Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5141) mgTerminator válasza King Unique (#5140) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tegyük fel hogy tényleg az van benne... Akkor lehet vele valamit csinálni hogy a HD Sentinel lássa? Firmware csere vagy állítás. Láttam van erre program de sose csináltam még ilyet, így nem nyúlnék hozzá :U

Mint említettem megtápoltam a gyárilag mellékelt kábellel, csak azt is az USB Elosztóba dugtam be, ami egy 5V 3A táppal van megtápolva, és le is tudja adni a 3A-t az elosztó, teszteltem, meg van YouTube-on is teszt róla. Ugye egy olyan vinyó van az elosztón aminek szintén külön tápja van, meg egy másik, de az nincs használatban, így gondoltam elég lesz neki.

Mindegy, a lényeg hogy powerbankkal tudtam most biztosan tápot adni neki és működik, bár most írás közben leesett a sebesség. Tesztnél meg helyreállt, azóta is megy az írás elég szépen. De nekem úgyis az olvasás lesz a lényeg, abban meg jó lesz. Most azért terhelem hogy megnézzem meddig melegszik, mert hát ugye a hőfokot nem látom, csak külső lézeres hőmérővel :U

Azon gondolkoztam hogy meghirdetem, másnak ha nem fontos a hőfok meg hogy lássa a vinyó adatait, tökéletes. Nekem meg fontos a hőfok monitorozása :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.