Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5619) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok

Tegnap megérkezett az ORICO ház / Type-C verzió. Model Number: 3588U3/3588C3
Nem készítettem vele tesztet pl. a CDM alatt.
Mezei TC ill. Sajátgépes másolási eredmények:
HDD (legyen az külső házban vagy a gépházba beszerelve) to ORICO: 75-90MB/s, nagyobb fájlnál pl. 15Gb-os mkv leesett 60MB/s-re
SSD to ORICO: 180MB/s és nagyobb fájnál is szépen tartotta a sebességet

Visszajelző led színe ilyen lilás-kékes, na nem hiába van benne Purple :D

Érdekesség képen átkötöttem az előlapi panelban található Type-c aljazatra type-c/type-c
kábellal és ott is ezek az eredmények jöttek ki.

Ja a WD Purple-vel megszívtam, végül nagy nehezen sikerült formáznom, mert múltkor a Swift Case Pro-ba beleraktam, ott összekutyulódott a partíciós tábla, 4kn lett a szektorméret. Már meg nem tudom mondani melyik programmal raktam rendbe, talán az AOMEI volt az. Látott rajta egy 2TB-os részt + egy másik a maradéknak.
A lényeg: ez a ház nem rezonál be (lehet a Purple is közrejátszik benne, hogy halk), a kezdeti 30fokról 40-42 fokig ment fel formázásnál, szerintem a másolásnál sem lesz nagyobb melegedés.
A type-c csak mint csatlakozó vég érdekesség, sebességben sehol nem tudott többet.
Csak usb 3.0 GEN1-es, bár a leírás szerint meg: USB3.1 Type-A Male to Type-C Male Data Cable amit adtak hozzá.
De a lényeg, hogy végre tudom használni a 4TB-os vinyót. Marad is most már ebben.

Így hirtelen ennyi.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.