Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4875) EncinoMan válasza King Unique (#4872) üzenetére


EncinoMan
csendes újonc

Szia.

köszönöm :)

Az inicializálás és formázás pc-n belül sata kábelen keresztül történt
Tegnap megnéztem egy másik dokkolóval, gond nélkül látta és olvasta a tartalmat. (másik nagy méretű HDD-vel nem tudtam megpróbálni ugyan a saját dokkolómat) kezdtem lemondani a dologról :(
Ma mintegy utolsó próba megpróbáltam azt hogy a natív 4K-s logikai és fizikai szektorméret beállítása elöli pipa kivétele után ráfrissítettem a firmware-ra és láss csodát működik látja a a gép a lemezt, olvasni is lehet róla :D
(hogy ez alapból be volt-e jelölve vagy csak én jelöltem be arra már nem emlékszem)

Köszönöm szépen a segítséget :) :)

Emiatt sajnáltam volna ha nem működik:

Mivel rendkívül ritkán használom tárolásra ezért nincs sata- keresztül a gépre kötve.
A külső ház hely hiány miatt lett elvetve. A gépházban meg ott van számukra a hely. Hogy ennyire odaillik az nekem is meglepetés volt, mert úgy passzolt a HDD-nél maradt kis helyre az adapter mintha oda lett volna kitalálva, :Y a kábeleket szépen ki tudom vezetni a gépház hátulján és csak be kell dugni mikor használni akarom, Az inaktív állapotban tárolása megoldva, használat közbeni tárolás szintén, a működés közbeni hűtéssel együtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.