Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14851) Quent1n


Quent1n
senior tag

Hétfőn megyek TV-t venni. :)

Két versenyző maradt Euronicsban:

Samsung UE37D5500 159.000,-
Panasonic TX L37E3E 139.000,-

No melyiket kéne? :) Továbbá a Panasonic TX L37E3E és a Panasonic TX L37E30 közt mi a difi?

Nagyobb nem lesz ez a max vagy 82-es egyszerűen 2,3 méterre a 102 centi úgy, hogy sd tartalom is lenne rajta sok.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#14852) nightshadow válasza Quent1n (#14851) üzenetére


nightshadow
veterán

Az a 37D5500 nem ér 160k-át. +9k-ért megkapod a Sony 37EX720-at, ez már valódi 100Hz-es (ellentétben a D5500-al) [link] árak: [link]

(#14853) Quent1n válasza nightshadow (#14852) üzenetére


Quent1n
senior tag

Értem és köszönöm, a Panáról mi a vélemény? Egyelőre az szimpibb ezt a tesztet olvasgatom de ez ugye nem L37E3E viszont gondolom panelban nincs nagy eltérés.

Sajnos Euronicsban kéne venni, mert részletre menne és most elég jó feltételeik vannak 10-22 hónapra, így korlátozottak a lehetőségek. Ugye sima analóg is menne rajta egyelőre biztosan ezért sajnos a 40-42es méret elég nagy plusz 2.3 méterre eddig mindenki lebeszélt róla. Igazából egy 120-130 körüli 82esről is meggyőzhető vagyok de inkább vennék 37-est mint hogy bánjam az esetleg kicsi 32-est... :/ Már ott tartok, hogy vettem egy jó nagy rajlapot és arra rajzolom föl a méretet.....

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#14854) nightshadow válasza Quent1n (#14853) üzenetére


nightshadow
veterán

A Panasonic plazmába van otthon, LCD-éi elmaradnak a konkurenciától szerintem, én biztos nem vennék Panasonic LCD-ét. A 32-es az nagyon kicsi, hidd el meg fogod bánni, ha megveszed. A 2,3m-re a 40”-es bőven elmegy (sokak szerint, még az is kicsi). Pár éve már itt vagyok a fórumon, de olyannal én itt még nem találkoztam, aki túl nagy tévét vett volna. Olyannal annál inkább, aki kicsit vett és megbánta.

(#14855) hoffman_ válasza nightshadow (#14852) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ebből kiindulva a sima 37D5000 sem valódi 100Hz? Azt fogom venni a közeljövőben, ez el van döntve*, és örültem is hogy 100Hz-es lesz. Ezek szerint csalódnom kell?

* sajnos az ár a legfontosabb tényező, és azt 130-ért el tudom hozni 0% THM-mel.

mod:

Ilyesmi árban és méretben még a Sony 40BX420 és a 42EX410 játszik, de azok se jobbak szerintem, sőt az EX már dárga is nekem most.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14856) McCoy20


McCoy20
tag

nightshadow: "olyannal én itt még nem találkoztam, aki túl nagy tévét vett volna"

:D :D :D

(#14857) diegho


diegho
nagyúr

Elég sokat olvasgattam lcd témában mostanában. Ha jól értesültem, akkor sok gyártó úgy adja meg a 100hz-et, hogy egy crt-hez viszonyítottan 100hz-et tud a tv-je, ezek a tv-k azok, amik 2 képkocka közé egy feketét tesznek be. Viszont vannak a valós 100hz tv-k, amik kiszámolják a 2 képkocka közötti képet egy algoritmus alapján és azt teszik be közé. Sajnos a fekete betevős verzióból sokkal több van az olcsóbb, de esetenként a drágább kategóriában is. Én eddig csak 50hz tv képét láttam, de az sem volt rossz szerintem.

