Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur
    félisten

    Ez #5-nek is válasz.

    Lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam. Az értékrend és elvek alapvető elveket takarnak. Úgy értettem, hogy közös legyen a cél. Nem olyan embert keresek, aki olyan mint én, mert az biztos, hogy nem bírnék ki magamból még egyet :DDD. Azt szeretném (mert ez sajnos ma már nem alapvetés), hogy van valami nyilvánvaló baromság, erkölcstelenség, stb; és azt ő is ugyanúgy megérti, hogy nem oké. (gondolok itt most a fiatalok körében nagyon elterjedt nácizmus, zsidó és cigánygyűlölés, nihilizmus, más emberek tiszteletének teljes hiánya, meg úgy az emberség hiánya, stb. Egyáltalán nem nyilvánvaló, hogy nem lesznek ilyen elvi, értékrendi ellentétek és nekem nincs kedvem pszichológust játszani.)

    Azt szeretném (mert ez sajnos ma már nem alapvetés), hogy van valami nyilvánvaló baromság, erkölcstelenség, stb; és azt ő is ugyanúgy megérti, hogy nem oké. (gondolok itt most a fiatalok körében nagyon elterjedt nácizmus, zsidó és cigánygyűlölés, nihilizmus, más emberek tiszteletének teljes hiánya, meg úgy az emberség hiánya, stb.

    Ilyet eselyesen talalnal most is, de ott van a tobbi kifogasod.

Új hozzászólás Aktív témák