Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4154) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Sharkoon Swift Case Pro U3 vettem WD Red 2TB-vel. Külső ház piros LED-je folyamatosan világít, amikor 30 perc után alvó módba megy. Akkor is világít, ha kikapcsolom a gépet. Sharkoon-nál azt mondták, hogy alvó módban, kikapcsol a piros LED, (gondolom akkor is ha a gépet kikapcsolom) vigyem vissza a boltba. Ti ilyen problémával nem találkoztatok? Win10, 775-s alaplap, USB szelektív felfüggesztés engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

(#4155) pinnacle válasza pinnacle (#4154) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Lehet, hogy a régebbi gépek USB-vel van a gond, mert a laptopomon is égve maradt a piros LED, az újon kikapcsolt.

Van viszont egy nagyobb probléma. Androidos lejátszóhoz vettem, kikapcsolás után, a piros lámpa nem világít, a ház viszont nem kapcsol ki. Laptopon azonnal kikapcsol. Mi a fene lehet a gond? Egyébként hol van a vezérlőchip, nem találom. Talán a 1053 jelzi, az a ragacsos megoldás alul megfelelő? Van egy régebbi Rapid-Case 3.5" SATA USB 3.0, az sem áll le. Ráadásul újraindítás után, már nem is látszódik a merevlemez. Elméletileg ugyanaz a chip van bennük. Új, régi.

[ Szerkesztve ]

(#4159) pinnacle válasza King Unique (#4158) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Úgy néz ki, hogy a MiniMXIII-nak, az USB 3.0-al van gondja. Régi WD Elements 2 TB USB 2.0, 30 perc után alvóba megy, kikapcsolásnál azonnal leáll. Csak ez nagyon melegszik, meg archiválásra használnám.

Ez a piros LED viszont nem tudom mi lehet. Kikapcsolás után világít, ha lehúzom az USB-ről akkor elalszik.

[ Szerkesztve ]

(#4161) pinnacle válasza Osynho (#4160) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! King Unique-nak is akartam előbb, csak lemaradt. :) Box kikapcsolása után leáll a merevlemez? Nekem tovább forognak. Nem emlékszel véletlenül, hogy neked is ilyen ragasztós a NYÁK? Nem tudom, hogy számít-e ez a hézagos fedettség.

[ Szerkesztve ]

(#4162) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ha lehúzom az USB-ről, rögtön leáll. Valami innen piszkálhatja.

(#4167) pinnacle válasza Osynho (#4165) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Alvó módban nem vált pirosra? Akkor ez tényleg gond. Viszont az is furcsa, hogy neked soha nem piros, lemez olvasásnál sem. Laptopnál, PC-nél sem?

Rapid-Case 3.5" SATA USB 3.0, Swift Case Pro USB 3.0, egyik sem áll le az MXIII-nál. Swift Case leáll a WD TV Livenál.
Korábban linkelt WD 2TB Elements, Sharkoon Quikstore Portable, mindkettővel leáll. Úgy emlékszem azt mondták, hogy a saját táp nélküli külső házakhoz aktív USB hub kell. Nagyon terhelik a média lejátszót?

[ Szerkesztve ]

(#4172) pinnacle válasza pinnacle (#4154) üzenetére


pinnacle
nagyúr

1 nap alatt kicserélték a PCX-nél, piros gomb továbbra is világít alvó módban. Lehet, hogy mégsem hiba. Ha valakinek van ilyen, legyen szíves írja be, hogy neki kikapcsol-e ilyenkor. WD TV Live-nál leáll, MXIII-nál nem áll le a lemez kikapcsoláskor. Lehet, hogy van rá megoldás, csak nem tudom miként.

Swift Case Pro U3 SCSI meghajtót jelez, több beállítással.

(#4173) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Leállítást már megoldották az Amlogic S905 topicban. Már csak a bekapcsolás hiányzik, mert a lemez alvóban marad, nem csatlakozik a box-hoz.

(#4175) pinnacle válasza King Unique (#4174) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Bal oldalt Rapid-Case 3.5" SATA USB 3.0 van.
Leválasztás után nincs semmi kapcsolat a lemezzel, csak a külső ház ki-be kapcsolása után. Valami olyan parancs kellene, ami felébreszti. Lehet, hogy meg kellene nézni, hogy egyáltalán lehet-e leválasztani, majd visszacsatolni.