(#14858) hoffman_ válasza hoffman_ (#14855) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Közben találtam anyagot, és utánaolvastam. Szóval a CMR-t a hajamrakenhetem, fassza. Ennek nem örülök, de ez van.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14859) james008bond válasza McCoy20 (#14850) üzenetére


james008bond
őstag

Saturn, Duna Plaza. Egymás mellett 50-100-200Hz. Ha nem látod a különbséget, javasolt szemészeti vizsgálat :K

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#14860) Quent1n válasza hoffman_ (#14858) üzenetére


Quent1n
senior tag

Ne bánd nagyon LG fórumba olvasgattam, hogy ott bár valódi 100Hz mégis van aki kikapcsolja csak sportnál használja... :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#14861) hoffman_ válasza Quent1n (#14860) üzenetére


hoffman_
nagyúr

LG annyira nem érint, én tévéből a csak Sony/Samsung(lcd) vagy Panasonic(plazma) elvet vallom. Viszont már sose tudom meg, hogy mit vennék észre az 50 Hz - CMR - 100Hz trió között. Nem hiszem, hogy értékelhető helyen fogom látni őket együtt valaha is. Igazából nem akartam 50Hz-est eddig, ez a CMR meg fene tudja mit tud(értem ezalatt, hogy rosszabb-e), de a mostani fullfull alsó kategóriás kicsi Samsungom is 50Hz-es és nagyon szeretek rajta hádé filmet nézni gépről, szép és nem zavar semmi. Illetve ami zavar, arra egy 300 ezres plazma a megoldás, de az értelemszerűen nem megoldható :)

Hacsak nincs mégis a helyen, ahol néztem 0% THM a Pana plazmámra, akkor ebből 37D5000 lesz.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14862) nightshadow válasza hoffman_ (#14861) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha plazma, akkor a D5000-nél jobb a Panasonic TX-P42S30 [link]

[ Szerkesztve ]

(#14863) xbox360peti válasza adeptus (#13241) üzenetére


xbox360peti
csendes tag

Távirányítós
Teljesen integrált digitális TV DVB-T, MPEG2-MPEG4
HDMI csatlakozók
USB bemenet
1000 program (analóg, digitális)
OSD menürendszer
Beépített MPEG2, MPEG4 kompatibilis rádió
Scart
Sztereó hangrendszer
Teletext, Fastext, TOP text
Fülhallgató csatlakozás
Automatikus programozó rendszer
Autómatikus hangolás
Gyerekzár
Autómatikus hangnémítás, ha nincs adás
NTSC lejátszás
AVL
Autómatikus lehalkítás
PLL
PC bemenet
Plug&Play Windows 98, Windows 7, ME, 2000, XP, Vista esetén
Játék üzemmód
Képnézegető
Magyar nyelvű menü

nekem is kéne mert karácsonyfa alá XBOX360 :D Nekem a hdmi a lényeg!!! :D

szerintem érdemes!!!!

adatok ahonnan szedtem:

http://goo.gl/oOuEM

hosszab link:

http://hardverapro.hu/apro/technika_16l-914_led-es_lcd_tv/hsz_1-50.html

szívesen!!!! ;)

Szabó Píter

(#14864) hoffman_ válasza nightshadow (#14862) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Persze, valamit félreérthettél :) Kinéztem a 42S30-at már nagyon rég óta, 137k, de nincs rá 0% THM, ami nekem sajnos szükséges. Amennyiben nem találok helyet, ahol mégis lenne, úgy marad a 37D5000 LCD, mert ott van ilyen konstrukció. Esetleg még egy 40D5000 befigyelhet, ha csak egy tizessel kerül többe :)

mod:

37" és 40" D5000 között filóztam, félek a panelkülönbségtől, azonban végül arra jutottam, hogy a mostaninál úgyis jobb, a 37-esről is jót olvastam, szóval tojok rá, majd az ár eldönti. Bár azért reménykedem, hogy az S30-at megtalálom 0% THM-el.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14865) passatgt


passatgt
aktív tag

Samsung LE22D450
LG Electronics 22LD350
Samsung LE22C350

Ezek közül választanék, árgép szerint egy árban vannak. Ezek közül melyik választanátok?

(#14866) nightshadow válasza passatgt (#14865) üzenetére


nightshadow
veterán

Én a Samsung 22D450-et.

(#14867) Quent1n válasza hoffman_ (#14861) üzenetére


Quent1n
senior tag

Plazmán én is gondolkoztam de az nem PCre meg játékra való ezért nálam kipotyogott :)

LG-ről annyit, hogy az LV4500 - LV5500 akról jókat írtak LG fórumban. Én is ódzkodtam tőlük de igazából azt mondják a szakik, megvehetőek. Élőben amúgy nem láttam őket rosszabbnak mint egy Samut pl.

