Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lathatatlan hard disk (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MRose


MRose
csendes tag

A bios felismeri, az XP device menager latja, maga a windows azonban nem tudja kezelni es sehogy sem lehet hozzaferni a filekhez.
Konkretan egy Maxtor 120GB mervlemezrol van szo ami a partition magic szerint other file rendszeru.
A problema abbol adodott, hogy eddig tvkartya-felvetelezesre hasznaltam, nemreg azonban ubol telepitettem a rendszert, es most mar nem tudja kezelni.20GB anyagom , mar keszre kompresszalt dolgok maradtak rajta.
Barmilyen otletet szivesen fogadok.Koszi elore is.

(#2) unclefucka


unclefucka
senior tag

Egyébként foggalmam nincs, de mi van akkor, ha újrarakod a digitalizáló programot, ami eddig ezt az ''ismeretlen'' file -rendszert kezelte és talán visszajön a dolog...???

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#3) tr00p3r válasza MRose (#1) üzenetére


tr00p3r
őstag

nézz rá a partition magic-el. velem is volt már ilyen. a pm látta csak mint ''hidden partiton''. jobb egérrel rányomtam és ''unhide''. újraindítottam és láss csodá újra látszott winfosban is! 1próbát megér!

(#4) G U E S T válasza unclefucka (#2) üzenetére


G U E S T
csendes tag



[Szerkesztve]

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#5) G U E S T válasza MRose (#1) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Hi, most vasárnap nekem is ugyenez történt a Maxtor SATA 80asommal, amikor felhúztam a procit. Kerestem pár recovery prgt, volt amelyik semmit se látott belőle, de a Restorer2000 és az EasyRecovery Pro 6 minden filet. Ez utóbbi crackelt setupja fo-erp6.zip néven fut, keress rá. Ha gond van, dobj 1 e-mailt. 70GB adatból nem szedett vissza 60MB-t..De lehet, h az csak ''adatszemét'' volt. Ha már megoldottad a problémát, akkor is érdemes letölteni, mert elvileg ez még a formatted vincsiről is vissza tud szerezni adatot..
Ciao!

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#6) MRose


MRose
csendes tag

Koszi a tippeket,egyenlore probalom az ajanlott modszereket.

(#7) luiz187


luiz187
tag

Beszarás! Ez az easy recovery tényleg k jó! Semmi mással nem tudott senki semmit leszedni egy 120-as maxtorrol, de ez elég sokat. Persze itt is vannak halott fájlok, meg nálam nem úgy adta vissza a fájlrendszert, ahogy az intéző látja, de legalább megvan egy-két dolog. A vinyó teljesen ki volt, nem látta semmi, a többi progi is csak pár gigát látott egyetlen partíción a háromból.(persze a legkisebbet és a legértéktelenebbet, mi mást)

(#8) G U E S T válasza luiz187 (#7) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Hali!
Örülök, hogy bejött.:) Nekem ugyanúgy nézett ki, mint az intézőben, annyi, hogy volt egy új mappa, Lost Files néven, amibe azokat pakolta, amiknek nem ismerte fel az eredeti helyét, meg a már régebben, szándékosan törölt fileokat. Én az Advanced Recovery optiont használtam, nem t'om te melyikkel próbáltad. Ha te is azzal, akkor lehet, hogy halottabb volt a vinyód, mint az enyém, vagy valamelyik előző ''recovery'' prg, amit próbáltatok, nem csak kimásolni akarta a filokat, haenm bele is piszkálhatott a ''halott'' filerendszerbe. Amúgy passz..
További sok boldogságot a megmentett adatokhoz! :)

