Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3638) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Vásároltam a napokban NBase n-Drive 3,5"-os külső racket. Akad vele néhány problémám:

- Nem adtak csavarokat ahhoz, hogy a vinyót becsavarozzam és úgy van kialakítva, hogy ha bármilyen lapos fejű csavart becsavarok, nem tudom ráhúzni az oldalsó "borítását", megakad a csavarban...
- Az egyik ilyen oldalsó "borításnak" (nem tudom hogy nevezzem, akinek van ilyen rackje, látott már ilyet, esetleg használta már valamikor, tudja, mire gondolok..) a belső felén a vájat (hogy a csavarnak legyen hely) alul van, de a vinyót felül lehet rögzíteni...
- A sata adatkábelt csak istenesen meggyűrve lehet csatlakoztatni, amit tapasztalatból tudok, hogy imádnak ezek a kábelek. Cserére nincs mód, a másik vége forrasztva van nyákra (valószínűleg le tudnám cserélni, ha muszáj lenne, de emellett akkor sem tudok elmenni...)
- A termék specifikációban az szerepel, hogy 5V 500mA. Akkor miért 12V-os 2000mA-es tápod adnak hozzá?

Ha bárki tud bármelyikre írni valami okosat, azt megköszönöm.
Ahhoz képest, hogy az ajánlott termékek között szerepel a listában, nekem egyértelműen az a véleményem, hogy ennyi alapján nem tudnám senkinek sem ajánlani..

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.