Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

A League of Legends - Wild Rift a LoL mobil változata, ami 2020. decemberétől hazánkban is letölthető Androidos telefonokra és tabletekre előzetes regisztrálás után. Regisztrásáskor javasolt EUW (EU West) szervert választani.

Hivatalos oldal
Letöltés (Google Play Store)

Fortune doesn't favor fools.

(#2) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Az alábbi néven futok EUW szerón, aki szeretne csapatba verődni ranked meccsekre fegyen fel illetve ossza meg usernevét itt. Ha többen leszünk és kelleni fog csinálok egy doksit majd.

Usernév: 1NST1G8R#EUW

Fortune doesn't favor fools.

(#3) DrDobos válasza 1NST1G8R (#2) üzenetére


DrDobos
őstag

Szia(sztok)! :R

Én is csatlakozom ide :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#4) Cetli


Cetli
tag

Ha valaki még nem látta volna:. [link] ma bekerült Wukong. :))

(#5) DrDobos válasza Cetli (#4) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem kihuzom az eventtel, addig varhat:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#6) Cetli válasza DrDobos (#5) üzenetére


Cetli
tag

Igen evvel én is így vagyok. :D

(#7) Quentaro


Quentaro
tag

Sziasztok!
Köszi a témát!
Segítőkész, türelmes játékosokat keresek a barátlistámra! Nem vagyok jó player, de a meccsek többnyire nem rajtam szoktak bukni. :)
Kikapcsolódásként játszom, nem versenyszerűen. De azért van egy célom az idényre: a GOLD II-III. elérése. :)
Nevem (id+tag): QuentaroHUN#3438 Jelenleg SILVER vagyok. Így silver és gold tagokkal játszanék. (Vegyél fel, vagy ha válaszként hasonlóan megírod a taged, jelöllek).
Kommunikáció: Ha a körülmények alkalmasak in-game voice chat. (Messenger, Discord, Telegram, stb nekem nem oké)
Amit játszok: Baron lane (off/solo), DE dzsungel kivételével minden más is jöhet.
Kor és egyéb előnyös: Érettségi, valamilyen angol tudás (a képességek, tárgyak megértéséhez stb). Tudom, hogy kikkel, milyen emberekkel szokott a játékbeli kommunikáció működni, kor, stb, és kikkel nem - szóval EZÉRT. És tisztelet a kivételnek - természetesen! Bár mondjuk az is nagyon király szűrő, hogy ez egy amolyan régimódi fórum :) (nem FB, Discord, Reddit stb menő felület).
Időpont: általában 18h-tól 22-ig véletlenszerűen előfordulok (lehet épp egyik barátommal játszom, vagy csak felnézek - akkor nem reagálok az inv-re).

Ne legyél toxic, ne rage-elj. Ne szidd a csapatot. Ez nekem/nekünk inkább lazulás. Se draftnál, se máskor SOHA ne rage quit-elj, ne AFK-olj. A feladást megszavazom ha szarul állunk, vagy dolog van.
Köszi, hogy elolvastad, naposat!

https://GTFever.EU

(#8) Entonik válasza Quentaro (#7) üzenetére


Entonik
junior tag

Én az előbb töltöttem le, nagyon jól fut,azt hittem lesznek akadások.

(#9) DrDobos válasza Quentaro (#7) üzenetére


DrDobos
őstag

Lassan nekem is ossze kene szednem a batorsagomat, hogy elkezdjem a rankedet, nemsoka 20as vagyok.. szerintem egesz jol is megy a jatek, ugy erzem sokszor vagyok game changer, vagy olykor meg en is keves vagyok.

Hogy van egyebkent ez a ranked? 10meccs alapjan bedob egy tierbe, ahonnan tovabbi ranked meccsekkel szep lassan lepegethetek feljebb? Es mikor nullazodik a ranked? Az uj season kezdetekor? :R :R :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#10) Entonik válasza DrDobos (#9) üzenetére


Entonik
junior tag

Te játszol a PC verzióval is?

(#11) DrDobos válasza Entonik (#10) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem :N, soha nem is játszottam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#12) Entonik válasza DrDobos (#11) üzenetére


Entonik
junior tag

Én amúgy 1 rankedet mentem de kaptam pontot rögtön,lehet 0 rol indul mindenki, és nincs besorolás X meccs után se,de nem biztos.

(#13) Cetli válasza DrDobos (#9) üzenetére


Cetli
tag

“Es mikor nullazodik a ranked? Az uj season kezdetekor?”
Ennyit találtam róla :) :.
When does Wild Rift Season 0 end?
Wild Rift Season 0 ends this January 2021. Players still have about a month left to grind their way to the top to earn cosmetics and other end-of-season rewards.
A countdown timer will go live inside the client just a few days before the season officially ends to notify all players.

