Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Hello!

Nem tudom vannak-e tapasztalataitok a fennt említett kütyüvel, nekem a boltban nem tudtak semmi infót adni róla. Az érdekelne főleg hogy, termisztoros-e, vagy az usb-n keresztül kell szoftveresen vezérelni? Ja meg hogy ez most 3,5-ös helyre beépíthető-e vagy egyáltalán milyen?

Előre is köszi

(#2) golyani


golyani
addikt

ez mi ez??? életbe nem hallottam ilyenről. kép vagy link???

véletlenül nem előlapi panel rőé beszélünk????

[Szerkesztve]

(#3) golyani


golyani
addikt

ez mi ez??? életbe nem hallottam ilyenről. kép vagy link???

(#4) -cobra-


-cobra-
aktív tag

A Bluefish árlistáján van a kiegészítők között:
Kiegészítõ LCD Hõérzékelõ 2,115 Ft,-

(#5) joghurt válasza -cobra- (#4) üzenetére


joghurt
addikt

Nem olyan hőmérőről van szó, mint amit a Tescóban 1200-ért kapni? (Autós külső/belső hőmérő - LCD-s is, kiegészítő is) :D

A tej élet, erő, egészség.

(#6) LukE válasza -cobra- (#1) üzenetére


LukE
veterán

usb 2k-ert? almodik a nyomor;]
szerintem vagy ez: [L]http://coolink.hu/products/cvst1.php[/L], vagy ez: [L]http://coolink.hu/products/cvst2.php[/L] lehet.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#7) Amoonre


Amoonre
tag

Hát ez az én fantáziámat is megmozgatta. Bővebb info?

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#8) harry válasza LukE (#6) üzenetére


harry
veterán

Szerintem is erről van szó :)
De inkább itt vegyetek [L]http://www.amp.hu[/L]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Na nem igaz, hogy senki nem vett még ilyet!!!

(#10) harry válasza -cobra- (#9) üzenetére


harry
veterán

Nekem van 1 soros, 2 soros volt. Utóbbin 2 hőmérődióda volt, lapos elem adta nekik az energiát. Kicsik voltak a karakterek, ezért elcseréltem haverral 1 sorosra. Ezt 5v ról kell üzemeltetni. Egyikben sincs háttér világítás. Mit szeretnél még tudni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11) -cobra-


-cobra-
aktív tag

És ezt konkrétan a bluefishben vetted? Mert engem az érdekelne az ára miatt. Ja még az is fontos lenne, hogy 3,5ös helyre be lehet-e építeni.

Köszi

(#12) LukE válasza -cobra- (#11) üzenetére


LukE
veterán

ennyi ido alatt mar elslattyoghattol volna oda, es megnezhetted volna parszor...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#13) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Csakhogy a Bluefishben nincs, csak megrendelésre hoznak. És nem akarok olyat megrendelni amit nem is láttam még soha, meg nem is ismerem. Ja a boltban nem tudtak róla semmi infót adni. (csupán ezért írtam be a fórumba)

(#14) harry válasza -cobra- (#13) üzenetére


harry
veterán

AMPben vette, mint ahogy azt már írtam, és úgy néz ki, mint amit linkeltek pár hsz-el odébb. Sztem te is ott vegyél. 1500ft az egysoros kijelző,+ beépítő keret 650ft. Boltjuk van a Oktogonnál is, ez nincs messze a kékhaltól (bár nem tom te melyikben nézted)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15) Proci85


Proci85
senior tag

nincs vkinek ehhez az érzékelőhőz olyan hőelem?azt tesszük a mérendő cuc közelébe, kis vékony lapka..nah nekem az mehhalt és sehol sem kapok..e miatt hagy ne vegyek már komplett újat:-/

(#16) Proci85


Proci85
senior tag

Up...

(#17) cikasz válasza -cobra- (#13) üzenetére


cikasz
őstag

de menjenek már az anyjukba, hogy nemtudják vazze hogy mit árulnak!!!! Én a helyedben elküldeném őket a picsába.... Vagy megrendelném és ha nemtetszik akkor megmondanám, hogy dugják fel a seggükbe!!! :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#18) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Hát ez van:(

(#19) relic


relic
tag

Srácok, ez a ''LCD-s hőérzékelő 1 eszközös'' mér minusz (-) fokokat is?

(#20) Router


Router
őstag

az tök jó de ha nem nitrogénnel hűtöd a gépet ami nem valószínű akkor minek?

www.reballing.hu/forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.