Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Laptopvásárlás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) BGerii


BGerii
újonc

Sziasztok! Laptopvásárlás előtt állok, szeretnék tanácsokat, javaslatokat, ajánlatokat kérni ez ügyben! Az elképzelés vagy Lenovo, Dell vagy Asus, dupla hűtéssel mert olvastam olyat hogy az Asusok könnyen "felforrnak". Lenovonak van magyarországi szervízpartnere? Tulajdonképpen azt szeretném ha a Watch Dogs, a GTA V (majd ha kijön) vagy a FC4 is játszható legyen rajta. Át is térnék a paraméterekre : Mindenféleképpen Intel i5 vagy i7 es processzor egy AMD-s videókártyával (úgy értesültem hogy ez egy jó kombó) ismerős szerint "az Intel minden tekintetben megeszi reggelire az AMD-t. Hiába van úgy felhipeolva az AMD mert több mag van benne, számítási és cachelési kategóriákban az Intel mérföldekkel megelőzi" Legalább 500GB HDD és szeretnék mindenképpen SDD-t is bele mert az nagyon meg tudná dobni gyorsaságilag, ki is néztem egy Samsung 840est (128GB). Egy,másik ismerős szerint, ha olcsóbb laptopot nézek és inteles procival arra figyeljek hogy ne olyat válasszak aminek a végén egy U van mert azok nem túl jók, legyen MQ vagy HQ a vége.(ez az "U" mit jelent?) Állítása szerint az AMD-s videókártyákat az nvidia 850m simán üti, ez mennyiben igaz? RAM legalább 4GB de 8GB az már nagyon jó lenne. Árban viszont szeretném a 200.000Ft-os korlátot meghúzni.(ha pár ezerrel "megugrik" nem baj!) Az 5400rpm-es vinyót is kerülném, mert állítólag tetűlassú, bár az tény hogy egy i5ös proci SSD-vel jobban szuperál mint egy i7es. Dióhéjban körülbelül ennyit szerettem volna. Nagyon várom a választ! Köszönöm előre is, hogy időt szántok az email elolvasására! Kellemes Ünnepeket az egész csapatnak! B.G.

(#2) CoolMan válasza BGerii (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Kérdezd meg a Milyen notebookot vegyek? topicban, segítenek. :K

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Laptopvásárlás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.