Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) golax


golax
tag

Sziasztok!

Találtam egy ilyen hirdetést:

[link]

ami ebből érdekes:

"# Töltő festékpor ( 150gr , 2 töltésre elegendő ) kapható 1500-2000,- körüli áron , Viszont hiába töltjük meg a tonert, a nyomtató szoftvere 700 lap (induló toner kapacitása) ill. 1500 lap (15e ft-os toner) után letiltja a nyomtatást
# A lapszámláló lenullázásával a nyomtató úgy érzékeli a tonert mintha 100%-os telítettségű lenne (mint ahogy a képeken is látszik), így a nyomtatás folytatható a toner elhasználódásig.
# A beavatkozásnak fizikailag látható nyoma nem marad.(pl. nem kell forrasztani vagy ragasztani semmit)"

Kérdés: honnan tudom, hogy az én nyomtatóm így tilt-e (fura, hogy úgy tűnik jócskán van még a tonerben, de nem megy tovább) és hogy oldhatom fel.

Ha ezzel most fórumszabályt sértek, akkor utóbbi nem kérdés (vagyis nem teszem fel).
Mindenesetre kics*szésnek érzem...

marketinges operaénekes - Erősítő és hangfal gyártás: http://www.vegfok.hu

(#2) -=UnReal=- válasza golax (#1) üzenetére


-=UnReal=-
csendes tag

Ekkora hülyeséget még nem hallottam!
Szerintem ilyen nincs, és mi van ha egy lapra egy A betűt nyomtatok 1500 példányban :F Letilt :F
azért itt van eg ilyen:
http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/200907/20090713152828562/Guide_HU.pdf

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) Mr.Csizmás válasza golax (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nyomtató tapasztalatok, problémák, kérdések és válaszok

Fentiben elférne a kérdésed, nem kellene új topicot nyitni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) JóGéza válasza golax (#1) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
Annál a Samsungnál a kezdő toner nem chip-es. Egy áramkör számolja, mennyit nyomtatsz. Ezt a számlálót egy átkötéssel lehet nullázni, ekkor újra telinek érzékeli a tonert.
Szerk:[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.