Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4291) birno válasza #08010496 (#4290) üzenetére


birno
addikt

Erdekes ez a pupilla tagitos papir alairas, amikor en voltam kb 2 eve semmi ilyen nem volt, minden papirt lattam elolvasni, a beleegyezot is a mutet elott mindenfele csepegtetes elott adtak oda, sajat peldanyert se kellett konyorogni, most is eloszedtem, az van benne, hogy a kezelt dioptria 30%-anal ha rosszabb lesz 1 ev utan, akkor mutik ujra.
Mondjuk ha jol remlik ez itt volt leirva eloszor, elotte az altalanos 0.75-nel rosszabbat mondtak emlekeim szerint.
Bar en PRK-t csinaltattam, nem femtot.

Cylinder nalam is magas volt, -4.25, de szerencsere engem csak egyszer kellett muteni.
Fel eves beszamolo, 1 eves, itt meg jottek elo gondok, 1,5 utan engedtek el, ekkor lett ugyanaz az eredmeny amit a fel evesben irtam es nekem azota sincs gondom, jol es elesen latok, este fenyudvar van a lampak korul, de mivel nem vezetek, ez nalam nem zavaro, gyaloglasnal, tomegkozlekedesnel nincs gondom vele.

Nem tudom nekem mitol lett ilyen jo, betartottam amit irtak, plusz az itt emlitett 2 dolgot hasznalom a mai napig is, de hogy ezek befolyasoltak-e valamit(foleg ugye az Astaxanthin), azt nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.