Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Lanparty Miskolcon (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bari


Bari
Modder

Hali
Miskolcon Julius 2-es 8 között lesz egy elég nagy számitógépes találkozó, a szervezők mindenkit szivesen látnak. A rendezvény 7 napos, a heti belépő ha jól tudom 5000HUF ebben a szállás oly modon bennevan, hogy tudsz hol aludni ha hozol polifoamot meg halozsakot esetleg sátrat, zuhanyzási lehetőség, es meleg kaja elérhető. Bármilyen lan-t támogató game a teritékre kerülhet, mivel én elég nagy UT fanatikus vagyok, igy UT party-k szervezésében biztosan segitek, bár nem tartozok a szervezők közé, de elég jól ismerem őket, szeretném ha egy elég nagy UT-s társaság lenne jelen, ( nekem ehhez semilyen anyagi érdekem nem fűződik pusztán szeretnék jókat játszani ) akár bajnoksag szervezését is meg lehet oldani ha elég érdeklődő összejön rá akár valamilyen dijal is, de ezt még meg kell kérdeznem, akinek esetleg kérdése van az kérdezhet nyugodtan, ha elég sok kérdés összegyült továbitom a kérdéseket a szervezők felé es a Hunreal-on Silenor segitségével megelenek majd az infók, megprobalom elérni hogy a szervezők közül valaki valameiyk este jelen legyen irc-n es akkor mindenki kérdezhessen tőle. A kérdéseket a bari@chello.hu cimre várom


Jahh a rendezvénynek van saját oldala is:
http://szt4.freeweb.hu/

Üdv Bari

Üdv: Bari

(#2) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Postoljuk ki hírnek?

P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Bari


Bari
Modder

Most érdeklödök majd az egyik szervezőnel, ha minden igza sikerül szombat este valamelyik ut-s csatira beinvitalni irc-n es ha sokminden konkrétum megvan akkor lehet
de szerintem adig felesleges, edig 3 forumon elég negativan reagálták le a dolgot :(
a hwsw-n meg az mportalon elküldtek a fenébe, a supergamez es a hcgamer furumaban es itt volt + a hozzaszolas
kár hogy az oldalatokat kevesen nézk, meg sajna a forumot is, én már minden ismerősnek megadtam a cimet hátha többen nézik szuper kis oldal, bár nekem valamiert elég lassan jön be

Üdv Bari

Üdv: Bari

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Lassú, tudom. Figyu, pár hetet "bírj még ki" :), és indul az új rendszer. Saját szerver, SQL backend, most tesztelgetem és sokkal gyorsabb, sokkal többet tud, stb.

Azt pedig megígérem, hogy ha bazinagy oldal is leszünk, odafigyelünk minden olvasónkra. Ellentétben MO vezető hardver oldalaival, mi nem önmagunkért, hanem az olvasókért vagyunk. Legalábbis nagyon remélem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Bari


Bari
Modder

Szupi már várom az uj motort
kivancsi vagyok mit ujitottal rajta
nekem eddig is tetszett az oldal, remélem ezek után csak jobb lesz
a forumba ha lehet legyen külön game rovat is

Üdv
Bari

Üdv: Bari

(#6) Bari


Bari
Modder

Hali

Ujabb fejlemények az ugyben, a rendezvénynek van hivatalos oldala is, felkerült pár indo a faq-ba elseg sokmindenről, érdemes chekolni.

Üdv: Bari

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Lanparty Miskolcon (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.