Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jNorbo


jNorbo
csendes tag

Elnézést kérek mindenkitől ha rossz helyre írtam és persze hogy nem kerestem 3-4 órán keresztül a választ a korábbi fórumokban...

Lenne egy kis problémám, és kiváncsi lennék, hogy a hozzáértő fórumozók mit szolnak hozzá. Előre is kösz az infókat.

AMD Athlon 64 X2 6000+; Geforce px 8500 gt tdh 512MB; MSI K9AGM2 (MS-7327) alaplap; (2x2) 4 GB DDR2 800Mhz ram.

Az egyik játék futott egy darabig, majd lefagyott, de már nem a beakadt hang volt a jellemző, hanem a kikapcsolt monitor (power saving mode), majd a gép újraindulgatott, csak akkor indult el, ha vártam néhány percet. (Arra következtetek, hogy túlmelegedésről van szó ebben az esetben .. talán?)

Majd kipróbáltam a asztali ventilátoros tesztet (), (nfspro) ez az egyik játéknál bevált futott full grafikával kb 3 órán keresztül, de meg kell jegyeznem, hogy majdnem lefagyott, beakadt a hang, de ment tovább 1x fordult elő ez. Tehát a hűtés itt bevált (majdnem -10 - - 15 fokot csökkent az egész).

Sajnos (sims2) a másik játéknál (amire jellemző, hogy a procit nagyon megdolgoztatja) nem jártam szerencsével, ugyanígy lefagyott. Ventilátor nélkül a felmelegedéshez jellemző tünetek, ventilátor nélkül : hang beakad és lefagy, legutóbb még az alaplap is berregő hangot adott ki, legalábbis az alaplap felöl halottam. (Itt már részben a felmelegedés kilőve, ...)

Nagyon kíváncsi lennék hogy mi lehet a baja, szerintetek...

Köszönöm a tanácsokat és a segítséget
by.

jNorbo

(#2) bnss válasza jNorbo (#1) üzenetére


bnss
veterán

Esetleg itt próbálkozz. Ha tuningolsz, akkor ott nagy valószínűséggel memória vagy feszültség problémák lesznek.

szerk.: ez még jobb téma, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3) 7


7
addikt

Topic zárva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.