Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

Segitsetek legyszi...

A helyzet az hogy ahol az oldalunk eppen van, ott fizetos a tarhely, es jo nagyot kene hasznalni, gondoltam felteszem 1 ingyenesre es onnan hivatom le a megfelelo pdf-filet

Igenam, de nem muxik, pedig kene neki!!!

miert nem? Ez a szo9lgaltatas le van tiltva ezeknel az ingyen helyeknel? vagy mi? es akkor hogyan tudnal megis vagy hol ezt kivitelezni???

Surgos lenne koszi!

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#2) salazol válasza Bobojsza (#1) üzenetére


salazol
őstag

próbálj ki annyit, hogy az ingyenes tárhelyre felraksz egy index.html-t. Bármi lehet benne. Nem biztos, hogyez a megoldás, de lehetséges.

(#3) Bobojsza válasza salazol (#2) üzenetére


Bobojsza
aktív tag

probaltam....

ugy hogy nem kozvetlenul a file-ra hivatkoztam, hanem 1 html-re ami nyitja a pdf-et de nem ment...

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#4) salazol válasza Bobojsza (#3) üzenetére


salazol
őstag

Akkor sorry.
Azért gondoltam, mert jártam úgy xyz szolgáltatónál, hogy amíg nem volt a könyvtáram gyökerében index.html, addig minden hivatkozásra azt adta, hogynincs jogosultság. Amint beraktam egyakármilyen index.html-t, attól kezdve lehetett bármire hivatkozni a tárterületen.

(#5) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

....

most 1* bejott
kulonben+ azt a hibat mondja hogy server error, meg hogy lehget nem tamogatja, meg ilyesmit...

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#6) nygma válasza Bobojsza (#5) üzenetére


nygma
addikt

mit kell ezen támogatnia a szervernek? a pdf ugyanolyan ebből a szempontból, mint bármilyen másik fájl. a mime-típusa lehet, hogy nem stimmel, de ettől még letölthetőnek kellene lennie

(#7) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Azért nem szokták az ilyet engedni az ingyenes szolgáltatók, mert akkor nem bámulod a reklámjaikat. Megoldás esetleg link lenne egy ott lévő oldalra amiről le lehetne tölteni az adott dolgot.
Warez-körökben egyébként 'külső hivatkozási hiba'-nak hívják.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#8) Bobojsza válasza Warlock_42 (#7) üzenetére


Bobojsza
aktív tag

Igen de en nem letolteni, hanem megjeleniteni akarom .... es automatikusan gombnyomas nelkul jojjon le...

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.