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#9) luiz187 válasza G U E S T (#8) üzenetére


luiz187
tag

Hát eléggé ki volt a vinyó. Próbálkoztak rajta többen is asszem a get data back-el pl némi sikerrel, de mindent nekik se sikerült megtalálni. Én még próbálkoztam a pc inspectorral, ami nem egy nagy tudású, de elég egyszerű, és az addigi igényeimet teljesen kielégítette: letörölt fájlokat simán visszahozta. Jól is jön ez, ha a család többi tagja is használja a gépet. :D Na de aztán teljesen beszart ez a 120-as maxtor, így utánanéztem ennek, hátha. Valszeg azért gyűjtötte ki fájltípusonként, mert már annyira kész volt. Asszem normális vinyón nekem is olyan, mint intézőben. Szerintem itt a teljes fájlrendszert meg mindent elfelejtett, mert egy partíció volt még viszonylag normális, a többi teljesen kakukk.
A gari is pont napokba jár le, így elég égető volt a dolog. Persze a mindenki által ''kedvelt'' kékhalban egyből mondták, hogy semmi baja. Állítólag megnézték vmi maxtor progival, leformázták aztán jó lett. Mondjuk ezután az attrakció után egy fél mega adatot se sikerült volna visszanyerni, ha rajtuk múlik.

(#10) G U E S T válasza luiz187 (#9) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Nagyjából jól tippeltem. :DD Na, de ha már itt vagyok, megkérdezném, szted, attól bukott-e ki a vinyóm, hogy 150*12,5re húztam a 2000es Athlonomat? Mielőtt bepakoltam a SATA 80as Maxtort,166*12,5en ment, ügyesen, szépen, mint a csillag az égen (izé), de onnantól max. 150nél volt hajlandó felismerni a vinyót.Ami elég mocsok dolog, hisz pont azért vettem SATAt, merthogy a sebesség, ugyi.
Vagy a másik vari, hogy az a setup, amivel feltettem a Norton Internet Securityt, tartalmazott néhány trójait, merthogy nem közvetlenül a gyártótól került hozzám a setup, hanem némi megdolgozás után.;] Így a Norton nem szólt, h falovat tartok.Amikor leszedtem a Nortont, mert nem tudtam mellette a Spediabar-t használni (fizetnek, hogy netezel prg), feltettem a Keriot, meg egy antivir prgt, ami megemlítette, h panelben nem érdemes lovat tartani, annyira feszült lettem, h nem néztem meg mi volt a neve a pacinak, így nem is tudok utánajárni, h okozhatta-e a vinyó (ideiglenes :D) halálát. -Nem, nem tudom megnézni, mert ki volt kapcsolva a logolás az antivírben.- Sz'al, szted, melyik variáció fexik jobban? Vagy van olyan vari, amit nem említettem (s biztos kézenfekvő/bb)? :F
Amin még gondolkoztam, de nem t'om, h mit gondoljak a gondolataimról: a másik vinyóm szintén 80as Maxtor, de nem SATA, azon fut az XP, s a kettő, így együtt nem dolgozik össze az elvárt módon (jól).Ez hu:lyeség, meg se kérdeztem.:U
Sz'al : tipp?

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#11) luiz187 válasza G U E S T (#10) üzenetére


luiz187
tag

Hát ezek jó kérdések. Nem vagyok egy nagy guru, főleg nem amd vonalon, de szerintem a proci húzásától a vinyónak nem kéne semmi bajának lennie. Elvileg. De mivel számítógépről van szó, itt bármi lehet. Ismered a windows-os viccet: kilépsz belépsz és máris megjavult. Na ilyenkor találjon meg bárki bármilyen hibát is.
Trójai lehet, hogy okozhat ilyet, bár még nem hallottam róla. Amúgy meg gondolom senki se tesz direkt a megdolgzásba ilyet. Esetleg próbáld meg újra egy vírusirtóval megnézni most, hogy visszanyerted az adatokat. Vagy a vinyógyárttók szoktak diagnosztikai, meg egyéb progikat kiadni, amivel állítólag az enyémet is megkezelték, bár ehhez még szintén nem volt szerencsém.
Utolsó variáció pedig, hogy egyszerűen beszart, megadta magát, csütörtököt mondott, beadta a kulcsot... Bár azt még asszem nem írtad, hogy megjavult azóta, vagy csak az adatokat sikerült lementeni, de ugyanolyan szar maradt a vinyó.

