d. Olyan tuskó vagy, hogy a láncfűrész lefulladna a fejedben! Ha a hülyeségtől nőni lehetne, ülve csókolgatnád a napot! Hiroshima '45 - Csernobil '86 - Windows '98 Olyat bevágok, hogy elnyúlsz, mint a parlamenti ülés. Beálltam,mint a kapanyél! Hogy rajzoljon téged körül a Doszpot Péter ! Sajnálom édesanyádat, hogy gyereket várt oszt te jöttél. Legyen 100 emeletes házad és a görcs rángasson le-föl benne. Lefejellek, mint vasorrú bába a patkómágnest! Olyan kövér vagy, hogy a légy kétszer tankol míg egyszer körülrepül! Meghajtalak, mint hegyipásztort a lavina. Aki a kicsit nem becsüli, az simogassa. Lefejellek, mint vak delfin a tartályhajót. Ne húzd ki a gyufát, mert a legkisebb ütésem is halálos, de tudok ám nagyobbat is ütni... Olyan kövér vagy, hogy a szentjánosbogár kétszer cserél laposelemet míg egyszer körülrepül. Visszabeszél, mint nyugdíjas a TV-nek. Üzletben: Jó napot kívánok! Megismer engem, hölgyem? nem?!... hát én vagyok A VEVŐ!!! Most megüsselek, vagy összeesel magadtól is? Lenyomlak, mint szájszagot az orbit. Kell egy pofon vagy megverekszel érte? Te elrontottad az életed amikor élve születtél. Ha a hülyeség hajtaná a biciklidet, kontrázva mennél fel a himalájára! Megfejellek, mint kezdő szöcske a harangvirágot. Megfejellek, mint kezdő hering a stéget. Széttéplek, mint hülye gyerek a képeskönyvet! Vigyázzál, mert pofánruglak ököllel! Olyan büdös a szád, hogy megváltás volna, ha finganál. Olyan sötét vagy, hogy a fekete lyuk hozzád képest atomvillanás! Ez az egyed Taigetosz pozitív. Öregem, Te egy igen komoly érv vagy az abortusz mellett. Ha olyan messze laknál mint amilyen hülye vagy, sose érnél haza. Kevés vagy, mint törökmézben a janicsár. Te helyből hülyébb vagy, mint más nekifutásból! Akkora paraszt hogy szédűl az aszfalton! Az egyik lábad x a másikat meg ki se lehet olvasni... Olyan sötét vagy, hogy ha negrót szopogatnál a Duna parton, kikötne a lábadnál a vízirendőr, mert azt hinné, világítótorony. Olyan ronda vagy, hogy az etióp kisgyerek nem meri elvenni a kezedből a rántotthúst. Csak egy dolgot nem engedtek meg neked kiskorodban: a gázcsapot. Úgy felrúglak, hogy leolvasod a Göncölszekér alvázszámát! Megpörgetlek mint kurva a ritikült. Felruglak mint arab gyerek a teveszart. Megfejellek mint gonosz erdei manó a kalapos gombát. Megrázlak, mint pincsi a perzsaszőnyeget! Tapad rám, mint varacskos disznóra az ürülék. Nem vagy paraszt, csak messze laksz a leágazástól.

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#3) tomcsi23 válasza L!NK->Q3 (#1) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy inkább ide. :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#5) Bordoi válasza L!NK->Q3 (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Használd a linkelt topikot, vagy a keresőt senior tag létedre. :(

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Legjobb beszólások :D (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.