Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3221) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Üdv!

Kolléga megkért osszam meg tapasztalataimat az újonnan vett Captiva külső ház illetve a benne lévő 2TB-os WD Red vinyó párost

Na hol is kezdjem....Az első tapasztalatom, hogy mikor bekapcsoltam s közben bámultam az oldalt, meg kellett néznem hogy tényleg bekapcsolt, mert olyan halk hogy azt hittem nem megy...na ez nálam kapta a 10 pontot :K

Asmedia 106x Sata controller
Gyártó információ,"VID: 174C, PID: 55AA"
Lemez vezérlő,"Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller - 1.0 (Microsoft) (USB 3.0) [VEN: 8086, DEV: 8CB1] Verzió: 10.0.10240.16461, 8-17-2015"
HDD leállítása leválasztáskor --> leáll a merevlemez, LED kialszik.
Alvó módot még nem volt időm kipróbálni....szerk.: miközben ezt írom IGEN 8-10 perc között leáll.
A HDD belül csavarral rögzíthető, sőt gyárilag van benne hátul a chip résznél egy rezgéscsillapító kis szivacska, mellékelve plusz 2 ugyanilyen zacsiban.
Sata I/II, USB 3.0, csati USB B, fekfőházas, alu ház - eleje/hátulja műanyag, HDSentinel támogatás igen, kapacitás...mint írtam nálam 2 terra van benne, hűtés passzív, billenő kapcsoló, állítótalp (belül is illetve talpán is csúszásmentes kis korongok vannak), olcsó (5K), Részemről maximálisan ajánlott!

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.