(#12) G U E S T válasza luiz187 (#11) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Miután visszanyertem az adatokat, format, azóta szépen működik, nem talál semmi hibát semmi prg. A megdolgozást úgy értettem, h a setup progi szintén crackelt volt, s miután leszedtem, a másik vírkereső rögtön kiszúrta, hogy trójai van benne. Szóval sajnos vannak olyan arcok, akik visszaélnek mások ''jóhiszeműségével''. A számtechboltosom a trójait említette elsőre, én akkor még azt mondtam most frissítettem a NAVot, átnézte a vinyóm, s semmi. Utána persze mea culpa, hisz ott volt. Nem biztos, hogy a halál oka a paci volt, de ott nyargalásztak a karámban.:)) (bocsi)
A proci húzása, s betegség közt annyi kapcsolat lehet, h valami beállítás nem működött (BIOSban) együtt a SATAs kapcsolat s az emelt órajel közt.Én sem vagyok guru, BIOSul nem beszélek , csak alapfokon, az meg ide kevés úgy látszik.
most olvastam valakinek az aláírásában:''Mennyi 2x2? Intel:5 AMD: nem, 4 Intel: de gyors voltam, nem?:C
Én sem úgy gondoltam, h a húzás megölné a vinyót, de amit még nem írtam, h a 150 FSB, meg a 166ra állított memória nem a legjobb párosítás, de 151től nem imerte fel a SATA vinyót.(Ami egyébként 1.5 hónapos) OK, garis, de ha nem talál rajta hibát semmi tesztprg, akkor nem csereberélik.Elolvastam egy csomó topicot, vinyóhalálról, de mindenhol csak a recovery a fő téma, az okokat nem tárgyalták, vagy nem találtam meg azt a topicot.
Remélem MrRose is sikerrel járt.

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#13) Zoz válasza G U E S T (#12) üzenetére


Zoz
őstag

A SATA vinyók nagyon-nagyon érzékenyek a szabványosnál nagyobb PCI órajelre! Már jó páran póruljártak ezzel... Ha tuningolni akarsz, állítsd fix 33 Mhz-re a PCI-t!

(#14) G U E S T válasza Zoz (#13) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Köszi, kipróbálom!
Nagyon rosszul érintene, hogy direkt Bartonos procit vettem a tuning miatt,s erre nem tehetek vele semmit.
Indulok is - újra.
thx

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#15) G U E S T válasza Zoz (#13) üzenetére


G U E S T
csendes tag

na, ez egy KT600as alaplap, nem találtam PCI állítási lehetőséget.
Tehát, vagy 133on megy a proci, vagy nem látja a SATAt?

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#16) luiz187 válasza G U E S T (#12) üzenetére


luiz187
tag

Akkor még szerencse, hogy nem teljesen ment tönkre.
A megdolgozást én is úgy értettem.
Lehet akár abban a pci-os dologban is valami, bár ha egy ideig ment, és csak utána jött elő, akkor nem tudom biztosan.
Nálam is elég érdekes dolgokat produkál a vinyó. Igazából az a vinyó öcsémé, miután leformázták boltban, nála valamiiért nem megy. Valamiért nem lehet rá xp-t telepíteni, mert amikor újraindulna, akkor kiakad vmi hibaüzenettel. Az én gépembe teljesen jól működött, felraktam rá az xp-t, megpartícionáltam azt megy, de nála semmi. Úgyhogy én is, vagyis inkáb öcsém is hasonló helyzetben van, mint te, volt még pár nap gari rajta, meg mivel működik náluk, meg most már nálam is , nem hiszem, hogy visszavennék.
Az én gépembe egy 120-as satás seagate van, de azzal szerencsére semmi bajom. Mondjuk ez a sebesség dolog is állítólag kamu, én se érzek olyan nagy gyorsaságot sima patás után, bár lehet, hogy bennem van a hiba.

(#17) Zoz válasza G U E S T (#15) üzenetére


Zoz
őstag

''Tehát, vagy 133on megy a proci, vagy nem látja a SATAt?''
Nagyjából ez a dolog lényege... :(
Itt a PH-n is le lett írva a KT600-as cikkben:
''A VIA KT600 lapkakészlet egyik óriási hátránya az nVidia nForce2-vel szemben tuningoláskor jön elő, ugyanis nincs az FSB-től független fix AGP / PCI frekvencia állítás.''

