Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) dobost válasza anrab (#29400) üzenetére


dobost
senior tag

Nekem csak annyi volt a kérdésem, hogy egy olcsóbb, DVB-T-s TV-vel ki tudom-e használni valahogy (STB nélkül) a DIGIkábel nyújtotta előnyöket.

Létezik az, hogy egy gyártó azonos termékükbe forgalmazási országtól függően más tunert tesz??? (Vagy valamelyik specifikáció nem jó... :DD )

[link]

Itt azt írják, h van DVB-C benne. :W

Szerk: link

[ Szerkesztve ]

(#29402) zhagyma válasza anrab (#29400) üzenetére


zhagyma
őstag

Remélem jól értettem a kérdést!

Mint korábban írtam a DVB-T / DVB-C / DVB-S adásrendszer, amely az adott vivőfrekvencia / ák modulációját és az alkalmazott digitális hibajavítási metódusokat írja le. Ezen átviteli módokra "ültetik" az mpeg transport stream-t. A transport stream olyan "fileformátum", mint az avi vagy mkv. Tartalmazhat egy vagy több MPEG2 vagy MPEG4 H264 videókódolású videót. A DIGI DVB-C adásrendszerben adja a szabad csatornákat MPEG2 videókodolással, míg úgyanúgy DVB-C adásrendszerben adja MPEG4 H264 videókódolással m1HD-t és m2HD-t. A DVB-C adásrendszer nem nézhető DVB-T tunerrel a videó kódolástól függetlenül.

(#29403) MadBlade


MadBlade
tag

Valaki pls , akinek bármi használható tippje van :(#29374) ... :U THX :R

Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

(#29404) zhagyma válasza dobost (#29401) üzenetére


zhagyma
őstag

Az előfordult máskor is, hogy ugyanazaon cég magyar és külföldi honlapja eltérő műszaki specifikációt adott meg. Talán írj a magyar LG-nek egy email-t...

(#29405) DigitXT válasza Scoobyka (#29398) üzenetére


DigitXT
félisten

Csak annyit, hogy 30 FPS = röcögés. De ha végiggondolod, így
két képkocka bevárása még tovább tart, tehát nem jobb, hanem
pont rosszabb lesz ettől az input lag.:U 2x33 ms, az 66 ms.:o

itt a szöveg,hogy ne kelljen keresned
Csak hogy neked se kelljen keresned:
"Más kérdés, hogy a Fifánál nem veszed észre,
mert a játékosok eleve késve reagálnak, vagy fél
másodperccel (helyzettől függően): az meg 500ms."

kábé annyinak éreztük
Érezhetitek akármennyinek, azért még nem kell hülyeséget leírni.:R
Hogy ezt se kelljen keresned:
"nem volt az 30 sem...talán 15-20..."
Hát persze, mint a mesében.:))

Szerk:
nem állítottam,hogy 100hz bekapcsolásával az fps játékok még mindig csak 15-20msek lennének
Játékstílustól független jelenség az input lag, és sajnos pontosan azt állítottad...:U
De nem baj amúgy, mert már rájöhettél, hogy nem volt igaz, s már nem állítod.:D

[ Szerkesztve ]

(#29406) dobost válasza zhagyma (#29404) üzenetére


dobost
senior tag

Az lesz...
Ha tényleg van benne, akkor 110K körül szerintem jó vétel, bár ez nagyon a plafon, amit szánok rá.
Gyakorlatilag azért akarok LCD-t venni, mert még nincs TV-m a lakásomban (eddig jól elvoltam a TV tunerrel... :DD), és ha már veszek, akkor felesleges CRT-t venni, inkább rászánok egy kicsivel többet és egy normális LCD, amit már HDMI-n keresztül a géppel is össze tudok kötni. :C

(#29407) sbb


sbb
csendes tag

Sziasztok

Van-e olyan oldal ahol utána lehet nézni, hogy egyes lcd tv-nek mennyi az input lag-ja.

Üdv.

(#29408) justaview válasza zhagyma (#29396) üzenetére


justaview
őstag

"Néztem a testet. Azért jó lenne valahol együtt látni mindkettőt "élőben" ..."

A digitalsalon.hu azt írja:

"Üzletünkben a TV készülékek megtekinthetőek UPC digitális, illetve 1920x1080 Full HD adással is."

