Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső USB adattároló (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) archei


archei
újonc

Segítséget szeretnék kérni. Van egy 1TB-os usb adattárolóm, melyre letöltöttem a Windows-t mert újratelepítettem. Telepítés végén vettem észre hogy a flash meghajtóként kezelt adattároló mérete csupán 30GB és már nem tudok hozzáférni az előző adataimhoz. FAT32-ből vissza tudom hozni NTFS-re? Vagy ezek az adataim már elvesztek? Lemezkezelőben azt írja, hogy nem lefoglalt. (kb. 850GB adat volt rajta)

(#2) archei


archei
újonc

(#3) King Unique válasza archei (#1) üzenetére


King Unique
titán

Lásd a téma topikjából más ugyanilyen esetét. Tehát szoftveres adatmentést lehetne megpróbálni, aztán vagy / vagy. Ha kész az adatmentés, utána lehet nekiállni törölni, majd újparticionálni, újraformázni a külső meghajtót, ami megoldható grafikus felületen és parancssorban egyaránt.
Legközelebb meg lehetőleg jobban kellene figyelni, hogy melyik meghajtóbetűjelű kötet/lemez van az MCT-nél kiválasztva. Illetve ha megnézed az alábbi leírást, akkor 2 külön beállítási opció az ISO-fájl letöltése és telepítési adathordozó készítése. Ahol ha az elsőt választottad, akkor nem meglepő, ha az ott kiválasztott célmeghajtóra nemcsak letöltötte a program az ISO-t, hanem telepítési adathordozót fabrikált (particionálta, formázta FAT32-re, rámásolta az ISO-t stb.) belőle.

+ Legközelebb a felesleges topiknyitás előtt nem ártana használni a fórum keresőjét és nem nyitni új topikot olyan kérdésnek/témának, ami már belelillik egy meglévő topik (pl. az előbb linkelt adatmentés) témájába! Ez pl. PROHARDVER! - abszolút kezdőknek topik téma összefoglalójában is le van írva. Köszi!

(#4) archei


archei
újonc

Köszönöm a segítséget és elnézést. Legközelebb rákeresek van-e hasonló téma.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső USB adattároló (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.