(#18) Zoz válasza G U E S T (#15) üzenetére


Zoz
őstag

És PCI frekvencia osztójának sincs beállítás?
Mert azt írtad régen 166-os FSB-vel ment a proci, ehhez 5-ös osztót beállítva megint szabvány PCI frekit kapnánk.
Pontosan mi az alaplap típusa?

(#19) G U E S T válasza Zoz (#18) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Kezdem azzal, ami lehet félreértehtő volt: amíg nem tettem bele a SATA vinyót,addig ment 166on. A SATA vinyóhoz kelett egy BIOS frissítés, akkor valamiért levettem 133ra. Most vettem ezt észre egy hete, visszatettem 166ra, bekapcsoltam, UTztem, hirtelen kékhalál:(, újraindulás, utána nem látta a vinyót..(Nem volt felsorolva a sajátgépben.) Levittem 133ra, látta. Próbáltam belőni a maxot, ami 150 lett. Ezen még látta a vinyót. Egy darabig. Köv. újraindulásnál már azt írta nincs formatálva.Újra 133, semmi. néztem lemezkezőnél, (állapot kifogástalan, szabad terület 100%, fájlrendszernél meg nem volt semmi).
Ennyit a vinyóról, a BIOSban nem találtam semmi ilyesmi beállítást.
Néztem én is a Nagy KT600as topicot, de átsiklottam felette biztos, bocsi.
Az alaplap ECS KT600-A , AWARD Bios.

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#20) MRose


MRose
csendes tag

S I K E R U L T!!!!
Meglettek az adatok!Igaz, hogy az ajanlott easy recovery egy regebbi verziojaval, de sikerult lementeni szinte az osszes filet. MINDEN ELISMERES NEKTEK !!!!
Aztan diskedit-tel felfrissitettuk a vinyo 1-es b.sectorat majd pmagicben ujraformaztuk es a kovetkezo percben mar irta is vissza a ravalo adatot. Megegyszer kosz az ajanlottakert.
Udv mindenkinek!!MRose

(#21) G U E S T


G U E S T
csendes tag

Hello! Nem akarok UPolni, mert a legutóbbi hsz-m már nem teljesen a topicba vág, bár végülis igen, hisz nagy valószínűséggel a húzás miatt lett láthatatlan az én hard diskem is..Szóval ez volna a kérdésem, hogy mekkora az a nagy v.színűség, s a #15 hsznál felvetett ''Tehát, vagy 133on megy a proci, vagy nem látja a SATAt?'' a leglényeglátóbb megfejtés? Vagy van valakinek más ötlete? :F

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#22) naga válasza G U E S T (#21) üzenetére


naga
senior tag

Nem tudom milyen a biosa a lapnak, de az FSB/AGP/PCI osztót úgy állítsd be, hogy a 66/33-ot kapjon az AGP/PCI.

(#23) G U E S T


G U E S T
csendes tag

hi! köszi, de épp az a probléma, hogy nem lehet osztót állítani, ami le is van írva, BIOS is le van írva, úgy látszik nem olvastad el a topicot.:U Bocsi, ez nem anyázás, semmi ilyesmi, köszi, hogy válaszoltál, meg minden, csak nem volt érdemi. :( A topic végigolvasása után ;] ha tudnál valamit tanácsolni, hogy mit tudok kezdeni azokkal a lehetőségekkel, amikkel rendelkezem (rendelkezem egyáltalán? :F ), megköszönném.

[Szerkesztve]

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#24) G U E S T


G U E S T
csendes tag

Akkor most viszont egy

UP

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#25) Flashy


Flashy
veterán

ha jól értem. nem feltétlenül 133on menjen a proci, hanem olyan szabvány fsb-n (100-133-166-200), amihez van megfelelő osztó. pl abit kd7a hiába tud 200-as fsb-t de osztó csak 166oshoz van max, afölött már mindenképp viszi a pci/agp frekit.

