Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#661) King Unique válasza Gabe123 (#660) üzenetére


King Unique
titán

Na válaszolt pár emberke. :)

◆ A Delock 42486 is amolyan belecsúsztatós , de rack végébe van egy szivacs szerűség, amibe vinyó felütküzik és így stabilan tartja. HD Sentinel kezeli. Csatolt képet [link], igaz pont lényeg nem látszik rajta.

◆ Ez a Chieftec CEB-2511-U3 ugyan jó márka, illető még nem válaszolt, de találtam róla videót [link], ami végén egyértelműen látszik, h elég gagyi a "rögzítés", csak mezei módra beletol házba vinyó , sata-usb átalakító rádug, azt hello...annyi + van,h usb3 microb Y kábelt adnak hozzá, ami esetleg 2.0 portba jól jöhet. Szerintem ennyi pénzért felejtős. :N

◆ Jófélék még a Revoltec külső házai is, olcsóbbak is, EX 206 bevált modell, aki EX 207-eset vett, mondta ugyan nem csavarozható vinyó bele, de stabilan tartja a ház és nem lötyög :N . HD Sentinel felismerte, de nála néha nem elsőre, hanem csak frissítés után, de ez vsz ő egyedi oprendszer-program hibája.

Találtam egy jó tesztet, igaz itt se látszik pont vinyó rögzítés, de hasznos lehet. Azért érdekes, h sebességben is akadnak , néhol komolyabb eltérések, vsz eltérő usb3 vezérlő miatt.
Érdemes Raidsonic háza táján is szétnézni , IB-231StU3-G bevált db, de nemrég vki panaszolta, h HD Sentinel nem ismerte fel, de emlékszem másnál meg igen, lehet többféle vezérlővel dobálják. IB-250StU3-BH is dícsérték.

Ha még kell személyes infó utóbbiakról , szólj,+ ha kell, majd beírom mit válaszolt Chieftec tulaj.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.