Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Lefagyási gondok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Chris8803


Chris8803
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon kellene a segítségetek!

A procim 3 Ghz-es intel pentium! Na most a gép egy hete olyat játszik, hogy elindítom, kb megy 20 percet, majd lefagy! Újra indítom és ugyanez! A Cpu-z progi 2.8 Ghz-et mutat, hogy azon megy a procim! Indításkor 3 Ghz-et mutat a bios! A biosban kikapcsoltam a HT-t és akkor a Cpu-z is 3 Ghz- et mutatott! Feltelepítettem a vidikártyámat majd restart, erre visszaállt 2.8 Ghz- re! Biosba beléptem, de már nem találtam a HT ki be kapcsolás menüpontot! Szerintetek mi lehet a baj! Ja és frissen van újratelepítve! De előtte is játszotta ezt!

A gépem:

Az alaplapom: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2224#ov
A Procim: Intel Pentium Northwood 3 Ghz 2M L2 Costa Rica
Vidi kártya: Sapphire radeon HD 2600 XT 512 GDDR 3 800Mhz Gpu

Légyszíves segítsetek! Nagyon szeretem ezt a gépet!

(#2) darál0w válasza Chris8803 (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt kérdezz.

zárható.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) kopassz


kopassz
csendes tag

Helló!
már egy ideje olyan gonddal küzdök hogy amikor pl. war craft-ozom,és játék közben teljesen lefagy a kép,tehát kikockásodik a képernyő és semmit sem tudok csinálni csak reset,de a hang van h megy még egy kicsit,de viszont semmire sem reagál,vagy teljesen bezöldül vagy feketedik,de a végkimenetel ugyanaz...
ma felraktam a counter strika 1.6 hd-t és ott is ugyanez a probléma lépett fel...ha valaki tudna ehhez valami okosat mondani,vagy tanácsot annak nagyon örülnék mert már kezd az örületbe kergetni... :W a lefagyások szabálytalanok van h 10 p és utána vagy 30 óra vagy több napig bírja
a config a következő
alaplap: gigabyte p35 ds4
videókari: ati radeon saphire hd 4870
ram: 2x2GB kingston 800 mhz
proci:intel core 2 quad q6600
windows 7 64 bites,2 vinyó ami szerintem lényegtelen,dvd iró és egy 400 chieftec táp!

ha valaki tudna nekem ebben segíteni akkor tényleg nagyon megköszönném,mert én már a hajamat tépem!!!
akár itt vagy akár emailben : ssspawn88@freemail.hu
előre is köszönöm mindenkinek!!!!

(#4) Ndruu válasza kopassz (#3) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Fáradj át kérlek a fentebb linkelt topikba.

Ezt bezárom.

Harrrr!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Lefagyási gondok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.