Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Sziasztok
Szóval van egy óriási gondom:
KV7-re feltettem a legújabb 17-es biost. Ez mindenféle galibát okozott, be se indult a windows, ilyenek. Most visszaraktam a 14-est, ami eddig volt.
Most ilyeneket csinál: randomban, de elég hamar lefagy. A monitor magától kikapcsol és lefagy az egész rendszer. A videokártya egy 9800pro, oprendszer winxp. Valakinek van valami ötlete? :(
Esetleg aki tud tuti tippeket stabil biosbeállításokra, az is jöhet.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) twollah válasza Szeke (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Load optimized defaults?
Probaltad mar?
Amugy en csinalnek egy memtestet + szednek valahonnet egy LinuxLiveot, es azzal is nyuznam egy ideig a gepet, ha azzal stabil akkor kindoze reinstall.

(#3) Szeke válasza twollah (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Az új biosszal Load Optimisedon fagyott, így most nem reszkíroztam meg. De mindjárt kipróbálom.
A bioson kívül eddig semmi sem változott, és eddig atomstabil volt a rendszer :(

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) twollah válasza Szeke (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Sajnos nem latsz bele a kindoze lelkivilagaba.
Lehet, hogy tenyleg kell neki egy reinstall.

(#5) Szeke válasza twollah (#4) üzenetére


Szeke
senior tag

Új fejlemény:
levettem a kíváncsiság kedvéért a gép odalát és tűzforró volt a vidkari bordája.. Lódítani kellett egyet a ventillátoron, most forog rendesen.
Van egy olyan gyanúm, hogy ez volt a baj és majd cserélni kell ventit :(

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#6) twollah válasza Szeke (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Hat az lehetseges.
Huzod a VGAt?

(#7) Old Death


Old Death
senior tag

Nézted már ezeket a topicokat.. Bővebben: link no persze, nem az eladókra gondolok, csak sok topic van különböző problémákkal, hátha ott van a megoldás ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#8) Szeke válasza twollah (#6) üzenetére


Szeke
senior tag

Nem. Illetve de. Már majdnem húztam. Ki a foglalatból. Ugyanis 3 és fél órája szarakodok a géppel. Most már talán jó lesz. Talán.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#9) Szeke válasza Old Death (#7) üzenetére


Szeke
senior tag

Köszi, 1-2t néztem, többségében ismeretlen eredetű bajok :)
Csak mostmár kiderül, hogy nem is a lap a ludas, hanem a vga. Egyre jobb :D

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#10) Szeke


Szeke
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, a videokártya okozta a fő bajt úgy tűnik.
Kellemesen csalódtam benned twollah, ritkán írok mostanában, és most úgy tűnik, sokkal normálisabbakat írsz mint mondjuk 1 éve :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.