Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csimave


csimave
tag

Pénteken elrajtol a nemzeti csapatok legnagyobb csatáját jelentő Világbajnokság.

Ide fogok írni pár elemzést és minden meccsre egy tippet.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#2) csimave


csimave
tag

Franciaország továbbjut az A csoportból
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika, A csoport)

Franciaországnak igazából nem kellene Dél-Afrikában lennie. Ellopták az Írektől a helyet.

Olyan hírek jelentek meg a francia médiában, hogy a játékosuk elveszítették bizalmukat Domenechben.

Kapusok - Steve Mandanda és Hugo Lloris nem lehetnek túl tapasztaltak nemzeti szinten, de e két ember fogja a kaput őrizni a csapatban. Llorist az év kapusának szavazták, amíg Mandandával nyerte meg a Francia Ligue 1-et a Marseille. A bizalom meg van mindkét félben.

Védelem - Domenech behívta a csapatba Planust, aki még nem nagyon szerepelt a nemzeti csapatban, ezért elég tapasztalatlannak számít. És ott van még Gallas. Viszont vele az a helyzet, hogyha megsérülne, akkor gondba kerülhet a Francia válogatott, Ő a védelem egyik kulcsembere. A védelem másik oldalán ott lesz Evra, ő elég stabil szezont tudhat maga mögött a Manchesterben és van még 2 ember: Sagna és Clichy.

Középpálya - Most mindenki azt hiszi, hogy a franciák sztárja Ribéry lesz. Szerintem meg nem, szerintem inkább Malouda lesz az. A Chelseaben Drogba után ő volt a második legjobb játékos. Van még jó pár középpályás a kereteben, de aki fontos lehet még az: Yoann Gourcuff. Amikor ő jól tud játszani, jól megy minden, akkor a Bordeaux megállíthatatlan. Nagyszerűen tudja indítani a csatárokat és ő is elég nagy veszélyt jelent az ellenfelekre.

Támadás - Henry, Anelka, Gignac, Govou és Cisse van a keretben. De nincs ott Benzema! Nem értem, hogy miért. Ez az a pont, ahol azt hiszem, Domenech nagyon rosszul döntött. Inkább berakta az öreg Cissét, akinek "csak" a Görög bajnokságban megy. És Benzema csak azért nem lett kerettag, mert nem szerepelt olyan gyakran a Real Madridban, de nálam ez nem jelenti azt, hogy nem érdemli ki helyét ebben a csapatban, simán ott kellene lennie. Ő volt a Ligue 1 gólkirálya és nem képesek beválogatni a keretbe, nevetséges. Anelka és Gignac is elég lehet, de azt hiszem, hogy ha ott lenne Benzema is, akkor jóval erősebb lenne a Franciák nyomása az ellenfeleiken.

Mindezeket figyelembe véve elég rendezett csapat ez. A saját csoportjukból simán tovább kell jutniuk.

Tipp: Franciaország továbbjut az A csoportból
Odds: 1,30

[ Szerkesztve ]

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#3) csimave


csimave
tag

Dél-Afrika - Mexikó
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

Ez lesz a világbajnokság első játéka. A házigazda Dél-Afrika fogadja Mexikó csapatát Johannesburg-ban. Dél-Afrikát nem az juttatja tovább, hogy erős kerettel szétvernek mindenkit, mert nem is erős a kerük. Hanem a szurkolók támogatása. Volt már olyan párszor, hogy egy hazai csapat mellett annyira kiálltak a szurkolók, hogy akár elődöntőig "szurkolták" csapatjukat. Pl.: 2002-ben Dél-Korea is a szurkolók támogatásából tudta felszívni magát és csak az elődöntőben buktak el. Az afrikaiak is hasonló támogatásban fognak részesülni. Viszont, mint ahogy már mondtam elég gyenge a keretük, egyetlen ász vagy a csapatban: Steven Pienaar. Rajta nagyon sok dolog fog múlni. Valószínüleg rá fognak támaszkodni a csapattársak. Az ellenfél: Mexikó. Egy nagyon jó csapat technikailag és kíválóan tudják járatni a labdát egymás között.Javier Aguirre a csapat jelenlegi edzője, Erickson-t váltotta, mert a svéd nem ért el túl sok jót a csapattal. Amióta megvolt az edzőváltás a csapat játéka feljavult. Mexikó is játszott pár felkészülési meccset, 3 meghatározó játékosa van a csapatnak: Dos Santos,Carlos Vela és Rafael Marquez. Ők, ketten nagyon jól játszottak a barátságos meccseken, de úgy egészében a mexikói csapat is jól szerepelt, megmutatták, hogy jó formában vannak. Hollandi ellen éphogy kikaptak, Olaszországot megverték.
Hiába a hazai támogatás, szerintem vereséggel kezdi a világbajnokságot az afrikai csapat.
Tippem a meccsre: 1-3 vagy 1-2