Ha lenne Euronicsban akkor azt vennék de persze nincs :P Hasonló cipőben járok mint te. Bár hétfőn benézek a Corvin plázába hátha ott több tv van mint a Kökibe.

UE37D5000-est láttam de asszem míg az 5500as 159k volt addig az 149k volt, 10k-t meg a plusz 3 év garancia és a Smart nekem megér :)

Kicsit off de azt hittem, hogy a szobám átrendezésekor a TV és az állvány lesz hozzá a legkisebb gond... Erre van már ágy van már térelválasztó van már mennyezeti lámpa stb.. De TV meg állvány az nincs.. :/

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#14868) Goose-T válasza Quent1n (#14853) üzenetére


Goose-T
veterán

Tegnap megvettük az Euronics-ban a Panasonic TX-L42E30E-t. Először is: a 0%-os THM-nél nagyon oda kell figyelni, mert vagy nem adnak 15% kedvezményt, az árból, vagy felszámolnak 3500-4900 Ft kártyadíjat / ~11% kezelési költséget, vagy csak akkor tényleges 0%, ha egy vagy három hónapon belül visszafizeted a teljes összeget. Most mi is kiköltekeztük magunkat, de mivel úgy éreztem, hogy három hónapon belül össze tudom szedni a tévé árát, belementem egy 0%-os konstrukcióba. Először azt mondták, hogy ha olyan konstrukcióban veszem, amire jár a 15% (ál)kedvezmény, akkor egy hónapon belül vissza kell fizetni a teljes árat, ha semmilyen pluszkölltséget nem akarok kifizetni, és még egy hitelkártyát is rámtukmálnak. Emellett még lett volna egy olyan konstrukció, amivel három hónapon belüli kifizetés esetén nincs semmi költség és kamat, viszont az teljes áron ment volna, cserébe nem tukmálnak semmit. Az L42E30E "teljes" ára az Euronics-ban ~210000 Ft, a "kedvezményes" pedig ~179000 Ft. Nevetgéltem egyet, és megmondtam nekik, hogy biztos nem fogom sem 210-ért, sem rámtukmált kártyával megvenni. Elment az eladó, diskurált egyet, és mondta, hogy elvihetem 180-ért a három hónapon belüli költségmentes hitelkonstrukcióval. Rábólintottam. :D Ennél a konstrukciónál van kamat, de csak három hónap után kezd el kamatozni, addig 200000 Ft alatti hitelösszeg esetén mindenféle díj, kamat és költség nélkül vissza lehet fizetni.

A tévéről: mi otthon bő két méterről nézzük, és abszolút nem nagy a 42-es. A tévé 200Hz-es (asszem valódi 100Hz + intelligent frame creation + backlight blinking), a kategóriájában az egyik legjobb mozgókép-felbontással rendelkezik. Bámulatos ez az IFC technológia, néztünk anime-sorozatot pendrive-ról, divx-es kódolással és SD felbontással, és brutálisan feldobta. Annyira jól elsimítja a mozgásokat, hihetetlenül jól néz ki. A digitális anomáliákat is szépen megszünteti, nincs kockásodás meg ilyesmi. Az analóg TV-adások is jól néznek ki, a koreai tévék annyira szétmossák a képet, hogy pl. az arcokon nem látsz színárnyalatokat, egyszínű az egész. Ez volt talán az egyetlen tévé a 250000 Ft alattiak között, ahol láttam árnyalatokat az arcokon analóg adásban (mindegyiken ugyanaz ment, össze tudtam hasonlítani). Habár ha meglesz a HTPC-m, a képnézegetőjét és a videolejátszóját nem fogom használni, az a része is elég jó. Az itteni teszt szerint nem viszi az MKV-kat, bár szerintem biztos lesz frissítés hozzá. A képnézegetője is nagyon gyors, egy haverom nemrég vett egy LG tévét, de az botrányosan lassú ezéhez képest. A talpa baromi masszív, egyszerűen érződik a hardveren és a szoftveren, hogy ezt lelkiismeretes japán mérnökök tervezték, nem koreai tömeggyártók. Még egy nagyon fontos dolog, amit jól tud a tévé: a shadow detail, avagy a sötét részek láthatósága nagyon jó, nem összefüggő feketeséget látsz a kép sötét részein, hanem igazi árnyalatokat. Szóval szuper kis tévé ez, megéri az árát.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14869) vlevi válasza hoffman_ (#14861) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Viszont már sose tudom meg, hogy mit vennék észre az 50 Hz - CMR - 100Hz trió között."
A valódi 100Hz-nél tág határok között állítható, hogy milyen módon interpoláljon. Azaz a két képkocka közé hogyan szúrjon be egy harmadikat, ezáltal folyamatosabbá téve a mozgást.
A kamu 100Hz viszont csak ki/be kapcsolgatja a háttérvilágítást. Ez viszont azonkívül, hogy valószínűsíthetően folyamatosabbnak tűnik rajta valami, egy nagy hátránya van. Lecsökken a fényerő.

