Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2550) King Unique válasza Davidkoma (#2549) üzenetére


King Unique
titán

Hát valóban lutri....a kereskedők meg az utolsók, akik tisztában lennének vele :D
Igen valóban a Sharkoon ügyfélszolgálat is többnyire csak mellébeszél, meg leadják a hivatalos szöveget. Írtam is nekik, h más német gyártók (pl. Raidsonic) termékeiben is van ASMedia chip, de többnyire 1051-es,aminél állítható, illetve legtöbb 2,5" racknél is külön kellett beállítani. Azért a végére nyaltam egyet nekik, h milyen jó a Rapid-Case, mert végülis tényleg az egyik legjobb 3,5" a piacon. :K
Az az alvó mód és társai beállíthatóság pedig nem akkora hiba tulajdonképpen, mert a rack attól még működik rendesen.

Azt nem írtad, ha Windows-ban tálcán leválasztod, azután leáll-e a HDD, mert alvó mód mellett, az is lényeges??
Egyébként a 2 TB opciónak meg pusztán XP esetében van csak értelme, mert újabb Windows-ok már mind alapban kezelik normálisan a GPT-t, v max akkor, ha esetleg MBR partícióstílussal akarod mindenáron használni. Tehát a firmware-ben a 2 TB opció bejelölése nélkül is használható elvileg újabb rendszereken 3-4 TB-os HDD, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.