(#4182) pinnacle válasza King Unique (#4177) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Úgy néz ki, hogy nem fog menni az alvás, megnézték, sehogy sem akart felébredni. :( Egyébként archiválásra a WD Red+külső ház a legjobb választás? Arra gondoltam, ha esetleg a külső ház tönkremegy a vinyót legfeljebb áttetszem egy másik külső házba. Van olyan külső merevlemez, ami ajánlott archiválásra? Nem tudom, hogy van-e olyan, amiből ki lehet szedni a vinyót, a ház meghibásodásakor.

[ Szerkesztve ]

(#4186) pinnacle válasza King Unique (#4185) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Már megvettem a Swift Case Pro + WD Red 2TB-ot. WD TV Live-al leáll kikapcsoláskor, Rapid-Case-vel nem áll le. MiniMXIII-om egyiket sem állítja le. Igen ez a box hibája lehet, mert PC-vel, laptoppal semmi gond. Illetve érdekes módon a külső merevlemez, Samsung is leáll. Akinek ez van, azt írta, szerintem olyan külső lemez áll le, ami csak USB csatlakozáskor pörög fel, hálózati csatlakozástól még nem.
Még senki sem írta be az Androidos box topicba, hogy működne a leállás 3,5"-s saját tápos, külső háznál.
Nekem a régi WD Elements 2TB-om is leáll az MXIII-al, WD TV Live-al is. Egyébként ez lehet állítva használni? Úgy kevésbé melegedik talán.

Rapid-Case, Swift Case Pro-ban felcseréltem a lemezeket. Szerencsére működött, gondolom az azonos gyártó miatt.

(#4188) pinnacle válasza King Unique (#4187) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nekem mindkettő Alapértelmezett, Gyorsformázás volt.

(#4190) pinnacle válasza King Unique (#4189) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ja, igen. Akkor minden rendben van. :)

(#4192) pinnacle válasza King Unique (#4191) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Még sincsen minden rendben. Korábban csak az újat néztem, most kíváncsi voltam a másik kettőre is, Device Alignment-el valami gond van? Mindegyiket, alapértelmezett egység, gyorsformázással csináltam.

Egyébként lehet, hogy van valami abban, hogy média box-al a hálózati csatlakozásra nem, az USB csatlakozásra viszont felpörgő külső lemezek a jók. A régi WD Elements 2TB, sem pörög fel hálózati csatlakozáskor, és le is áll, szépen a box kikapcsolásakor. A fehér villogó lámpája is kialszik. Mi lehet ez az USB-re bekapcsolás mód, ami hiányzik mindkettő Sharkoon külső háznál?

[ Szerkesztve ]

(#4195) pinnacle válasza King Unique (#4194) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Közben én az ebben a cikkben említett, msinfo32-val néztem meg. Minden rendben.
Amit javasoltál, azzal is megnéztem. Ismertem ezt a programot, csak pont nem jutott eszembe. :)

Arra gondoltam, milyen tulajdonság az, hogy csak USB csatlakozásra pörög fel a lemez? Lehet, hogy ez minden külső lemezre igaz, és egy külső házra sem?

(#4197) pinnacle válasza King Unique (#4196) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Korábban említett Samsung, illetve a WD Elements, saját tápos külső lemez, mindkettő csak USB csatlakozásnál pörgeti fel a lemezt. Ha hallasz olyan külső házról, ami szintén ilyen, írd be a topicba, légy szíves.

(#4199) pinnacle válasza TomMusic (#4198) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szia! Ez tényleg jól néz ki. Nem ez a linkje? Kipróbálnád, hogy hálózati csatlakozás esetén felpörög a lemez, vagy csak USB csatlakozás után? Köszi!

(#4209) pinnacle válasza TomMusic (#4201) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

beluudj Te jöttél rá, hogy a probléma az hálózati csatlakozás utáni felpörgés, nem tudom, hogy mi a fene lehet ez. Samsung, WD Elements külső lemez, meg csak USB csatlakozás után pörög fel. Ezért lenne jó találni ilyen külső házat, mert szerintem archiválásra jobb a külső ház + merevlemez.

(#4211) pinnacle válasza #99499520 (#4210) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Remélhetőleg majd valaki beírja, ha talál ilyet.

Mondjuk az MXIII is hibás, mert a Swift Case Pro-val a WD TV Live gond nélkül működik.

(#4214) pinnacle válasza TomMusic (#4212) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen, az lehet a gond, hogy nincsen fent az USB 3.0-s driver. Nekem magától települt.
Rapid-Case + WD Red 2TB, ezt tudja USB 3.0, 2.0-n.

beluudj ezért lenne jó, egy nem felpörgő külső házat találni.