Talán itt lenne érdemes megnézni, mert ennek így már van értelme!

[ Szerkesztve ]

(#29409) anrab válasza zhagyma (#29402) üzenetére


anrab
addikt

így már világos!/odik/ :)
köszi!

(#29410) anrab válasza zhagyma (#29392) üzenetére


anrab
addikt

nagyon vágod!
ezért még egy kérdés: van még az MHEG/only UK/ ez mi lehet?

(#29411) dh66e válasza zhagyma (#29402) üzenetére


dh66e
veterán

Ez így van! Már irtam erről itt a fórumon,én kipróbáltam a dvb-t (mpeg2,mpeg4)tuneres tévémen fogni a digikábel digitális adását.Semmi.Csak''C'' tunerest vegyen az aki a diginél akarja így venni az adást.

(#29412) Scoobyka válasza DigitXT (#29405) üzenetére


Scoobyka
addikt

30fps röcögés....de a konzol az ilyen,az nem pc...

én ebbe nem megyek bele most,nekem mind1....ha igazad van igazad van.... :R

egyet bízton állíthatok a Sony nagyon odaver játék és képminőség szempontjából a konkurens márkáknak(LG,Samu,Philips,Sharp,Panasonic....ezekhez volt szerencsém)..

tehát ha valaki játszani akar és érzékeny az input lagre csak Sony...

(#29413) anrab válasza dh66e (#29411) üzenetére


anrab
addikt

na ez egyszerű és egyértelmű volt!
nem tudom hol hagytam ki azt az írást.

(#29414) zhagyma válasza anrab (#29410) üzenetére


zhagyma
őstag

Hát azért annyira nem. Például az általad említett kifejezésről fogalmam sincs.

(#29415) dh66e válasza anrab (#29413) üzenetére


dh66e
veterán

Angliában van mheg digitális adás,ami interaktív valami.(Multimedia and Hypermedia Group)

(#29416) anrab válasza zhagyma (#29414) üzenetére


anrab
addikt

legalább nem vagyok egyedül. amit dobost linkelt LG-t abba is van.[link]. meg az én távkapcs.on is van ilyen hogy mheg cancel de csak UK.
na mindegy hátha valamelyik fórum társ tudja a választ, bár nincs jelentősége csak angliában.
na látom már válaszoltál dh66e. köszi!

[ Szerkesztve ]

(#29417) sb válasza Versus82 (#29378) üzenetére


sb
veterán

valaki nem érzi/veszi észre. nekem 40-50ms lagom van a mostani samun, engem rohadtul zavar. meg maga a tudat is szar, ha éppen szarul nyomom akkor is az van bennem hogy biztos a rohadt iput lag miatt van.

Nem tudom, nekem a 656-on 3 másodperc egérmozgatás után lejön. És ezt nem fps vagy bármilyen játékra értem, hanem az ikonokra nem tudok úgy rákattintani. :D De komolyan.

Pedig szerintem nem több a lag érzésre 30-40ms-nél.

Scoobyka
30fps röcögés....de a konzol az ilyen,az nem pc...
én ebbe nem megyek bele most,nekem mind1....ha igazad van igazad van....

Pont erről beszélnek, beszéltünk. Amit én írtam 40-50ms-t az kimért adat, nem én találtam ki, biztos, hogy annyi megvan a W4500-on is ha nem Game módban ment. (még 100Hz nélkül is van ennyi Game mód nélkül)
A másik pedig az elvi sík, amit DigitXT boncolgatott nagyon jól. Tehát a lényeg az, hogy bizony van ott bőven input lag ilyenkor. Egyrészt az elektronika és a 100Hz elve miatt. Másrészt meg az fps miatt is (ez már nem a TV-től függ). Igen, jól mondod, hogy a konzol 30fps, de ez ilyen szempontból mindegy, az akkor is lag. Épp ezért van, hogy PC-n nem 30fps-sel játszanak. Akármilyen játékot érezhetően pontosabb irányítani 30 helyett már 40 vagy 60, esetleg 80-100fps mellett. Egyszerűen azért mert az már magával vonja az input lagot. (A nagyobb 60-80-100fps mellett érezhető különbségbe meg már is beleszól, az irányítás fps függősége, de az megint más téma). Szóval a lényeg az, hogy van lag, csak max amin próbáltátok ott más miatt egyébként sem lett volna plusszban érezhető.