Nem tudom, hol akarod venni, de ha van rá lehetőség, akkor pendrive-ra fel kell másolni egy rakás videót (pl. innen a prohardverről a tesztvideók ), vagy innen, esetleg innen és a Mediamarktban ki kell próbálni. Viszont célszerű ilyenkor a tévéket átállítani normál, vagy film módba, hogy ne csapjon be a kiemelt mód harsány színvilága.

(#14870) hoffman_ válasza Quent1n (#14867) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem szinte csak PC-ről való HD mozira kell a tévé, arra a plazma tökéletes, csak hát ugye nincs megfelelő konstrukció. Az 5500-as nekem biztos, hogy nem érné meg a plusz pénzt, ráadásul Auchanban is van kibővített gari 10k-ért, és még azzal is 140k.

Goose-T:

Köszi a tapasztalatot, én is várok majd az Auchanben ilyen trükközést, meglátjuk :D

vlevi:

Igazából reménykedem, hogy van az áhenben a plamzám is, 0THM-el, de szerintem koppani fogok, úgyhogy megbarátkozom a kamu 100Hz-el. Hacsak nem találok valami jobbat, ha ott vagyok. Kipróbálni ósánban nem tudom, hogy lehet-e, ha igen, akkor megteszem, ha nem akkor lehet hogy beugrom még egy Saturnba. A PH tesztcsomag itt van a gépen, ami ráfér egy 8 gigás penre, azt elviszem.

A lecsökkent fényerőtől nem tudom mit várjak, 99%-ban úgy is sötét lesz a szoba, mikor tévézek. Még azt nem tudom, hogy a CMR kapcsolható-e, vagy sem, és ha igen, akkor érdemesebb-e bekapcsolni, mint sem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14871) Pepe2217


Pepe2217
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Philips 22PFL3206H TV-m, és nem hajlandó lejátszani pendrive-ról filmet. Hallottam róla,hogy valahogyan meg lehet oldani hogy le tudja játszani a filmeket. Ebben szeretnék egy kis segítséget kérni.
Előre is köszi a válaszokat!

(#14872) Juventinooo


Juventinooo
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy Samsung UE40D5500RW készüléket!
Némi információhoz szeretnék hozzájutni a készülékkel kapcsolatban.
Bármilyen hasznos észrevétel érdekel!
Valamit azt is szeretném megtudni, hogy a készülés alkalmas-e MKV- fileok lejátszására USB-ről?
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

(#14873) hoffman_ válasza Juventinooo (#14872) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Beírod a keresőbe, hogy D5500 és válogatsz, bőség zavara. Soha, senki nem használja a keresőt... :o

Elöljáróban annyit, hogy CMR 100hz van, a D5000-től csak a Smart TV-ben tér el, mkv-t hivatalosan nem játszik le, amúgy szokott boldogulni vele, de korlátozott keretek között. Illetve a Samsung topicban is keress, ott még több infó lesz.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14874) Juventinooo válasza hoffman_ (#14873) üzenetére


Juventinooo
csendes tag

Köszi szépen!
Igazából már rákerestem a készülékre, de erre utaló infót nem igazán találtam.
Az mit takar, hogy korlátozott keretek között? :)
Igazából az egyik legfontosabb szempont pont az MKV lejátszás lenne, szóval ha azzal nem boldogulnék megfelelően, lehet más készülék után néznék!
Gondolom a 6000 széria már bírná rendesen, csak az meg árban már kicsit több lenne...
Azzal kapcsolatba is szeretnék kérdezni, hogy mennyiben különbözik az USB-ről illetve a külső HD-ról való film lejátszás? (Gondolom érezhetően...)

