Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2549) Davidkoma válasza King Unique (#2548) üzenetére


Davidkoma
tag

Egyelőre az inaktiv állapotból a leállás megy, ha pl.TC-vel ránézek, akkor elindul szépen, ahogy kell, ha pedig nincs aktivitás, leáll.
A 2TB feletti méretet alany hiányában nem tudom még kipróbálni, az is lehet, hogy csak egy 2TB-ost veszek bele, ez a bizonytalanság nem nyugtatott meg.

Őszintén megvallva mielőtt megvettem volna, futólag olvastam itt egy-két hozzászólást, de ugye semmilyen jel nem különbözteti meg a JMicron/Asmedia kettőst a Sarkoonnál, így csak 50% esélyem volt, hogy a kevésbé macerásat kapjam, a PCX-nél, ahonnét az enyém is van, nem lehetett a rendelésnél választani, annyit láttam, mikor elment a rendelés, hogy fekete házas lesz.
A dobozán, a készüléken sincs egyetlen árva jel, hogy milyen chipset lapul benne.
Szóval lutri.
A neked küldött lepattintó válasz (nyilván nem az volt, de én annak értelmezem) sem győzött meg.

A konkurrens mobilrack-gyártók termékeit sem ismerem jobban, (azt látom ,hogy más is építkezik ezekre a chipsetekre), tehát nem állítom ,hogy ez rosszabb, vagy kevésbé jó, mint X vagy Y.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.