Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4069) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Captiva 3,5-ös USB3 Rack vajon miért nem látja a 3TB-os WD Red merevlemez partícióit?

(#4071) mclaren777 válasza King Unique (#4070) üzenetére


mclaren777
senior tag

Formázva, partícionálva egy PC belső SATA portján lett ugyanúgy win7 64 alatt, a windows USB rackben 1 db 2,7 TB-os üres partíciót lát, a "Sajátgép" pedig semmit, holott több kisebb partíció is van rajta amin már vannak adatok is, ez világosan kiderül ha visszateszem a másik PC belső SATA portjára.
Lemezkezelő induláskor kérdezte hogy MBR vagy GPT ként kezelje, én pedig rányomtam a GPT-re de semmi változás nem történt.

(#4258) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

SOS!

Azthiszem nagy baj történt :S

Adott egy 3TB-os WD merevlemez ami eddig gond nélkül ment egy asztali gépben közvetlenül alaplapra kötve (abban lett formázva, particionálva, használva)

Aztán ki lett véve és egy külső Captiva 3,5 USB rackbe szerelve hogy notebookról tudjam használni.

Mikor összecsatlakoztattam a géppel nem látta a partíciókat hanem egy "inicializálást" kért előtte. Ez megtörtént de persze utána sem látta.

A nagy baj az ha most visszateszem az eredeti asztaliba már az sem látja a partíciókat. A lemez teljes területét használaton kívülinek jelzi. Pedig ott is csak annyit csináltam hogy a kérdésre hogy Inicializáljon-e megadtam hogy igen, GPT-re :S

Hogy mentsem meg az adataimat kérlek segítsetek?! :S :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.