(#14875) hoffman_ válasza Juventinooo (#14874) üzenetére


hoffman_
nagyúr

MKV infó - ez D5000, de ugyan az lényegében, mint az 5500. A felsőbb kategóriás tévékben jelenleg nem tudom, hogy más médialejátszó van-e, ha engem kérdezel, akkor nem, de erre nem esküdnék.

Hogy van-e különbség PC és USB HD között nem tudom, erre csak azt tudom mondani, hogy próbálj meg rákeresni. Nyilván van, de ahogy olvastam, amennyiben a lejátszó képes elindítani a mozit, úgy a minőségére nem szokott panasz lenni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14876) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. 100k határig minél nagyobb méretű TV kellene analóg TV-zésre(csak arra). Felbontás mindegy, és a 100k-t se muszáj elérnie.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#14877) nightshadow válasza hoffman_ (#14873) üzenetére


nightshadow
veterán

mkv-t hivatalosan nem játszik le

Ezt nem tudom, hogy honnan vetted, mert hivatalosan is támogatja az mkv-t, lásd e-manual 241-ik oldal: [link]

Juventinooo a D5000/5500 támogatja az mkv-t, lásd a fenti linkemet.

[ Szerkesztve ]

(#14878) Juventinooo válasza hoffman_ (#14875) üzenetére


Juventinooo
csendes tag

Ismételten nagyon szépen köszönöm!

(#14879) hoffman_ válasza nightshadow (#14877) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elnézést, Samsung topicban írták ezt user-ek, mertem erre hagyatkozni, ezek szerint kár volt. Köszi a korrigálást!

Juventinooo:

nightshadow pontosított, az a mérvadó! Egyébiránt igazán nincs mit.

nightshadow:

Te régebben, és most is elég sokat segítesz, ahogy néztem, szóval még mindig bennfentes vagy :) Milyen tévét használsz ha kérdezhetem? Még mindig az a kérdésem lenne, hogy PC-ről történő 720p/1080p tartalomhoz a CMR kikapcsolása előnyösebb-e vajon, illetve lehetséges-e egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14880) Juventinooo válasza nightshadow (#14877) üzenetére


Juventinooo
csendes tag

Neked is nagyon szépen köszönöm a válaszod!
Ráadásul ez egy nagyon örömteli hír! :)

(#14881) myckie2


myckie2
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy 100e forint körüli LED/LCD tv-t, amelyik FULL-HD és usb ről tud mkv-t lejátszani. 100Hz nem feltétel de nem árt ha van. :) Pont most maradtam le egy outlet akcióról a postás miatt és tiszta ideg vagyok. :DDD

(#14882) nightshadow válasza myckie2 (#14881) üzenetére


nightshadow
veterán

32D5000 [link]

[ Szerkesztve ]

(#14883) myckie2 válasza nightshadow (#14882) üzenetére


myckie2
őstag

Lemaradt: 40" vagy 42"-ra gondoltam. :R Azt szeretném kérdezni, hogy a Philips hogy teljesít tv-k terén? Érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#14884) nightshadow válasza myckie2 (#14883) üzenetére


nightshadow
veterán

A Samsungnak van a legjobb beépített lejátszója, de 100k-ért nem kapsz 40"-est. A Philips pedig most készül kiszállni a tévépiacról.

[ Szerkesztve ]

(#14885) expander


expander
senior tag

ahogy olvasgatom 100ezer alatt ez a d5000 a bestbuy vetel igaz ? esetleg van olyan 32es 80-90 körül ami hasonloan jo ? vagy mindenkeppen tegyem hozza meg azt a 10-15ezret es legyen a samsung d5000 ?

(#14886) myckie2 válasza nightshadow (#14884) üzenetére


myckie2
őstag

Azért ezt rosszul tudod mert most kapkodtak el előlem 99.990Ft-ért egy LG 42LE4500-ast. :O A philips-ről hallottam de a most lévőkről hátha tudtok valamit. :)

(#14887) #75912448 válasza myckie2 (#14886) üzenetére


#75912448
törölt tag

Az az LG típus már jó régi darab, Philips idei tévéit pedig 7xxx széria és felett érdemes vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#14888) myckie2 válasza #75912448 (#14887) üzenetére


myckie2
őstag

Az igaz, de szerintem (nem vagy tv profi) ugyan azt tudja mint minden új megjelenő ilyen tudású tv, csak egyszerűen kifut hoznak egy újabbat ugyan ezekkel a tulajdonságokkal csak drágábban. Ha tévedek javíts ki mert pontosan nem értem. :R

(#14889) SPY0817


SPY0817
aktív tag

TV-t szeretnék majd venni, a paraméterek amik fontosak lennének
FULL HD és ~32" és olyan ~70k jobb lenne alatta..