Tipp: Mexikó nyer
Odds: 2,60
Iroda: Unibet

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#4) csimave


csimave
tag

Aki olvasgatná az elemzéseimet az pls írjon egy pü-t.
:R

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#5) csimave


csimave
tag

Szerbia - Ghána
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

Szerbia, szerbia. Jó csapat. A védelmük nagyon erős. Vidics és Ivanovics. Két tapasztalt és értékes tagja a válogatottnak. Dejan Stankovic, a veterán szintén egy nagyon jó labdarúgó, a BL-ben már bemutatta, hogy mire képes. Ott van még a hórihorgas Zigic, aki sok problémát okozhat az elenfélnek mérete és ereje miatt és persze ott a duó elől is: Krasic és Milijas. Szerbia szerintem nagy esélyekkel indul, kíváncsi vagyok, hogy meddig tart ki az erejük. Ghána csapatából a legjobbjuk: Michael Essien úgy tűnik, hogy sérülés miatt hiányozni fog, már több hónapja sérült, a Chelsea-ben se játszott. Pedig nagy szükség lenne rá. Eléggé acélos játékos fizikailag. Persze van rajta kívül is egy pár meghatározó szerepű játokosa az afrikai csapatnak: Mensah, Muntari és Gyan. Ők 3-an elérhetnek pár dolgot, ha jó teljesítményt tudnak nyújtani.Ghána afrika egyik legjobb csapata, elég szép eredményeket értek el eddig. Az Afrikai Nemzetek Kupáján is jól szerepeltek. Kemény fizikai küzdelmet várok és a végén Szerb sikert. Tippem: 2-0 vagy 2-1

Tipp: Szerbia nyer
Odds: 2,10
Iroda: Unibet

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#6) csimave


csimave
tag

Hollandia - Dánia
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

A holland csapat szárnyal. És megtehetik. 100%-os sikerrel teljesítették a kvalifikációt.Igaz nem pont a legerősebb csoportban voltak. Skóciát és Norvégiát idegenben verték 1-0-ra. És szinte nem is kaptak gólt, ami jó védelemre utal. Dánia a jó szerverzésére és a jó védelmére támaszkodhat. Másra nem. Ezek a tulajdonságok segítették, hogy csoportelsőként jussanak be, olyan országokat maguk mögött hagyva, mint Svédország és Portugália, jah és persze Magyarország :D A dánoknak nincs egyetlen valódi nagy sztáruk. Viszont van egy pár játékos, akiből a vb végére az lehet. Pl: Agger és Kjær. Bendtnerrel úgy vagyok, hogy nálam nem számít sztárnak. Egy olyan ember, akinek 20 helyzet kell egy gólhoz, az nem az. Egy olyan ember, aki képes úgy lejátszani 9 meccset, hogy észre se lehet venni, hogy egyáltalán pályán vagy, majd a 10.-en lő 3 gólt, az nem sztár. Az csak csupán egy olyan focista, aki épp kifogott egy jó napot. Szóltak hírek arról, hogy az Arsenal nem engedi el őt a VB-re, de ő nagyon szeretett volna játszani, ezért elengedték. A dánok gyenge pontja: Rommedahl, Jorgensen és Gronkjaer. Mindhárman elég idősek már, nem túl stabilak a pályán. Bármikor képesek hibázni.Hollandi a vb legerősebb támadósorával rendelkezik. Robben, Kuyt, van Persie és Sneijder. Robben valószínűleg nem lesz ott az 1. és 2. meccsen, mert ellenünk egy rossz mozdulat miatt kissé lesérült, de az a maradék 3 se semmi. Robbent szerintem lehet pótolni Elia-val. Ellenünk becserélték, 2 perc múlva szó szerint szarrá szopatta a teljes védelmünket, majd egy védőnk lába között(kötényben) átlőve a labdát lőtt gólt. Tippem a meccsre: 3-1

