Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5821) bennjoe


bennjoe
csendes tag

Sziasztok, összeraktam egy frissen vásárolt Sharkoon Swift Case Pro-t 2TB merevlemezzel. A következő aggodalmaim vannak:

1. Nagyon nehezen cuppant rá a csatlakozóra, komolyan egy fél órát szenvedtem vele. Eközben össze-vissza karcolta egymást a ház meg a lemez. A rácsúsztatáskor mintha meg lett volna akadva és egy fél milliméterrel odébb lett volna a nyílás mint a csatlakozó. Picit nyomogattam a befelé álló lemezeket a megfelelő oldalon és a jó oldalra szorítva a lemezt csúsztattam végül be... Nem hinném hogy ez normális... :F

2. Az én példányom mintha fejjel lefelé lenne összerakva... Mármint a kicsúsztatható belső kazettának az eleje meg a háta egymáshoz képest fejjel lefelé van. Ha az eleje úgy áll, hogy fölül a ledek és alul a Sharkoon felirat jó irányítással, akkor hátul a tápcsatlakozó van alul és az adatkábel fölül. A képek szerint ennek nem így kéne lennie... :((

3. Egyik led sem világít... :(((

Mindeközben maga az írás-olvasás működik. Hagyjam a fenébe ha egyébként jó vagy esélyes hogy valami selejtet kaptam?

(Még évekkel ezelőtt volt tapasztalatom egy Sharkoon Rapid-Case-szel, azzal semmilyen problémám nem volt, ergonomikusabbnak tűnik és elegánsabban is néz ki.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.