[ Szerkesztve ]

(#4237) pinnacle válasza Palapo (#4236) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Próbáld ki a házaddal, hogy média lejátszó kikapcsolásakor leáll-e a lemez. Nekem Rapid-Case, Case Pro van, Androidos player egyiket sem állítja le, Case Pro-t a WD TV Live leállítja. Úgy néz ki, hogy külső merevlemezzel nincs probléma, WD Elements 2TB, Samsung 3TB gond nélkül működik.

[ Szerkesztve ]

(#4239) pinnacle válasza Palapo (#4238) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szerintem azért jobb, ha nem megy feleslegesen a lemez. Nekem a Case Pro jobban melegszik, mint a Rapid-Case. Mindkettőben WD Red 2TB van. Interneten vásárolj, bármi nem tettszik, 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól.

(#4243) pinnacle válasza Palapo (#4242) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ha megveszed majd, írd be légy szíves, hogy hálózati csatlakozáskor felpörög-e a lemez, illetve a lejátszóval leállítás működik.

(#4249) pinnacle válasza King Unique (#4247) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Gyorsindítást hol lehet elérni? Gondolom valami frissítéssel eltűnt.

(#4252) pinnacle válasza King Unique (#4250) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Igen, a hibernálást kikapcsoltam. Tudom, hogy off kérdés, ezért írtam off-ba.

(#4389) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Külső házban tudom GPT-re formázni a merevlemezt, ha a Windows MBR-el lett telepítve? Már nem emlékszem, hogy is volt ez, csatlakozásnál feljön ez az összefoglalóban lévő ablak?

● Lehetőség szerint mindig a külső házban inicializáljuk, illetve particionáljuk a HDD-t!

(#4391) pinnacle válasza King Unique (#4390) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azon gondolkodom, hogy veszek 3GB-os vinyót, az jó ideig elég lesz, családi fotóknak, videóknak. Ez csak GPT-vel mehet, meg amúgy is azt ajánljátok. :)

Amikor a médialejátszós külső házat csatlakoztatom a géphez, állandóan írja, hogy hibát észlelt, javítani kell. Gondolom valami Linux index fájlok vannak rajta. Kis idő után rendben talált mindent, de elég ijesztő, hogy esetleg elront mindent. Szerencsére azért ez remélhetőleg nem olyan mint az inicializálás. Viszont lehet, hogy rosszul, de úgy emlékszem a javítással is gond lehet, de volt olyan, ha nem engedtem javítani, akkor nem tudta megnyitni a merevlemezt.

(#4533) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Androidos media boxhoz (Beelink MXIII vagy MXIII II) talált már valaki olyan 3.5" külső házat, ami a lejátszó kikapcsolása utána a lemezt is leállítja? Sharkoon Rapid-Case illetve Swift Case Pro-val a lemez ha nem használom idővel leáll, de ha kikapcsolom a lejátszót a lemez felpörög és nem is áll le soha. Tehát ez a furcsa, hogy az alvó lemez pont a kikapcsolástól éled fel annyira, hogy le sem tud állni utána.

(#4534) pinnacle válasza pinnacle (#4533) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Cédrus szervizében voltak olyan rendesek, hogy megnézték több külső házzal, ezt írták "Úgy tűnik, általánosságban levonható az a következtetés, hogy az olyan 3,5-ös külső HDD-k, amiknek van bekapcsoló gombja, azon pörögnek tovább. Így nagy valószínűséggel a külső házba beépített HDD-k is.
Egy Samsung egybe szereltet is megnéztünk (nincs rajta gomb) és tökéletesen kikapcsolt a készülés után."

Akkor lehet, hogy nincs is olyan szétszerelhető külső ház, amiben leállna a vinyó médiabox-al? Ez csak azért lenne fontos, hogy ha a külső ház tönkremenne, át tudjam tenni egy másikba, és ne vesszen el a családi fotó, videó gyűjtemény.

(#4536) pinnacle válasza King Unique (#4535) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Egyébként van olyan szétszedhető, saját tápos, 3,5" vagy 2,5" külső ház, amin nincs kapcsoló?

[ Szerkesztve ]

(#4537) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Nem találok ilyen saját tápos, kapcsoló szűrőt.

(#4540) pinnacle válasza ricsif12 (#4538) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi ricsif12, King Unique! Ahova veszem ott Sharkoon Swift Case Pro, 2TB WD Red + WDTV Live van. Ez bezzeg leállítja a vinyót kikapcsolás után. :) Jó lenne ha a WD Red maradhatna. Viszont úgy néz ki, hogy nincs kapcsológomb nélküli 3,5" külső ház. Azt hittem a LC-35U3 ilyen, de annak az elején van a kapcsoló.