(#26) G U E S T válasza Flashy (#25) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Huhh, sz'al ha pl. 200ra tenném, akkor is a kellő 33at kapná? Nem értem mért tenné, de ha ezt teszi, az kellemes lenne. Viszont, ha jól emléxem, amikor összeraktam a gépet, csak 172ig bootolt be. De ha jól értem, azt mondod, ha pl. megint 172re teszem, van esélyem indulásra - vagy csak szabályos értéknél van így? (Feltételezve, hogy a KT600Amnál is van ilyen ''bug'')
A köv. kérdés, hogy, hogyan tudom letesztelni, hogy akkor megy-e rendesen SATAstul, anélkül, hogy megint kifeküdjön a vinyó. :Y Tehát, ha kiveszem a vinyót, a betegségek elkerülése érdekében, hol látom, hogy mennyi a tényleges PCI? OK, BIOSban is meg tudom, tesztprogiban is, de ha az osztó akkor nem számít,akkor hogy? Vagy csak az van, hogy backupolom, aztán próba?

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#31) G U E S T


G U E S T
csendes tag

UP!

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#32) G U E S T


G U E S T
csendes tag

Ha valaki tudna segíteni, akkor tudnék próbálkozni, mert ma lenne rá időm. Holnaptól megint az a fránya meló.:(
Köszi

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#33) G U E S T


G U E S T
csendes tag

fel

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#34) G U E S T


G U E S T
csendes tag

le

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#35) G U E S T


G U E S T
csendes tag

F élek,
E gyedül
L ettem...
:U

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#36) L3zl13 válasza G U E S T (#26) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Alaplaptól függő. A tiedet nem ismerem.
A PCI frekvenciát a régebbi chipsetek az FSB-ből generálják valamilyen osztó segítségével.
Pl ha az FSB-d 133, akkor 4-es osztóval szabvényos 33-as PCI-t kapsz.Ha 166, akkor 5-ös osztóval kapsz szabványos PCI frekit.
A köztes értékekhez viszont nyilván nem létezik egész számú osztó. A BIOS általában maga határozza meg, hogy adott FSB tartományban milyen osztót használjon.

172-es FSB-nél is működhet jól a géped, mert legtöbb eszköz lazán bírja akár az 50-es PCI frekit is, de ha csak egy nem, akkor gondok lehetnek...
172-es FSB-nél elvileg 34-35-ös PCI-t kapsz, amit még lazán visz minden eszköz. (Feltéve, hogy az alaplap még ismeri hivatalosan a 166-os FSB-t és hozzá az 5-ös osztót használja.)

Aki hülye, haljon meg!

(#37) G U E S T válasza L3zl13 (#36) üzenetére


G U E S T
csendes tag

ok, csak azt nem értem, hogy amikor 151en ment egy darabig, akkor sem egész számmal osztott. S akkor csak egy darabig ment. Amikor 166ra tettem fel se ismerte a SATA vinyót. Namármost, elvileg, a SATA vinyó, ha megkapja a 33as PCIt, megy. Ha 66ot kap akkor nem megy? Sajna ezen a lapon nem lehet osztót állítani, de ha másik procit teszek bele, pl. 2500asat, akkor milyen PCI jön ki? Minden megy 166FSBvel, sőt még 172vel is rendesen fut a rendszer, csak az a fránya SATA.. Ott kéne állítani valamit. Nem volt jó beruházás. :O


Off : Valaki nem akar venni 2 hónapos MAXTOR 80GB SATA vinyót? Semmi hibája, csak nem passzol a rendszerembe. On...

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#38) G U E S T


G U E S T
csendes tag

UP

[Szerkesztve]

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#39) G U E S T


G U E S T
csendes tag

hsz #35

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#40) G U E S T


G U E S T
csendes tag

No, ez a 35. hsz-em, fentebb csak arra utaltam, hogy valaki segíthetne megoldani a problemám..
1324 alkalommal tekintették meg ezt a topicot eddig, de lassan átírathatom a topic címét Lathatatlan hard disc blog-ra. :(

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#41) plömplöm válasza G U E S T (#40) üzenetére


plömplöm
őstag

a problémádra megoldások:

