Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13412) updog válasza #41635072 (#13411) üzenetére


updog
senior tag

Most az előző immo1 hsz-em miatt pont visszakerestem a 2015-ös írásaimat. Akkor írtam, hogy a 2015-ben 15M árú ótvar panel már akkor 1-2 éve 10M-ért is túl volt árazva, és hogy szerintem ez egy rövid lufi. Nem jött be, most ugyanezek (csak öregebbek lettek, semmi más nem változott) 30-40M között mennek. Kiszámoló írta valamelyik aktuális cikkébe, hogy szerinte nem lesz korrekció ha nem lesz komoly állami beavatkozás (itthon nem lesz, legalábbis nem a csökkenés irányába), vagy nem lesz válság (ami ellen az egész világ érthetetlen módon foggal körömmel küzd).

De ugye megint csak a jelenlegi infók alapján véleményt tudunk írni, ha tudnánk mi lesz 1-5-10 év múlva, nem itt írogatnánk. Egy biztos, hogy nagyon jó eséllyel "bukni" fogsz (az idézőjel ugye pont azért, hogy sokminden van mérlegen), szerintem más hozzáállással (pl. nyerészkedés) nem is érdemes ebbe belevágni, ahhoz nagyon kis halak vagyunk. Ha lakáscélra kell lakás, akkor szerintem bármikor érdemes.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.