(#14) DrDobos válasza Cetli (#13) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#15) Entonik válasza DrDobos (#14) üzenetére


Entonik
junior tag

Leírja mindenki a játék nevét?

(#16) DrDobos válasza Entonik (#15) üzenetére


DrDobos
őstag

Dobika#4009 vagyok én. Csak szóljon itt aki bejelöl, mert akkor jelölöm vissza, ha ismerem ;]

Samsung Galaxy A55 5G

(#17) Entonik válasza DrDobos (#16) üzenetére


Entonik
junior tag

Ok majd felveszlek , de ritkán játszom csak. Többiek ?

(#18) DrDobos válasza Entonik (#17) üzenetére


DrDobos
őstag

Mi a neved? Van par baratnak jelolesem, akik random meccs utan jeloltek be, azokat nem jelolom vissza

Samsung Galaxy A55 5G

(#19) Cetli válasza Entonik (#17) üzenetére


Cetli
tag

Celi#2014

(#20) Entonik válasza DrDobos (#18) üzenetére


Entonik
junior tag

Később veszek fel mindenkit, omgezkoren néven vagyok.

(#21) DrDobos válasza Entonik (#20) üzenetére


DrDobos
őstag

Felvenni azthiszem csak az az ID-d alapjan tudunk, amit a profilodra kattintva latsz. Altalaban a neved+hashtag+negyjegyu szam, ahogy nekunk is latod, hogy miket adtunk meg :B

Samsung Galaxy A55 5G

(#22) Entonik válasza DrDobos (#21) üzenetére


Entonik
junior tag

Jó majd megnezem , lehet csak holnap lesz rá időm.

(#23) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Felvettem mindenkit, 1NST1G8R#EUW neven vagyok.

@DrDobos: Ranked 10 placement meccs utan dob be egy tierbe, erdemes csapattal menni mert ha fos randomokkal dob ossze, akkor konnyen bronzban vagy akar ironban kotsz majd ki, ami a legalja. En is igy jartam, viszont talaltam mar par arcot rankedre es most gold 4-nel tartok. Sajnos randomokkal nagyon lutri, szoval pls aki rankedet jatszik es gold korul van az vegyen fel es masszuk a rangletrat. :)

En jatszom minden role-t (support, baron es jungle-ban vagyok a legjobb, ebben a sorrendben) es loloztam is anno, kb. 1700 ora jatek van mogottem. Ez persze nem jelent semmit, neha ha rossz napom van meg sikerul szetfeedelnem az ellent. :D

Kedvenc championok eddig Wild Riftben: Singed, Vi, Sona, Malphite. Yi-vel silverig jol ment, goldban szetgyepalnak szoval nem eroltetem.

Fortune doesn't favor fools.

(#24) DrDobos válasza 1NST1G8R (#23) üzenetére


DrDobos
őstag

Ne is mondd. Van meg 6 meccsem ugyan.. Haverommal mentunk most kettot, hat.. szokasos. 2 Defeat, mi ketten mindket meccsen top1-2, de ahogy eszrevettem (nem jatszottam sosem PCn) hiaba vagy jo, sokkal tobbet er egy victory.. :((

Ha meg annyira gaz tierbe esnék, majd tornazom magam fel szepen a 10 meccs utan, nem? :B

Samsung Galaxy A55 5G

(#25) Entonik válasza 1NST1G8R (#23) üzenetére


Entonik
junior tag

Majd felveszlek én is :)

(#26) 1NST1G8R válasza DrDobos (#24) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Inkabb ugy mondanam hogy hiaba vagy jo, ha a csapatod gyenge, akkor szinte lehetetlen nyerni. Akik account boosttal foglalkoznak talan le tudjak hozni a meccset egyedul is egy bizonyos szintig, de ez egy csapatjatek. Itt mindennel fontosabb a csapatmunka es az objektivek teljesitese, foleg ha egy erosebb, osszeszokott csapat ellen jatszol. Akik eloszor behuzzak a sarikat perma boostot kapnak, + early game gankkel par kill, szetfarmoljak magukat es igy mar nagyon nehez megforditani a meccset. Vegere egy baron ha nagyon defenziv az ellenfel es biztos a gyozelem. Nem lehetetlen megforditani persze, de statisztikailag hosszu tavon igy lehet nyerni es maszni a rangletrat.