Úgy néz ki, nincs más megoldás, mégis vennem kell egy 3,5" külső merevlemezt. Mit ajánlotok, ami saját tápos és nincs rajta kapcsoló? Ha jól látom a ADATA HM900 ilyen.

(#4542) pinnacle válasza King Unique (#4541) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Idősebb embernek lesz. Szeretném megkímélni, tudja úgy használni, ahogy idáig. Számítógépe sincsen, ez a médiabox lesz a minipc. 5400 rpm-es nem jobb külső merevlemeznek? Talán halkabb, kevésbé melegszik. Akkor lehet marad az Adata, az a legolcsóbb, 3 év garival.

[ Szerkesztve ]

(#4543) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Most látom, hogy van USB 2.0-s Sharkoon Swift Case Pro Combo. Ilyet vett már valaki? Lehet az USB 2.0-s mediaboxnál az USB 3.0 is bekavar.

Itt JMicron JM20337 chipset-et írnak. Nem tudom, hogy ez mit számít.

[ Szerkesztve ]

(#4545) pinnacle válasza King Unique (#4544) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor majd kipróbálom. Ha ez sem lesz jó, akkor veszek egy Adata-t vagy odaadom WD Elements-et.

(#4547) pinnacle válasza King Unique (#4546) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Azért gondoltam erre, mert nincs kapcsoló nélküli 3,5"-es külső ház, viszont ez USB 2.0-s. Vagy te tudsz ilyet? WD Red-et jó lenne továbbra is használni.
Tényleg az ADATA HM900-on van kapcsoló? Én nem láttam.
Ez mikor érvényes?
"2. Connecting via USB 2.0 requires plugging in to two USB ports for sufficient power delivery. A USB Y-cable will be needed."
Ez saját tápos ott nem kell plusz kábel USB 2.0-nél vagy ez működik táp nélkül is?

[ Szerkesztve ]

(#4548) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ahogy látom az Adata csak a laptophoz való csatlakozás után kapcsol be. Talán jó lesz ez is.

[ Szerkesztve ]

(#4551) pinnacle válasza King Unique (#4550) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszönöm a segítséged!

(#4556) pinnacle válasza ricsif12 (#4555) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ha nem használod a HDD-t elmegy alvóba, illetve a box kikapcsolásával a leáll?

(#4558) pinnacle válasza ricsif12 (#4557) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Lehet, akkor lesz "leállítós" külső ház. :) Nekem is WD Red-em van. Én simán hallom amikor pörögnek a lemezek. Neked annyira csendes, hogy nem is lehet hallani?

(#4561) pinnacle válasza ricsif12 (#4560) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! :) Csak gondoltam feleslegesen ne menjen, illetve a ház is melegszik, ilyen üresjáratban is.
Meg tudnád hallgatni a külső házat, amikor a box ki van kapcsolva? Nekem kifejezetten hallható, olyan súrlódás hangja van. LED szerintem csak akkor villog a ha olvas vagy ír a lemez. Illetve ha van még energiád, ki próbálnád azt, hogyha nincs a boxra csatlakoztatva, külső ház bekapcsolása után felpörögnek a lemezek vagy csak a boxhoz való csatlakozás után?

(#4563) pinnacle válasza ricsif12 (#4562) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi szépen! Mostani 2TB WD Red-et lenne jó továbbra is használni. Úgy néz ki, nincs más megoldás, odaadom a WD Elementsemet, Red-et meg berakom a PC-be.

[ Szerkesztve ]

(#4580) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Lehet mégis van olyan 3,5"-es, saját tápos külső ház, ami leállítja a lemezt média boxnál is. :) Swift Case Pro Combo-t vettem. Először semelyik számítógépem nem ismerte fel, azt hittem azért, mert előtte Sharkoon Swift Case Pro USB 3.0-val volt formázva a vinyó, de a hozzáadott kábel volt rossz, mert másikkal már működött. Kipróbáltam Androidos lejátszóval, kikapcsolás után semmi nem történt, 20-30 perc után viszont leállt. Egyébként PC-nél sem áll le rögtön. Illetve ennek a piros LED-je csak akkor villog, ha lemezművelet van.

