Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megint én


megint én
őstag

Családosok, magányosok, aki szereti a természetet, az írjon.
Ezt a topicot, a azért nyitom, hogy ötletet adhassunk egymásnak milyen helyeket érdemes meglátogatni kicsiny hazánk gazdag tájain. Legyen Az Alföld, vagy a Mátra, vagy a Visegrádi fellegvár, pár képpel, elérhetőségével itt be lehet mutatni, más is hagy lássa a szépségét a helynek.
Amiket szívesen látok a topicban:
-Szép panorámájú helyek.
-Túra útvonalak.
-Hangulatos városok, városrészek, sétálóutcák. (pl szentendre, eger)
-Várak, várromok
-Történelmi, vagy öko rendezvények (pl. lovagi torna, ez gyerekekkel nagyon jó családi program)
És egyéb dolgok amiket érdemes meglátogatni.

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

Tata, vár és tó :))

rip and tear, until it is done

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

Nagy szerelmem a Bükk, a Duna-Dráva Nemzeti Park, a Balaton-felvidék... Annyira gyönyörű ez az ország... :))
Erősen gondolkodom, hogy vártúrákat fogok tenni. Felkeresem Magyarország várait, várromjait, Csákánydoroszlótól Regécig és még tovább.

(#4) róbert gida


róbert gida
tag

Örülök ennek a topicnak :C :C sokat utazunk a családommal és nagyon sok helyen jártunk az országban már.Talán Eger és környéke jött be nekem a legjobban de Esztergom a pilis is nagyon tetszett,és a Balaton-felvidék is gyönyörű Tapolca (bazaltorgonák tavasbarlang) Szigliget Füred.. stb. Sok fotóm is van illetve infóm .Most nyáron Miskolctapolcán és környékén voltunk.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#5) megint én


megint én
őstag

Örülük, hogy tetszik a topic... xD (laptopomon nincs hosszú i betű)
Én az előző hétvégén voltam gombátszedni a pilisi erdőben.
Nem is szedtem mást csak fenyőtinóru-t ezt könnyű megkülömböztetni más gombafajoktól, mert jellegzetes nyálkás a kalapja, és nem lemezes, hanem szivacsos a kalap alsó része, ez sárga szinű mig a kalapja barnás. Az ize meg mennyei, picit hasonlit a vargányára (az is tinoru fajta) Nem is tudok olyan mérgező gombát ami hasonlitana erre. Nem úgy mint pl az őzláb, aminek sok alfaja mérgező, és kissé hasonlit a halált is okozható galócákra.


Igy néz ki a Fenyőtinoru.

(#6) megint én válasza Csemike (#3) üzenetére


megint én
őstag

Nekem is nagy kedvenceim a várak. Boldogkőváralja-ra szívesen elmennék, csak kissé messze van. Térkép

(#7) zoo8800 válasza megint én (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

Hogyne tetszene a topik, jó ötlet volt :)
Pilis elég nagy, merre jártál?

rip and tear, until it is done

(#8) megint én válasza zoo8800 (#7) üzenetére


megint én
őstag


A pirossal jelölt területen (asszem :D)
És van még egy csomó őzlábfajta a környéken, de teljesen szivacsos, és ízetlen szerintem az őzláb, szóval nálam felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#9) lizRRR válasza megint én (#8) üzenetére


lizRRR
őstag

Ez nagyon szép.
Lehet h a közel jővőben ellátogatok. :K

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#10) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Lajosforrás?...közelvan és egész szép hely.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#11) kero77 válasza (ÉN)közPONT (#10) üzenetére


kero77
csendes tag

Visegrád!!!

Ha vkinek írok privátot elvárom, hogy válaszoljon!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.