Tipp: Hollandia nyer
Odds: 1,50
Iroda: Unibet

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#7) csimave


csimave
tag

Argentína - Nigéria
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

Az argentín válogatott a vb egyik nagy favoritja. Lio Messi tökéletes formában van és most eljött az idő, hogy bizonyíthasson a válogatottban is. Diego Milito sem panaszkodhat a jelenlegi formája miatt, neki is nagyon megy mostanában. Nigériának van esélye Dél-Koreával és Görögországgal szemben, de Argentínával szemben nincs. Nigériában is vannak jó játékosok, akik az angol 1. osztályban, a Premiership-ben játszanak: Yakubu, Mikel, Yobo és Etuhu, viszont ha ránézünk ar argentínok keretére, kissé ledöbbenünk, mert mind-mind nagy játékos, mindegyikük elég sok gólt lőtt az idényben: Messi, Milito, Tévez, Higuain, Agüero, Mascherano. Kicsit durva, pedig fel se soroltam mindet. Nigériának menesztették az edzőjét, még januárban, mert a csapat nem játszott jól a Afrikai Nemzetek Kupáján. Jelenleg Lars Lagerback foglal helyet a kispadon. Nigéria fő problémája az, hogy kreativitás hiányában vannak. Lehet, hogy sok fizikaialg erős játékosuk van, de az argentínok védelmét nehéz lesz áttörniük, ha egyáltalán a középpályán átjutnak. Meg merném tippelni, hogy min. 2-vel nyernek Messiék, de abbank biztosabb vagyok, hogy nyernek.
Tippem: 2-0 vagy 3-1

Tipp: Argentína nyer
Odds: 1,45
Iroda: Unibet

[ Szerkesztve ]

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#8) csimave


csimave
tag

Aki szeretne a VB meccseire fogadni, elmúlt már 18 éves annak ajánlom az Unibetet és a Bwint.

Bwin meghívót tudok küldeni, 4000 Ft bónusz jár az első, min. 2500 Ft-os feltöltésre.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#9) csimave


csimave
tag

Németország - Ausztrália
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

Van pár olyan csapat, ami én soha a büdös életbe le nem írnám a vb előtt. Az egyik ilyen csapat Németország. Bármikor képesek jó eredményeket elérni. Ismét elég erősnek érzem a csapatot. Már van elég sok tapasztalatuk, amit a VB-ken szedtek össze és már túl vannak pár felkészülési meccsen. Megvertek minket 3-0-ra, ami simán lehetett volna 8-0 is, ha Király nem véd királyul:D és megverték Boszniát igen szerencsés módon, 70. perc körül még 1-1 re állt az a meccs és pár percen belül két tizenegyest végezhetett el a Német válogatott és mindkettőt sikerült értékesíteniük. Várható német kezdőcsapat:Neuer, Badstuber, Mertesacker, Friedrich, Lahm, Khedira, Schweinsteiger, Özil, Müller, Podolski, Cacau / Klose Remélem, hogy ez nem fog változni és nem teszik be a Trochowski, Klose és Aogo hármast, az első felállásban részt vevők jobb formában vannak. Ausztrália kezdője: Ausztrália: Schwarzer, Neill, Moore, Wilkshire, Grella, Culina, Cahill, Chipperfield, Bresciano, Garcia, Kennedy
Bizim benne, hogy a németek jól rajtolva megnyerik a meccset.