(#4581) pinnacle válasza pinnacle (#4580) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Combo-nál nem vacakoltak. Akkor is leáll 30 perc múlva, ha semmihez sincs csatlakoztatva. Mióta kerestem ilyen külső házat. :)

[ Szerkesztve ]

(#4583) pinnacle válasza King Unique (#4582) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen, van 4 ilyen kábelem, nem is tudom, hogy honnan. Lehet monitorokhoz adták régebben. Meg is kérdeztem a Sharkoontól, normális-e, hogy nem áll le a PC-vel. Majd megírom, mit mondtak.
30 perc után leáll a lemez, csak a kék led világít a házon.
PC-n kikapcsolt állapotban 2db, Swift Case Pro USB 3.0-nál a piros led is világít, Sharkoonnál azt mondták, nem szabadna, mert a piros led csak lemezműveletnél világíthat. Érdekes módon WD TV Live-nál (ezzel leáll a vinyó) néha kikapcsolt állapotban sem világít a piros led, néha viszont világít. Valami összefüggés lehet az USB-vel, mert ha kihúzom, akkor kialszik a piros led.

(#4584) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Átmásoltam pár régi videót, utána idővel meg akartam nézni mi van a lemezen, de egyik mappát sem tudtam megnyitni, sőt az intéző is leállt. Újraindítás BIOS-nál elakadt. Kikapcsolta a Combot, másik kábellel csatlakoztattam, másik USB porthoz. Most tökéletesen működik. Én még ilyet nem láttam. Mi a fene lehet ez? Mégsem jó ötlet különböző chipsettel formázott vinyókat cserélgetni, vagy ilyen lefagyás elfordulhat néha. Egyből arra gondoltam, ilyen jó, hogy van még 2 biztonsági másolatom. :) Jók ezek a 2-6TB-s vinyók, de ha annyi adat tűnik el egyszerre, elég nagy szívás lehet.

(#4585) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sharkoontól megírták, hogy ez nem kapcsol ki.
The function you mean is Power Off when Host Off function. Not all chipsets do support it. The Swiftcase Pro Combo does not.

Azt hittem alapdolog, hogy a géppel együtt a HDD is leáll. Nem is értem mire jó ez. Nekem persze boxhoz jó ez a 30 perc. :)

Este észrevettem, hogy az alvóban lévő gépnél, a Combo piros ledje is világít, úgy mint a másiknak. Kikapcsoltam a PC-t, mindkettő piros led kialudt, de egy idő után a Combo megint világított. Reggel bekapcsolásnál az első BIOS üzenetnél megállt a gép, csak a külső ház kikapcsolása után töltött be.

Napközben hosszabb tétlenség után meg akartam nyitni egy mappát, csak pirosan világított a led, de nem történt semmi. Sőt kijelentkezni sem tudtam, csak akkor ha kikapcsoltam a merevlemez házat. Ez mi fenétől lehet? Talán az a gond, hogy a Swift Case Pro USB 3.0-val volt formázva a lemez? Most leformáztam ezzel is, remélem nem lesz több gond.

(#4587) pinnacle válasza King Unique (#4586) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Sajnos valami nem stimmel. Most is 1-2 óta után meg akartam nyitni egy mappát, de nem tudtam. Mappa után az almappát meg tudtam nyitni, de az almappát, amiben a fájlok vannak már nem. Megint lefagyott az intéző, párbeszéd ablakot bezártam, újra akartam indítani a gépet, de nem tudtam, a piros led el kezdett világítani, csak a kikapcsolás után, sikerült az újraindítás. Visszaviszem kicserélni, remélem ez nem valami típushiba, bár így egyet sem tudnának eladni.

(#4589) pinnacle válasza King Unique (#4588) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem voltam itthon, azt mondták, hogy már legalább 1 órája nem nyúltak a géphez, a lemezek mégis pörögtek. Ennek ellenére nem tudtam megnyitni a mappát. Először felvillan a piros led, majd folyamatosan világít, de nem történik semmi. Most megnézem USB 2.0-s csatlakozásnál, hátha számít valamit. Nem indult jól a dolog, hogy a gyári kábellel nem ismerte fel a PC, lehet olyan gond is, hogy csak a saját kábellel tökéletes a működés?

[ Szerkesztve ]

(#4592) pinnacle válasza King Unique (#4590) üzenetére


pinnacle
nagyúr

USB 2.0-s porton 30 perc után leállít, és mindig be tudtam lépni. Azt hittem ez volt a gond, de ma reggel megint leállt az első BIOS üzenetnél a gép, és csak a külső ház kikapcsolása után ment tovább. Ma délután folyamatosan ment a merevlemez, pedig semmit sem csináltam, amikor meg akartam nyitni egy mappát ez az üzenet fogadott.

Persze újraindításnál megint elakadt, olyan mintha betöltésnél kérdezne valamit a külső háztól, de az nem válaszol ezért leáll. Megy cserére, remélem jó lesz amit kapok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.