(#29418) dh66e válasza anrab (#29416) üzenetére


dh66e
veterán

Szívesen! A teljes neve:Multimedia and Hypermedia Expert Group.
Most vadászok DVB-C mpeg 4 stb-ot a digihez,de még elég zombi az áruk várok még hátha lesz később olyan amiben van merevlemez is.

(#29419) DigitXT válasza Scoobyka (#29412) üzenetére


DigitXT
félisten

Kinek mi!:R (Nekem röcög tehát nem is veszek konzolt.:D)

a Sony nagyon odaver játék és képminőség szempontjából
Ennek örülök, ugyanis nekem is Sony TV-m van.:))

tehát ha valaki játszani akar és érzékeny az input lagre csak Sony
Erre viszont biztos lesznek, akik hoznak "game-módot" tudó más TV-ket...:K

(#29420) DigitXT válasza sb (#29417) üzenetére


DigitXT
félisten

az ikonokra nem tudok úgy rákattintani
Hm, anno*, amikor "hasraütve" azt mondtam, hogy szerintem 60-80-nál már gáz lehet, ellenpéldákat kezdtek sorakoztatni, meg "nem attól van", stb.:DDD Akkor más is érezné ezt.:B *Szerk: ez mondjuk épp nem volt olyan régen, kb. egy hete...:R

amin próbáltátok ott más miatt egyébként sem lett volna plusszban érezhető
Én mostanában a Fifa07-tel játszottam, és simán nem akkor lövi el, amikor én
azt nyomom, hanem utána, amikor kijött a lépés. (Ill. nem azonnal fordul vissza,
stb.) Ez amúgy tök jó, mert sokkal realisztikusabb az egész, csak szokni kell,
hogy egy hosszabb szöktetés után nem lehet azonnal bebombázni a jobbfelsőbe.
(Azelőtt a Fifa99-cel játszottam - Karácsony környékén egy régebbi gépen, kvázi
nosztalgiáztam -, na abban lehett azonnal csinálni mindent. Mondjuk persze az is
szórakoztató volt, és kellemesen csalódtam a 07-ben, hogy alapvetően hasonlít az
irányítás a régi szép időkhöz.:D) Ja és mókásakat beszélnek Hajdú B. Istvánék.:DDD

Az egész OFF résszel csak azt akartam mondani, hogy az, hogy a Fifában (nem
tudom, melyik rész, de mostanában gondolom mindegyik ilyen jellegű) nem lehet
érezni az input lag-et, nem bug, hanem feature, mivel ilyen a szimuláció jellege...

[ Szerkesztve ]

(#29421) JoolsNOS válasza MadBlade (#29403) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem alapból a tvre 1280*720as felbontást ad, ennél nekem is ugyanúgy kilógnak a szélek, viszont ha feldobom 1920ra akkor passzolnak (egyébként nem full hd a tv-m de engedi a felbontást) A hd ready felbontást csak kényszerítve engedi de akkor is ki vannak csúszva a szélek. Engem nem zavar, mert ugyis csak filmezésre használom, ott nem számít, játéknál zavaró a 60 hz, uh azt ritkán, win meg inkább monitoron. uh szokd meg :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29422) DigitXT válasza JoolsNOS (#29421) üzenetére


DigitXT
félisten

Az aláírásod szerint nVidia VGA-d van: nézz szét az nVidia Control Panelben:
Display/Manage Custom Resolutions. Meg lehet oldani, hogy az 1280x720 is
rendesen kitöltse a képet (nem tudom, hogy eredetileg miért van overscanen).

(#29423) Scoobyka válasza DigitXT (#29422) üzenetére


Scoobyka
addikt

lehet,hogy mondani fogják más tvnél is a game-módot,de amiket én probáltam mostanában.....656,7403,lg6000 ...stb....hiába volt gém mód...messze elmaradnak a sonytól.

