Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#976) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Van egy Dell 3537-es notim, amiben Aida64 szerint egy TOSHIBA MQ01ABD100 winchester található.
Ebbe a gépbe szeretnék SSD-t rakni, viszont szeretném megtartani ezt az egy terrás winyót is.

Első elképzelésem szerint - ahogy már korábban is tettem egy másik géppel -, a winchester helyére ment volna az SSD, az optikai meghajtó helyére pedig a HDD egy caddy-be. Azonban a Dell-es topikot olvasgatva azt szűrtem le, hogy ez nem igazán járható út, mert nem nagyon működnek az odd caddy-k ezzel a géppel.

Ezért most arra gondoltam, hogy megy az SSD a HDD helyére, a HDD pedig egy külső USB 3.0-s házba. Nem igazán akartam ezt a megoldást választani, de úgy néz ki nincs más lehetőség.

Kérdésem a következő lenne:
milyen külső USb 3.0-s HDD házat ajánlanátok ehhez a 2,5"-os winyóhoz? Napi használatban lenne, folyamatosan rá is lenne kötve a gépre, játékokat tárolnék és futatnék róla, filmet néznék, torrenteznék. Szóval átlagos felhasználás.
Van egyáltalán olyan külső ház ami ennek megfelel? Vagy felejtős az egész? Illetve adatátviteli sebességben mire számíthatok? Mit lehet kihozni egy ilyen szituációból?

Keret: 6-7 max 8k. :B

Elsőre ezt néztem ki: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.