Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mazka05


Mazka05
őstag

A gépembe most ideiglenesen egy GF4 mx 440 van és néha lefagy a 3DMark 01 és lafagyot 2szer az Underground másik VGA-val (GF2 MX 400) nem fagyot le a 3DMark 01 5böl egyszer sem! és másik gépbe a GF4 mx 440 se fagyot le a 3DMark 01 5böl egyszer sem! Most mi a gond?

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2) mobal válasza Mazka05 (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

írd le melyen a géped + driverek + directx...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Mazka05 válasza mobal (#2) üzenetére


Mazka05
őstag

Aláírás DirectX 9.0c 44.03 Nvidia driver

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#4) Mazka05 válasza Mazka05 (#3) üzenetére


Mazka05
őstag

a gépem ugyanaz mint ami az aláírásban szerepel csak nem 9800Pro van benne hanem Asus Geforce 4 mx 440 (mert az elromlot és garanciásztatás most folyik)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#5) Mazka05


Mazka05
őstag

FEL!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#6) TrollBalint válasza Mazka05 (#5) üzenetére


TrollBalint
addikt

esetleg nem lehet, hogy a régi videóárya driver, meg a mostani összeakad? (függetlenül attól hogy az előzöt leszedted?)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#7) Mazka05 válasza TrollBalint (#6) üzenetére


Mazka05
őstag

5let ujra rakva az xp

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#8) Mazka05 válasza Mazka05 (#7) üzenetére


Mazka05
őstag

5ször ujra rakva az xp

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#9) Mazka05


Mazka05
őstag

nmah most föl raktam a Legujabb driver-t a 61.77-eset

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#10) mobal válasza Mazka05 (#9) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem lehet ,hogy az a kártya is rossz? vagy nem csere? vagy driverhiba? everest mit mond rá?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11) Mazka05 válasza Mazka05 (#9) üzenetére


Mazka05
őstag

ezzel a driverel is lefagyot! 5böl 5dikre

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#12) mobal válasza Mazka05 (#11) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na de csere card?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13) Mazka05 válasza mobal (#10) üzenetére


Mazka05
őstag

a kártyát vetem itt a ph-n! a kártyá elvileg jó! hogy érted azt hogy Everest mit mond rá?

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#14) mobal válasza Mazka05 (#13) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

van valami fül ami megkeresi a hibákat vagy mit olvastam :F ezt nemtom. full tanácstalan vok most? 8agp mert ha igen próbáld ki 4 -el.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15) Mazka05 válasza mobal (#14) üzenetére


Mazka05
őstag

A krátya csak 4X AGP-t tud és az van beállítva!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#16) mobal válasza Mazka05 (#15) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

omega driver???

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17) Mazka05 válasza mobal (#16) üzenetére


Mazka05
őstag

nem tom az Nvidia.com-ról szedtem pontosabban: Bővebben: link

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#18) Mazka05 válasza Mazka05 (#17) üzenetére


Mazka05
őstag

De ha kártyával lenne a gond akkor a ,ásik gépbe miért nem hibázot?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#19) mobal válasza Mazka05 (#18) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

akkor a te gépedbe nem megy ez a card. :( mondom nekem is volt ilyen egy asus v9280 semilyen driverrel nem ment normálisan elötte egy gef4 ti4200 NONAME! -em volt az meg mindennel jól ment. a mostani kártyám is tökéletes. nemtom ez van. de kérdezz másoktól is.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20) Mazka05 válasza mobal (#19) üzenetére


Mazka05
őstag

Ok remélem hogy jönnek mások is de nem ugy látom..:( most meg elkell menem kajálni..

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#21) mobal válasza Mazka05 (#20) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

pl gef4ti4200 topic ajánlom! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22) antikomcsi válasza Mazka05 (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hello!