(#29424) DigitXT válasza MadBlade (#29374) üzenetére


DigitXT
félisten

Többmegjelenítős módban még nem próbáltam, de az előző tanácsom neked is áll!
Én az összes felbontást belőttem így, biztos, ami biztos, bár csak az 1366x768-at használom*, meg bootolásnál az 1360x768 jelenik meg: előbbit amúgy külön kellett definiálni, azért kezdtem az egésszel "molyolni".:R Bár a legelső lépés az volt, hogy az 1280x1024-et belekényszerítsem 16:9-be, hogy lássam az FPS értéket 3DMark06-ban.:DDD (1024x768-ban - pl. 3DMark05 - természetesen tökéletes volt a kép mindig is, hiszen pixelhelyesen megjeleníthető a kép közepén.)

*: de van olyan játék (pl. a TDU), ami a legelején 1280x720-ban "indít", csak a profil
betöltése során váltja át a beállított 1366x768-at: addig se lógjon ki semmi ugye.:D
(Amúgy filmeknél valóban nem olyan zavaró, de engem elvből zavarna, hogy nem a
teljes képet látom. El tudom képzelni, hogy azért ez a trükk, hogy a 16:9-nél még
szélesebb vásznú filmeknél kevésbé tűnjön fel alul/felül a fekete csík, de ha ez így
van, attól még nem tetszik: nekem az legyen a képen, amit a VGA kiad magából.)

[ Szerkesztve ]

(#29425) DigitXT válasza Scoobyka (#29423) üzenetére


DigitXT
félisten

Eggyel több érv a Sony, és az alacsony input lag jósága mellett.:R
(Bár, mint az adatlapomon láthatod, én nem FullHD-ben nyomom.:D)

(#29426) justaview válasza Scoobyka (#29423) üzenetére


justaview
őstag

"lehet,hogy mondani fogják más tvnél is a game-módot,de amiket én probáltam mostanában.....656,7403,lg6000 ...stb....hiába volt gém mód...messze elmaradnak a sonytól."

A Te sony-dtól! :)

Úgy általában a sony-ra ez már nem igaz. Nézd meg a 2009.-es modelljeit.

[ Szerkesztve ]

(#29427) JoolsNOS válasza DigitXT (#29422) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha azt állítom akkor a felbontás is változik. De mint mondtam engem nem zavar.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29428) zhagyma válasza justaview (#29408) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Na Én ezt a LED háttérvilágítású típust szemeltem ki: [Samsung UE40B7020WW] Természetesen "aranyárban" fogják mérni, de lesz ez még olcsóbb is. Nem akarlak idegesíteni és magamat sem, de ennek a [kézikönyvében] is leírják, hogy nem támogatják az EPG-t, mivel nem része a DVB szabványnak. :F

(#29429) helkis


helkis
addikt

üdv srácok!
cég demozására használatos 42" LCD/plazma tv-t keresek, amibe van beépített HDD. körbekerestem mindenfelé, de sajna már sehol nem kapni ilyesmit, elvileg vannak már olyanok, amik tudnak SD-ről, USB-ről lejátszani video-t, erre tudnátok javaslatot mondani?
illetve várom az építő ötleteket, hogy külön tápforrás igénybevétele nélkül, hogy lehetne lejátszani folytonosan egy video-t a kijelzőn! :R
előre is köszi mindenkinek! :R
üdv! helkis

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29430) zhagyma válasza helkis (#29429) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Bármelyik újabb típust nézed, általában képes USB2 porton keresztül videót lejátszani. A kézikönyv Samsung esetén megadja, milyen fileformátumban milyen videó- és hang kódolás játszható le. Gondolom ez más gyártóknál is így van.

1-64 GByte esetén bedugsz egy megfelelő kapacítású pendrive-t (érdemes a nagyobb adatátviteli sebességre tervezett típusokat használni). Ha több fileról és / vagy nagyobb fileméretről (?) van szó 2.5" külső HDD szükséges. A filerendszer általában FAT16 / FAT32 / NTFS lehet. Ezen eszközökhöz szükséges teljesítményt nyújtania kell egy USB2.0 szabványú portnak.

(#29431) justaview válasza zhagyma (#29428) üzenetére


justaview
őstag

"Na Én ezt a LED háttérvilágítású típust szemeltem ki:"


Itt egy teszt róla.

WHATHIFI

Azt írják, nehéz elhinni, hogy nem 3 dimenziós.. :)

Nem akármi, de drága lesz biztos...Angliában 1500 font körül mozog a 40"-os.

