Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4264) #08010496


#08010496
törölt tag

Nagyon furán viselkednek ezek a sasszemék, de még a focus medical is.
Kértem őket, hogy írásban is legyen már meg, hogy mit vállalnak és a garancia mire vonatkozik. Elsőre kitértek a válasz alól emailben, utána már választ se kapok.

A focus med-nek elkültem a vizsgálati eredményt a sasszemből, ezt megkaptam.
Azt mondták elsőre, hogy ilyen eredmény alapján nagy valószínűséggel 2 műtét kell, és elsőre a 0,75 dipotria eredmény a valószínű. Hogy azt a 2. műtétet garanciába vállalják-e, arra meg azt írták, hogy 1 dioptria-től felfele van garancia. Kérdezem, hogy akkor erre nem vonatkozik, kár megműteni? Jaj de jó lesz a látásom, menjek be hozzájuk. De hogy ezt egyértelműen leírni miért nem lehet, még véletlen nyoma lesz? Pont olyan ez a viselkedés, mintha kiskaput akarnának hagyni maguknak.

(Egyébként messze lakom, és nagyon macerás így minden ígéret nélkül utazgatni, kísérőnek is elmegy a napja)

Nagyon úgy érzem, hogy kényes pontot feszegetek náluk.

Meg hogy majd a műtét előtt megkapom a beleegyező nyilatkozatot.. de jó, és mi lenne ha nem több hetes várakozás után meglepetésnek elém nyomnak valami jogi szöveget.. aztán ha nem tetszik lehet hazamenni. Előre udvariasan megkérdem, hogy írják már le mit vállalnak és semmi...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.