Ha gaz tierbe esel fel lehet maszni persze, es hozza kell tegyem sokkal konnyebben mint a PC-s verzional, viszont a csapat akkor is erosen javasolt. En most megint randomokkal toltam es gold 4be kb beragadtam, win-lose-win-lose tok lutri milyen csapatot fogok ki. Nem is jatszom sok rankedet most mert nem szeretnek visszaesni silverbe. A masik dolog ami eleg fos es remelem kovetkezo seasonra letiltjak, hogy vegyes tierekkel dobal ossze, ertsd hiaba vagy gold tier, kaphatsz silver csapattarsat is rankeden...

Fortune doesn't favor fools.

(#27) Entonik válasza 1NST1G8R (#26) üzenetére


Entonik
junior tag

Ma játszottam rankedet és kb én (VI) és egy masterjy hoztuk le.

(#28) DrDobos


DrDobos
őstag

Nem tudom mi miatt, de ma kipróbálható az összes champ:) nem tudom meddig

Samsung Galaxy A55 5G

(#29) Entonik


Entonik
junior tag

BUÉK mindenkinek .

(#30) 1NST1G8R válasza DrDobos (#28) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Januar 3-ig, XP szorzo is van. BUEK mindenkinek! :)

Fortune doesn't favor fools.

(#31) Entonik


Entonik
junior tag

Hol lehet megnézni pontosan mi az id-m vagy mi, hogy fel tudjanak venni barátnak ?

(#32) DrDobos válasza Entonik (#31) üzenetére


DrDobos
őstag

Bal felul az ikonodra kattintasz, ott megtalalod :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#33) Entonik válasza DrDobos (#32) üzenetére


Entonik
junior tag

De ott csak a nevem van és hogy eu east.

(#34) DrDobos válasza Entonik (#33) üzenetére


DrDobos
őstag

[kép]

Samsung Galaxy A55 5G

(#35) Entonik válasza DrDobos (#34) üzenetére


Entonik
junior tag

Felvettelek, de nekem tényleg nem ír számot :)

(#36) floratm


floratm
senior tag

kezdőknek szóló leirást hol találok? pl mi történik, hogy és mit kell fejleszteni, karaketerek....
sose loloztam jo lenne tudni mit csinálok...

(#37) Entonik válasza floratm (#36) üzenetére


Entonik
junior tag

Van a játékban itemek összeállítva,azt veheted nyugodtan.

(#38) DrDobos válasza floratm (#36) üzenetére


DrDobos
őstag

Igaz ez a PCs LOL, itt a wild riftben sokminden le van butitva/automatizalt, de ez mindenkepp jo kezdésnek
[link]

Samsung Galaxy A55 5G

(#39) Entonik válasza floratm (#36) üzenetére


Entonik
junior tag

Menj fel Twitch -re és nézz streameket, abból tanulsz a leggyorsabban.

(#40) 1NST1G8R válasza floratm (#36) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Meg jatsszal sok coop vs ai-t, amig nem vagod a role-okat es a jatek menetet addig ne is jatssz pvpt, mert nem lesz jo elmeny.

Fortune doesn't favor fools.

(#41) DrDobos


DrDobos
őstag

Mikor jonnek mar az uj champek? ;] :U

Entonik: mi az ID-d? Nem tudom kit kell visszajelölnöm :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#42) Entonik válasza DrDobos (#41) üzenetére


Entonik
junior tag

Nem jelöltem senkit még. Viszont a nevem mögött nekem nincs 4 szám.

(#43) DrDobos válasza Entonik (#42) üzenetére


DrDobos
őstag

Az lehet, viszont a # után kell legyen valami, majd meglátod.

Samsung Galaxy A55 5G

(#44) Entonik válasza DrDobos (#43) üzenetére


Entonik
junior tag

Mondom hogy nincs,en se értem..

(#45) DrDobos válasza Entonik (#44) üzenetére


DrDobos
őstag

Fotozd ki, mutasd :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#46) Entonik válasza DrDobos (#45) üzenetére


Entonik
junior tag

Nem tudom,meghaladja az 5mb-ot

(#47) Entonik


Entonik
junior tag

Annyit ír hogy OMGezkoren #EUNE

(#48) DrDobos válasza Entonik (#47) üzenetére


DrDobos
őstag

Na ott a # es utana a szöveg:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#49) Entonik válasza DrDobos (#48) üzenetére


Entonik
junior tag

#EUNE a szöveg 4 szám helyett. Keress rá a nevemre nézd meg.

(#50) DrDobos válasza Entonik (#49) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen, tudom, latom:D

Samsung Galaxy A55 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.