Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső winyó eltűnt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Nagy1A


Nagy1A
újonc

Sziasztok! A külső vinyómon kb 60 G foglalt hely volt, olyan, amiről nem tudtam, hogy mi az. Ha összeadtam az összes programot, az kb 60 -al kevesebb volt, mint amit kiírt a tulajdonságokban. Gondolom a használat során teleszemeteltem és összegyűlt. Ezért mindent lementettem és az üres vinyót, ami akkor is 60 G foglaltságot mutatott, KillDisk-kel letöröltem. Sikeres is volt 4 óra alatt a törlés, csak azóta nem jelenik meg a meghajtó, nem látom a Rendszerben. Pedig gép látja és kezeli, mert az újraindításnál a külső is leáll egy pillanatra és újraindul, viszont nem jelenik meg a Rendszer ablakban. Kérnék segítséget ez ügyben. Köszönöm!

(#2) Out válasza Nagy1A (#1) üzenetére


Out
addikt

Akkor a művelet tényleg sikeresnek mondható, hiszen kinyírtad a diszket :D

Én ezt a programot használtam legutóbb partíciós műveletekhez: [link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3) htc07 válasza Nagy1A (#1) üzenetére


htc07
addikt

Van rajta partíció?

(#4) MineFox54 válasza Out (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

én easeust használok, az jól működött mindig is.

(#5) Nagy1A válasza htc07 (#3) üzenetére


Nagy1A
újonc

Eredetileg ez nem volt particionálva, mert külső vinyóként filmeket töltöttem le rá és erről moziztam. Csak tároló volt. A művelet neve, amit lefuttattam, " Erase All Disk Data ", ennek nem szabadott volna kinyírni, csak letörölni a diszket. Örülök, hogy Ti más programokat használtatok, de én egy régebbi hozzászólásban találtam erre az ajánlott programra. Lehet, hogy formázni kellene? Berakom a PC-be és elkezdek rá telepíteni, ha fel fogja ismerni.....!

(#6) MineFox54 válasza Nagy1A (#5) üzenetére


MineFox54
őstag

:W nem nyírta ki , csak letörölte a partíciót (igen, volt particionálva eredetileg).

(#7) King Unique válasza Nagy1A (#1) üzenetére


King Unique
titán

Milyen külső merevlemez?
Amúgy ilyen rejtélyes tárhelyméreteket NTFS fájlrendszernél a töredezettség is szokott okozni és egy töredezettségmentesítés megoldja. Illetve elég lett volna egy sima partíció törlés dikspartban [link] és újrainicializálás, majd újrapartícionálás.

Valamint ennek kár volt új topikot nyitni, bőven elfért volna a kérdésed HDD probléma (nem adatmentés) , Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD topikokban is.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső winyó eltűnt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.