Új hozzászólás Aktív témák

  • Azt szeretném (mert ez sajnos ma már nem alapvetés), hogy van valami nyilvánvaló baromság, erkölcstelenség, stb; és azt ő is ugyanúgy megérti, hogy nem oké. (gondolok itt most a fiatalok körében nagyon elterjedt nácizmus, zsidó és cigánygyűlölés, nihilizmus, más emberek tiszteletének teljes hiánya, meg úgy az emberség hiánya, stb.

    Ilyet eselyesen talalnal most is, de ott van a tobbi kifogasod.

    Jó hisztis vagyok nem igaz?

    Többen mondták már nekem, hogy az a bajom, hogy nem hagyom, hogy elcsavarják a fejem és a romantika után menjek. Ismerősi körben túl sok nem működő, mindkét fél számára káros kapcsolat van; ez sajnos mindig ott lebeg a szemem előtt. (meg az, hogy egyszerűen nem érzem jól magam a fent említett embertípusokkal. Ha még meg is kedvelek (akármilyen értelemben is) valakit, csak jobban sajnálom, amikor elkezdenek olyan tulajdonságok előjönni, amivel én nem tudnék együtt élni. És tudom, alább kéne adnom, hogy legyen esélyem bárkit találni, de ehhez még nem voltam eleget egyedül :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák