Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134) Secretive válasza mr_ricsi (#133) üzenetére


Secretive
aktív tag

az a helyzet,hogy gyakran rohangálok vinyókkal, többfajtával is helyszínről helyszínre és van úgy, hogy egyszer 1 pata-s,máskor 1 sata-s akad a kezembe,vagy gépből be-ki-csere stb. amin adatokat vagy mást is hurcolászok jobbról balra és összevissza,ezért lenne jó,ha mindkettőt kezelné.tehát nem árva vinyó miatt van igény rá.

Maga a mobilkeret elfér nálam és ha véletlenül 2 vagy akár 3 kiló is (akkor már rendesen anyagból van :DD ),akkor azt is el tudnám vinni,ez még nem korlátozza a mobilitásomat,ellenben sokat segíthet a hűtésben,ha mondjuk 300-500 giga anyagot kell másolnom A-ból B-re és vissza!
Nekem még van fent itt a szekrényemben egy 450MHz-es mobiltelefon 15 évről korábban,ami még külön tégla akksis volt és a telefonrész is egy laptopnyi volt,mégis használták,mert ''mobilabb'' volt,mint akkoriban más. :)) tehát csak a plusz 1-2 kiló miatt nem éreznék semmilyen hátrányt, viszont a relatív súlytöbbletet amúgyis ellentételezné a viszonylagos csendessége és télen kézmelegítőnek is jó lenne.... :DD

a sata1 és sata2 -ről alkotott véleményed,csak annyiban osztom, hogy valóban erősebb a marketingduma,mint a lényegi különbség (de vitathatatlanul gyorsabb-persze nem kétszer lásd:1,5GBps/3Gbps,de csak ha sata2-es vezérlő is van a lapodon! kb.20-40 MB/s többleted is lehet egy sata2-es vinyóval!-pl.intel 955x csipszet)
van többek között két db saját 500Gb-os hitachim, és sok munkámmal kapcsban is, úgyhogy nem csak a levegőbe beszélek, hanem tapasztalatból.
de a sok ''elméleti'' adatot már lassan megszokhattuk a marketingtől, a számtechben szinte mindenben!

szóval ne az elméletet és szubjektív dolgokat részletezzük....még mindig a konkrétumra várok!

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.