Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Laptop combo jack + Headset (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AthmosD


AthmosD
újonc

Hello!
Volna egy olyan problémám, hogy a frissen vett Acer Aspire VX 15 laptopomon nem tudom egyszerre működtetni a headsetek hangszóróit és mikrofonját. Csak egy combo jack bemenetje van a laptopnak és 4 pines headsetet használok (amin van hang és mikrofon is, szintén csak egy kábel/kimenet).

Realtek HD Audio Manager legfrissebb verziója van meg. Ha a headset csatlakoztatásánál kiválasztom a ''hangszóró kimenet'' opciót működik a fejhallgató hangszórója, ha kiválasztom a ''mikrofon bemenet''-et akkor működik a mikrofonja. Viszont ha kiválasztom a ''Fejhallgató'' opciót nem működik a mikrofon csupán a hang megy a headsetemben, mikrofonként meg a laptop beépített mikrofonját használja (ami elég rossz minőségű) és olyan mintha nem érzékelné a fejhallgató mikrofonját.

Próbáltam már másik headsettel, ott is ugyanez a probléma.Újraraktam az illesztőprogramot és frissítettem is,m ég mindig fellép a probléma. Ha lehet itthon megoldanám a problémát ha meg lehet oldani.

Valaki tudna segíteni a problémával?

(#2) Intruder2k5 válasza AthmosD (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Keress rá a laptopod típusára, gyártójára, vagy ha azok alapján nem találsz megfelelő témát, akkor menj vele az azonnali notebook-os kérdések topikba.

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Laptop combo jack + Headset (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.