[ Szerkesztve ]

(#29432) anrab válasza dh66e (#29418) üzenetére


anrab
addikt

na egy ilyen nekem is jó lenne! szólj ha van fejlemény! /persze hdmi-s/

(#29433) zhagyma válasza justaview (#29431) üzenetére


zhagyma
őstag

Köszi a tesztet! :)

Az árakkal sajnos tisztában vagyok, ezért írtam korábban, hogy nem fogok rohanni holnap megvenni, kivárok. Őszintén szólva eddig csak "időnként" néztem rá a TV piacra. Azt tapasztaltam, hogy évről-évre szép lassan épülnek be a számomra fontos technológiák az egyes szériákba. Eddig ezért a SONY volt nálam a kedvenc, de most úgy tűnik a Samsung belehúz a LED háttérvilágítással és felzárkózik egyéb funkciókkal is. Most úgy gondolom az általam linkelt típusnak kéne lennie a "normál" TV-nek, de tudom, hogy ez még messzebb van...

(#29434) justaview válasza zhagyma (#29433) üzenetére


justaview
őstag

"Eddig ezért a SONY volt nálam a kedvenc"

Nálam is.

Eredetileg a sony 37W5500-on gondolkoztam, de aztán minden teszt kihozta, hogy annak ellenére, hogy jók a paraméterei szégyentelenül egyenetlen a háttérvilágítása (clouding, bleeding). Az AVFORUMS-on is szinte mindenki ettől prüszköl, a legtöbben vissza is küldték a TV-jüket oda, ahonnan vették. Van aki már kettőt is egymás után! Na ettől ijedtem meg, mert én azért szeretem sötétben nézni a TV-t és baromira zavarna a sötét jelenetekben a világos felhő + a sarkokban a háttérfény beszivárgása.

Ekkor kezdtem felfigyelni a Samsung 37B650-re...

(#29435) Tulujus


Tulujus
csendes tag

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne: létezik olyan TFT monitor, ami rendelkezik közvetlen kábeltv bemeneti koax csatlakozóval?

Előre is thx!

''Az erőszak a gyengék végső menedéke.'' Salvor Hardin (Isaac Asimov)

(#29436) tothl válasza Tulujus (#29435) üzenetére


tothl
addikt

Persze, letezik. LCD tv-nek hivjak... :)

(#29437) raffis


raffis
csendes tag

Hello

Nemtudom mi az oka annak, hogy a Full HD-s (1080p) samsung tévém amennyiben VGA jelet használok csak 720p-s felbontást tud.

A használatija is csak ezt írja. Mi ennek az oka? Esetleg HDMI-vel kellene pc-ről is hajtani (azzal sikerülne Full HD felbontást kicsikarni belőle?)? Más is találkozott ezzel a problémával?

(#29438) zhagyma válasza justaview (#29434) üzenetére


zhagyma
őstag

Ez engem is módfelett zavarna. Ezért "reménykedem" a LED technológiában. Egy LED diódát sokkal nagyobb értéktartományban, sokkal pontosabban lehet vezérelni, sokkal kisebb teljesítményfelvétel mellett, mint egy CCFL "fénycsövet". Ez azért nagyon látszik az eddigi tesztek - igaz néhol "szubjektív" - eredményein. Már majdnem elcsábultam egy KDL-40W4500-tól annó, most meg az LE40B650 vált érdekessé. Majd meglátjuk kibírom-e a LED-s típusokig. A 37" méretválasztásod helyi adottságból fakadf?

(#29439) justaview válasza zhagyma (#29438) üzenetére


justaview
őstag

"Majd meglátjuk kibírom-e a LED-s típusokig."

Én már nem bírom ki... :D

"A 37" méretválasztásod helyi adottságból fakadf?"

Igen. Kicsi a lakás. De talán lesz előnye is a "kisebb" méretnek: Az SD adások kisebb felületen talán élesebbek...

(#29440) zhagyma válasza justaview (#29439) üzenetére


zhagyma
őstag

" ...Az SD adások kisebb felületen talán élesebbek... "

Kérdés, hogy mennyi ideig lesz SD adás? Az analóg adás vége úgye ismert (2011. december 31). Azt gondolom, azért nem 2-3 évre kéne TV-t venni. Talán a LED-s lesz egy "mérföldkő" a TV technológiában + egyéb funkciók, ami tovább is használható.