Nem akarok neked hülyeséget mondani, de hátha ezzel lesz baj. Nem hiszem, hogy ez a ''csúcs vga'' akasztaná meg a gépet, főleg mert mondtad, hogy játék közben is behal. Nos játék közben ''csak'' lefagy, vagy kékhalál lesz a vége?
A proci, hogy van beállítva? szorzó; fsb ? És melyik fajta procid van? L2=512K vagy 1mega? És a ramok feszültsége, illetve időzítése is érdekes lehet, mert ez is okozhatja, ezzel a kártyával! Csak példa képp mondom, hogy egy abit siluro mx440-el a ramjaim csak cas 3-ban voltak hajlandóak működni, persze a 2D ment nekem is csak játékban halt be, viszont ugyanezek a ramok, most cas 2,5-ön mennek,egy ti 4200-al, gond nélkül, mitöbb, egy próba erejéig cas 2-ben is mentek, akkor bírták!
Mindenesetre 1 próba erejére nézd meg szerintem így: cpu alapon, esetleg egy pici plusz feszültség, a ramokat pedig nagyobb időzítésekre, és cas 3-ra.

Hátha ez segít, és talán az új vga kártyáddal ilyen hibák már nem is lesznek, játékban úgyse a procid, és a ramok lesznek a korlátok szerintem, hanem inkáb az ''erőmű'' mx-ed! Ami végülis nem olyan rosz, csak hiányzik belőle egy pár dolog, de ennyi pénzért senki ne várjon többet!

Hali!

(#23) Mazka05 válasza antikomcsi (#22) üzenetére


Mazka05
őstag

Minden alapon van a proci L2=512k van ami alpaból 2200mhz a ramok után mindjárt utána nézek?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#24) Mazka05 válasza Mazka05 (#23) üzenetére


Mazka05
őstag

a ramok CAS# 3 ban mennek!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#25) Mazka05


Mazka05
őstag

FEL !

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#26) Senator


Senator
aktív tag

Ugylatszik megsem a 9800 proval volt a gond :C

(#27) Senator


Senator
aktív tag

Ugylatszik megsem a 9800 proval volt a gond :C

(#28) Mazka05 válasza Senator (#27) üzenetére


Mazka05
őstag

Csáá!

De akkor a régi configomba miért nem ment?:F egyébként arra tipelünk hogy a VGA-án tulmelegednek a memok mert megégete a kezemet fél óra Underground után! Most kiprobáljuk egy FX 5600-tal is! amin ultra brutál hűtés van!:D Ugyhogy az tuti hogy nem melegszik túl remélem azzal nem lesz gond! :D Mert ha azzal is lefagy akkor meghülyültem:DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#29) Mazka05 válasza Senator (#27) üzenetére


Mazka05
őstag

Miota vetél X800Pro-t? Vagy csak poénból írtad be? :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#30) Mazka05 válasza Senator (#27) üzenetére


Mazka05
őstag

Ezt a VGA-át túlhuzták ha akarod akkor küldök egy képet amit csinált az Undergroundba és ezt akkor szokta csinálni a VGA ha túlhuzták vagy a gép túl erősneki!:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#31) Senator válasza Mazka05 (#29) üzenetére


Senator
aktív tag

azota van x800 pro miota nfsu2 demo van :) az alaplapot is kiszanaltam es ez a DFI uberdurva :)

(#32) Mazka05 válasza Senator (#31) üzenetére


Mazka05
őstag

nah akkor most nyomulsz ezerel NFS U 2 vel nem?:D Megtudtad csinál X800XT ként? :F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#33) Senator válasza Mazka05 (#32) üzenetére


Senator
aktív tag

+ 4 pipa ezen nem lehetseges, de boven megy XT orajelek felett + a rendszer is 2500-on megy, szoval elegendo igy is a teljesitmeny :)

(#34) Senator


Senator
aktív tag

Viszont most visszavettem mindent alapra, mivel igy sem erzek jelentos kulonbseget a tuningolt allapothoz kepest ;)

(#35) Mazka05 válasza Senator (#33) üzenetére


Mazka05
őstag

Meg nézted már hogy 3DMark03 Mennyi pontot kapsz? Jah és ilyen ramokat akkarok majd venni ha lesz lové!:) Bővebben: link