Tipp: Németország nyer
Odds: 1,50
Iroda: Bet365

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#10) csimave


csimave
tag

Szerbia- Speciális Fogadás
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

Elég sokszor beszéltem már arról, hogy mennyire erős kerettel rajtol a Szerb válogatott... Most jöjjön egy elemzés a D csoportra: Elég kemény diónak tűnik ez a csoport, nehéz megjósolni, hogy melyik csapat melyik helyen fog végezni. A csoportban: Németország, Szerbia, Ghána és Ausztrália kapott helyet. Én úgy gondolom, hogy az Ausztrálok és Ghána között csak a 3. és 4. hely döntődik majd el, őket nem várom az első két helyre. Biztos vagyok benne, hogy 1. helyre sokan Németországot várják. De véleményem szerint csak a 2. helyen fognak végezni. Ez a német válogatott sokak szerint a valaha VB-n szerepelt leggyengébb német válogatott. A csapatkapitány, Ballack nem lesz ott. A másik oldalon ott van Szerbia. Szó szerint fosul kezdték el a felkészülési meccseiket. De azok, ahogy a nevükben is ott van, csak felkészülési meccsek voltak. Ott nem az a cél, hogy szarrá verjék a másikat, hanem az, hogy leteszteljék játékosaikat, a sérülésektől megóvják őket.A szerbek védelmi vonala: Ivanovic-Vidic-Subotic-Kolarov középpálya: Stankovic-Kuzmanovic-Krasic-Jovanovic és a támadás: Zigic-Pantelic és még sokan mások, akik majd várni fognak, hogy kapjanak egy esélyt a szereplésre. Szerintem a Szerbek jobbak, mint: Németország (Ballack nélkül) és mint Ghána (Essien nélkül), és mint egy náluk sokkal rosszabb Ausztrál válogatott. Szerbia, hogy 1. helyen végez a D. csoportban szerintem jó tipp lehet, kis zsetonnal meg lehet rakni.

Tipp: Szerbia megnyeri a csoportot
Odds: 4,33
Iroda: Bet365

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#11) csimave


csimave
tag

Asszem ez volt az utolsó írásom, mert sajnos csupán 2 ember irt, hogy szívesen olvasgatna vb elemzéseket.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#12) csimave


csimave
tag

Elegem van zodiak folyamatos beszólásaiból, tehát ezentúl itt lesznek olvashatóak az elemzéseim.

:) :K A tippek csak tájékoztató jellegűek! Megjátszásuk csak is saját felelősségre ajánlott! :K :)

Elemzések:

:K :K :K AZ ELSŐ 10 ELEMZÉSEM IDE KATTINTVA OLVASHATÓ!!!! :K :K :K

:K :K :K 10.-17. ELEMZÉSEM IDE KATTINTVA OLVASHATÓAK!!!! :K :K :K

17.:

Ghána - Ausztrália
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

Mivel mostanában páran szidnak, hogy így vagyok függő meg úgy vagyok függő és jól tenném, ha nem írnám tovább az elemzéseimet, ezért felülre és alulra is kiírtam egy kis figyelmeztetést és minden tippemhez innentől kezdve odaírom a tipp erősségét.
Láthattuk az első fordulóban, hogy Ghána milyen nagyszerű focira is képes. Meglepetést okozva győzték le a szerbeket egy 84. percben rúgott tizenegyesgóllal. Meglehet e csoport első továbbjutója, aki a vb első afrikai továbbjutója is egyben. Ghána nagyon szépen játszott Szerbia ellen. A szövetségi kapitánynak nagyon fontos meccs volt az, ugyan is ő szerb származású úriember. Ghána felvette az európai csapatok játékstílusát. Ellenben Ausztrália nagyon leégett a németekkel szemben. A kapusuk rosszul védett, a csatáraikhoz alig jutott el a labda és ha el is jutott, akkor elszerencsétlenkedtek. A hátvédek pedig össze-vissza mozogtak, alig tudtak labdát szerezni. Ami még fontos, hogy az ausztrálok legjobbja: Tim Cahill nem játszhat a mai meccsen, mert a múltkorin egy lerántás miatt kiáltották. Cahillel se ért sokat ez a válogatott, akkor nélküle nem sok dologra vihetik. Szerintem Ausztrália hasonlóan le fog égni, persze most nem azt mondom, hogy kapnak 4 gólt, hanem, hogy ugyan úgy be fognak állni védekezni, ugyan úgy szét lesz esve a csapat. Még ha Cahill itt lenne, akkor se lenne sok esélyük egy olyan afrikai csapat ellen, akik biztos, hogy egész meccsen át mindent beleadva fognak hajtani a győzelemért. Tippem: 1-0 vagy 2-0 Ghánának.