Tudom hogy elég necces de szeretnék minél többet kihozni minél olcsóbban.. a FULLHD azért kellene mert PC is lenne rajta használva..

Ha valaki tud jó helyet ahol épp olcsó vagy van egy jó akció vagy csak tippet írjon PMet.

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#14890) #75912448 válasza myckie2 (#14888) üzenetére


#75912448
törölt tag

Valóban kifutott darab. 99-et megért volna, de érdemes ilyenkor megkukkantani az üzemidejét, valószínűleg kiállítási darab lehetett jókora adag üzemidővel. 100-ért 40" körüli tévét nem kapsz, hacsak valami különleges akciót ki nem fogsz.

(#14891) Atlantis


Atlantis
veterán

Üdv!

Ősök szeretnék lecserélni a régi "dobozos" TV-jüket. Addig eljutottam olvasgatva a neten, hogy LED-es TV lenne a legjobb nekik, de azon belül melyik? Samsung vagy LG vagy valami más? Méretileg ők 32"-ost néztek, de próbálom meggyőzni őket, hogy 42" alattit ne vegyenek. Nem annyira fiatalok már, egyikük szeme sem olyan, mint a sasé...
Nincsenek nagy elvárások, se számítógép, se más nem lesz rákötve. Lényegében csak a T-home adását kéne minél szebb képminőségben és jobb hangminőségben visszaadni.

Mit javasoltok?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14892) myckie2 válasza #75912448 (#14890) üzenetére


myckie2
őstag

Ez különleges volt mert állítólag 30db ilyen tévéjük volt csak első napon mind elkapkodták. :D Az idei széria számomra megfizethetetlen. :(

(#14893) nightshadow válasza Atlantis (#14891) üzenetére


nightshadow
veterán

125-130k-ért szerintem ez a legjobb, ami kihozható: LG 42LK530 [link] , viszont ez hagyományos LCD.

(#14894) hoffman_ válasza nightshadow (#14893) üzenetére


hoffman_
nagyúr

viszont ez hagyományos LCD.

Az miért baj :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14895) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. 100k határig minél nagyobb méretű TV kellene analóg TV-zésre(csak arra). Felbontás mindegy, és a 100k-t se muszáj elérnie.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#14896) nightshadow válasza hoffman_ (#14894) üzenetére


nightshadow
veterán

Mert Led-esre kért ajánlatott.

(#14897) vlevi válasza hoffman_ (#14875) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont fordítva. mkv lejátszásban a jelenlegi tévék közül éppen a Samsungban vannak a legjobb beépített lejátszók. Nem tökéletes, de elég sokáig lehet nélkülözni a külön multimédia lejátszó beszerzését.
Az általad linkelt hozzászólásban a DLNA+mkv a lényeg. Ezt én is tapasztaltam, hálózatról játszva, a 16Gigás, 2 órás film be-beszaggatott, de USB-ről tökéletes volt.

(#14898) hoffman_ válasza nightshadow (#14896) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Addig eljutottam olvasgatva a neten, hogy LED-es TV lenne a legjobb nekik, de azon belül melyik?

Ezt írta :) Ebből nekem az jön le, hogy a random kommentek alapján azt szűrte le, hogy a LED-es a legjobb, ami mint tudjuk nem igaz. Szerintem a legjobb megoldást keresi, így butaság kizárni a ccfl tévéket. Nyilván nem ezért linkeltél te is olyat :P

vlevi:

Az tény, hogy a Samu a legjobb, ezt tudjuk. A korrigációt köszönöm, ezek szerint felületes voltam :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14899) nightshadow válasza CHIPman (#14895) üzenetére


nightshadow
veterán

Pl. 37LK450 [link]

(#14900) Atlantis válasza hoffman_ (#14898) üzenetére


Atlantis
veterán

Miért nem igaz, hogy a LED-es a jobb? Elvileg egyenletesebb a képe és maga a TV is alacsonyabb fogyasztású és vastagságú, nemde? Mik a hátrányok?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.