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#36) Mazka05


Mazka05
őstag

Nem akarodd véletlenül kölcsön adni a 8500-as Atidat?:F :D:D:D;};}

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#37) Senator válasza Mazka05 (#36) üzenetére


Senator
aktív tag

Nem mert mar kolcsonadtam sajnos masnak :(

(#38) Senator válasza Mazka05 (#35) üzenetére


Senator
aktív tag

Full tuningal 12500 kornyeken. 3dmark01 24-25-26e :DD
De most 2420on hajtom csak a gepet igy megy alapfeszen, a vga is alapon igy kapok 10500-at. 1500-2000 pontért nem fogom széthajtani a gépet, sajna ez a proci nem nagyon szereti a tuningot (nem szereti a magas fsbt), mivel csak eleg magas feszultseg ertekeken megy stabilan a 2500 mhz. 80 mhz kulonbseg pedig mar nem erdekel. A kartyad pedig már taiwanban van mult het pentek ota.


[Szerkesztve]

(#39) Mazka05 válasza Senator (#38) üzenetére


Mazka05
őstag

Kössz4!:D Most a gépet lecsekolom egy fx5600tal!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#40) Mazka05 válasza Mazka05 (#39) üzenetére


Mazka05
őstag

ffaxxomba a kuxva életbe baxxameg!!!!

ÍGY IS SZAR :O:(((:O:((( Vagy az alaplap szar vagy a ram vagy a proci szerinted melyik?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#41) Senator


Senator
aktív tag

Igen ? No hat akkor had mondjak valamit kispajtas. Te nekem meg hetekkel ezelott mikor ez az egesz hercehurca kezdodott, kozolted h szar a videokartya mert MASIK kartyaval JO a geped. Erre most kiderul, hogy mind1ikkel szar?/???? Ezert kellett ezt a kibaszott hercehurcat csinalni ami most az atidal van es kellemetlen szituacioba hoznom a legjobb haveromat, mert te hazudtal nekem ??????????????????????? Merthogy ugye a kartya kurvara nem volt hibas! ahogy mondtam !!!!
Hat baszodj meg a gepeddel egyutt bazdmeg de surgosen.

Ja es ezekutan ne hivogass telefonon, majd akkor talalkozunk ha a videokartyaddal van valami.


[Szerkesztve]

(#42) Mazka05 válasza Senator (#41) üzenetére


Mazka05
őstag

Azért mondtam mert a növérem Videokártyaval tökéletesen jó az egész kibaszot kurva gép honnan a faszomból tudhatam volna hogy a gép szar 2 gép meg hogy lehet szar?:F:F:F:F:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#43) Mazka05


Mazka05
őstag

Nah gondoltam írok vissza...Hát ha így utolag érdekel a dolog hogy mivolt a gond.. A lefagyások oka a BIOS-ban van egy tuning funkció (nevét nem tudom de ha kell utána nézek) az a lényege ha kell neki a teljesítmény akkor meghúza a rendszert.. Nah az a legkisebbre be volt állítva.. Ezt kikapcsoltam és semi lefagyás nincsen! Most vettem bele ramokat 19k/DB (aláírásban szerepelnek) Játékokba nagyon sokat gyorsult a gép fölleg Far Cry, Doom 3, és NFS Underground 2 ..Ha ezzel zaklatalak vagy megbántotalak akkor bocsi És köszi hogy segítetél gariztatni a 9800Pro-t. Egyedül nem volna.. :( Most meg már megint vehetnék VGA-át :DDD De a sz.gép már csak ilyen lesz. :( De leginkább nem fejlesztek rajta semit mert ezzel így is tök jól elvagyok! Remélem még jó darabig jó lesz! :) Ami nem valószínü.. :D De a proci szerintem akkor se lesz valami szar.:) Pl: mióta van már 3 Ghz Northwood és még most se egy olyan nagy szar.. Nah csak ennyi..Jah ez a lefagyás oka volt nem a kép elmenésért..Abban viszont sajnos a 9800Pro volt a ludas..

[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.