-a nem33MHz pci probléma általánosan elterjedt, vagy állítsd fixre, vagy használj olyan fsb-t amit le tud osztani
-ne használj sata vinyőt

ne szidd anyut, én sem örülnék, de ez van szvsz

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#42) imó


imó
csendes tag

Sziasztok! Most vettem egy 160 Gb Maxtor sata winyót és megpróbáltam rátelepíteni az xp-t. A művelet addig a képernyőig sikerült, ameddig ki kell választani, hogy melyik partícióra telepítse, mert nem látja a winyót. A bios látja, formázása NTFS, elsődleges és logikai meghajtókra van partícionálva.
Segítsen valaki!!!!!
Imó

(#43) moonman válasza imó (#42) üzenetére


moonman
titán

service pack 1 kell neki. töltsd le, integráld bele a telepítőbe, írd ki cd-re és telepíts arról.
ja és telepítés előtt etesd meg vele a vinyóhoz/alaplaphoz adott sata-drivert. (F6)

[Szerkesztve]

(#44) imó


imó
csendes tag

Service pack 1 -es telepítőm van. Telepítés előtt beadtam neki az alaplaphoz kapott sata-drivert. (F6) A hiba még mindig fennáll. ''Ismeretlen lemez'' üzeneteket ír ki oda, ahol a partíciók kellene, hogy legyenek (és ezt négyszer írja ki)!

(#45) imó válasza moonman (#43) üzenetére


imó
csendes tag

Service pack 1 -es telepítőm van. Telepítés előtt beadtam neki az alaplaphoz kapott sata-drivert. (F6) A hiba még mindig fennáll. ''Ismeretlen lemez'' üzeneteket ír ki oda, ahol a partíciók kellene, hogy legyenek (és ezt négyszer írja ki)!

Segíts pls!!!!!!!

(#46) G U E S T válasza plömplöm (#41) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Hát, asszem a második tanácsod ''fogadom meg'', mert mint már írtam, nem lehet állítgatni a PCIt..

OFF: azt az anyus részt nem értettem:F, nem szidtam,szidok senkit, csak szomorú vagyok, de majd eladom a SATA vinyóm jól, vagy becserélem sima 120asra.

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#47) gézu válasza imó (#42) üzenetére


gézu
őstag

Nincs véletlenül félrejumperelve?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#48) hawkx


hawkx
csendes tag

hella

meg tudnátok mondani,hogy NTFS-ről is visszaszedi az adatokat az Easy Recovery 6-os? letöltöttem a fosi-s verzió-t,még nem tudtam kipróbálni,majd csak hétvégén fogom tudni. Seagate 120-as Ultra Ata-s, 8mega cache-el, most vettem fél éves. Áthelyeztem minden adatomat rá, mer a 160-asomat le akartam formázni. kikapcsoltam a gépem, egy hét múlva pénteken mentem haza koleszból,s bekapcsoltam a gépet,a vinyot meg a winfos nem látta! bios látja, partition magic is látja,és azt írja rá, hogy ''unallocated''. annyit enged hogy új partíciót létrehozzak rajta. Légyszi segítsetek,mer fejre állok,ha buktam 110g anyagot!

(#49) G U E S T válasza hawkx (#48) üzenetére


G U E S T
csendes tag

Hiya!
Nyugi, igen.:)
Ne próbálgass rajta létrehozni semmit,vagy mentegetni sz@r progikkal, mert akkor esetleg búcsút mondhatsz az adataidank végleg.. :(
Keresd meg azt a HSZemet, amiben véletlenül megemlítettem a ''teljes'' verziós file nevét, keress rá google-lal, ha nincs meg a file, kövesd az ottani tanácsom (mint pl. írj nekem e-mailt). Bocsi, hogy így, de nem áll szándékomban ''megint'' warezolni. Remélem ezt se veszik annak, előre is köszi a T. moderátorok megértését, és bevállalom(!) a következményeket, ha mégis elkövettem volna, amit nem tennék

Ha valamit meg kell tenni, legyen bár jó, vagy rossz, csináljuk rendesen!

(#50) hawkx


hawkx
csendes tag

hella

megvan,már akkor letöltöttem amikor beírtam, holnap megyek haza, s ránézek mi a helyzet...már mások is bíztattak,hogy nem olyan nagy a gáz! nagyon remélem! jövőhéten szünet a suliban, majd utána lévő héten írok,hogy mi a helyzet!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lathatatlan hard disk (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.