(#29441) Rick4 válasza zhagyma (#29438) üzenetére


Rick4
félisten

mi az az "értéktartomány"? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29442) DigitXT válasza tothl (#29436) üzenetére


DigitXT
félisten

Vagy beépített tuneres monitornak.;)

(#29443) DigitXT válasza raffis (#29437) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez elég egyértelmű. VGA-bemeneten ennyit tud (nem hiba): tessék DVI-HDMI-vel meghajtani, mindjárt menni fog a FullHD, és stabilabb is lesz a kép.:K

(#29444) zhagyma válasza Rick4 (#29441) üzenetére


zhagyma
őstag

A minimális (kikapcsolt) és a maximális fényerő közötti tartomány.

(#29445) justaview válasza zhagyma (#29440) üzenetére


justaview
őstag

"Kérdés, hogy mennyi ideig lesz SD adás? Az analóg adás vége úgye ismert (2011. december 31). Azt gondolom, azért nem 2-3 évre kéne TV-t venni."

Az analóg adásnak valóban vége lesz "hamar", de úgy gondolom, hogy az egy dolog, hogy digitálisra átállunk, az meg egy másik, hogy meddig lesz még SD adás. Pl. az RTL Klub és a TV2 még a 16:9 -es képarányra való áttérésen sem gondolkozik egyelőre, nem hogy az SD-ről HD-re. Ami persze valahol érthető is, hiszen az egész stúdiótechnikát át kell állítani beleértve a kamerákat is, stb. Ez hatalmas beruházást igényel. Na ezért nem hiszek abban, hogy 2-3 éven belül betör ide a HD kánaán. De ne legyen igazam... :)

Abban persze igazad van, hogy nem 2-3 évre kellene TV-t vennünk, de a mai technikai fejlődés (meg üzleti modellek) mellett egyre inkább az az érzésem, hogy jobban jár az ember, ha úgy kb. 5 évre tervez a vásárláskor, mintha megveszi a legcsúcsabb készüléket, és azt hiszi, az jó lesz még neki 10 év múlva is. Bár így lenne.

Most cseréltem egy 100e forintos fagyasztó-hűtőszekrényt. 4,5 éves volt, és azt mondta rá a szerelő: Mit csodálkozok rajta, ennek ennyi az élettartama, és hát most letellett... :F

De nem akartalak ám eltántorítani, tényleg szuper jó az a LED-es TV, nekem is tetszik! :)

[ Szerkesztve ]

(#29446) Scoobyka válasza justaview (#29445) üzenetére


Scoobyka
addikt

azért én olyan nagyon sokat nem várnék a ledtől....ott kezdődik az egész dolog,hogy nagyon hamar kiég egy-egy led....és akkor bizony az egész panelt kell cserélni.....aztán ott van az elektronika ami megint csak elég lassan kezeli még mindig afeldolgozást....konzolhoz eleve kizáró lesz a led most még.....de aki vesz egyet az nyugodtan írja le a tapasztalatát....,de én nem fektetném minden reményemet a ledbe.

(#29447) tothl válasza Scoobyka (#29446) üzenetére


tothl
addikt

Azert jo az elkepzeles.
A vezerlest meg majd felgyorsitjak, ugyanis csak ez all a lagmentes jatek utjaban.
A LED-ek meg nem fognak kiegni, alapbol sem hajlamosak ra, csak meg gyerekcipoben jar a technika, vagy olcso hulladek ledeket hasznalnak, vagy a vezerlestol pusztulnak el, majd kiforr. Amig nincs rendes OLED meg ilyenek, addig ez egy igazan jo es ugyes elorelepes.

(#29448) sittes79


sittes79
addikt

Pont egy LED-es és CRT tévé meccsel az input lag versenyben :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#29449) Lacix29 válasza Scoobyka (#29446) üzenetére


Lacix29
őstag

Erről a LED kiégésről van valamilyen statisztika ? Vagy honnan van az infód ? Kevesebb üzemórát adnak meg a LED-es LCD tv-kre ?

(#29450) Bazs-


Bazs-
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ismerösöm 32"-es tv-t szeretne venni. 80% sd adás, 20% számítógép. Kb 120 ezer Ft értékben. Mit javasolnátok ?
Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.