Tipp: Ghána nyer
Odds: 2,10
Iroda: Unibet
Tipp erőssége: 7/10

18.:

Paraguay - Szlovákia
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

A Ghána-Ausztrália meccsre irt tippem sajnos elment. Pedig Ghána jól játszott, mikor emberfölénybe kerültek, akkor elkezdtek nyomni, de a 2. gól sehogy sem jött össze. Több mint 20-at lőttek kapura. A mai nap 1. meccséről: Úgy gondolom, hogy több, mint 1 gól lesz ezen a meccsen. Mindkét csapat jól kezdett neki 1. meccseinek, de a végére elszúrták a dolgokat. Bár más szintű ellenfelekkel játszottak. Paraguay az Olaszokkal, Szlovákia Új-Zélanddal. Az olaszok ellen megszerezte a vezetést Paraguay, majd a második félidőben egyenlítettek az olaszok és több gólt már nem láthattunk, 1-1 maradt. A szlovákok pedig iszonyatosan nyomtak Új-Zéland ellen, de amikor belőtték az 1. gólt, akkor leeresztettek egy kicsit, aminek meg is lett az eredménye: Új-Zéland egy utolsó percben indított kontratámadással ki tudott egyenlíteni. Úgy gondolom, hogy Paraguay minőségibb focit játszva nagyobb esélyekkel indul, tehát min. 1 paraguayi gólra számítok. És a szlovákok is, ha feltétlen nem is tudnak nyerni, de szerintem egy gólra képesek. Tippem: 1-1, 2-2 vagy 2-1 valamelyik félnek.

Tipp: 1,5 gól felett
Odds: 1,57
Iroda: Expekt
Tipp erőssége: 9/10

19.:

Olaszország - Új-Zéland
(Világbajnokság 2010 Dél-Afrika)

A mai nap második meccsét 16:00 kor kezdik meg a Mbombela Stadionban. Eljött az az idő, ahol a volt világbajnok megmutathatja, hogy miért is lettek ők világbajnokok négy éve. Most bizonyíthatnak egy náluk jóval gyengébb ellen. Ezen a meccsen 2 dolog történhet meg. Az egyik eset, ami bekövetkezhet az, hogy Olaszország szétveri a ranglista 78. helyén álló Új-Zélandot legalább 3-4 góllal. A másik, hogy Olaszország vergődni fog a meccsen, mint tegnap Hollandia vagy Spanyolország Svájc ellen és lenyomnak egy döntetlent, esetleg nagy nehezen nyernek 1-0-ra. Én most a meccs előtt az első eset mellett tenném le a voksomat. Az új-zéladiak eléggé védekező felfogásban kezdték el az első meccsüket, egy idő után kaptak egy gólt. És ott minden megváltozott. Szlovákia leeresztett, a saját térfelükön passzolgatták a labdát, néha-néha megindultak, de nem tudták belőni a 2. gólt. Ez lett Új-Zéland szerencséje. A meccs utolsó másodperceiben megindultak és egy beadott labdából gólt fejelve egyenlítettek. Az olaszok már szerintem az első félidőben betalálnak és talán beállnak egy kicsit védekezni. Ekkor lesz esélyük kontrákat vezetni és mivel az új-zélandi védelem sz@rt sem ér, ezért lőhetnek még egy pár gólt. Remélhetőleg meg fog mutatkozni a két csapat közötti különbség. Az olaszok győzelmében biztos vagyok. Tippem: Félidő: 1-0 vagy 2-0 Vége: 3-0 vagy 4-0

Tipp: Olaszország legalább 2 vel nyer
Odds: 1,82
Iroda: Unibet
Tipp erőssége: 8/10

Az olaszok győzelmén 1,22 körüli odds van, szerintem lehet rá pakolni!

:) :K A tippek csak tájékoztató jellegűek! Megjátszásuk csak is saját felelősségre ajánlott! :K :)

[ Szerkesztve ]

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.