Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4964) Roland8622 válasza Roland8622 (#4963) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Üdv újra. Van még egy 2.5"-os házam. Majd nem elfelejtettem.
Már előre leírom a poént: ne vedd meg.

Ő lenne az: Ugreen HDD Case
És hogy mi a bajom vele? Konkrétan a sebességátvitele.
Egy 250-es Samsung 860-as van benne Win10 rendszerrel, hogy ha kell tudjak gyorsan bootolni egy op.rendszert. Ez ilyen tartalék, néha előveszem. Na mármost rendeltem egy dvd helyére építhető panelt amiben van Type-c csatlakozó is. Vettem ehhez a házhoz is direkt mind a 2 végén type-c csatlakozású kábelt, hogy majd azzal kipróbálom az írási sebességet, mert ennél a racknél ez eddig valahogy kimaradt, mert csak beledobtam a Samut.
Na itt jött a meglepetés :O SSD-ről SSD-re 30Mb/s !!! volt a sebesség. Mondom ilyen nincs, megnéztem egy usb 3.0-ás porton is, majd összesen ami csak van a gépen. Akkor is ugyanez a sebesség pff Utána fogtam a Samut és átraktam az alus Oricoba (lsd. fentebb) és máris ment 150-180-al. Itt nyugodtam meg, hogy szerencsére nem az usb-s/type-c-s panellal fürödtem be, hanem bizony ezzel a rack-el :(
Alin a Review-k között van pár kép rendes sebességgel, de ezek mind a tesztelős programmal vannak, valós írási képet nem látok. Illetve ilyen van csak: [kép1] De akkor type-c-n miért nem jön ki a sebesség valóságban?

Így lehet nézek alusat ami tudja a type-c-t, hátha az is rendben lesz. Ez meg marad vésztartaléknak.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.