Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Kroni1


Kroni1
veterán

Na úgy néz ki az itthoni régi gépem volt a ludas a gyengébb usb-s random 4k eredményekben, a suliban az új generációs inteles gépnél a tárolóeszközök közt egyből megjelent az UASP, és a CMD eredmények is sokkal jobbak lettek mint itthon! Ez nem is baj, mert pont a suliban kell, hogy minél gyorsabban tudjak klónozni, és adatokat mozgatni nagy mennyiségben az ssd-re, úgyhogy megtartom az Axagont! :R

Ł-IceRocK-Ł: szerk: látom nem kell gen2 így átirtam: Én a helyedben lehet, hogy pl. egy Sharkoon tárolót vennék, persze ha az Orico-val van pozitiv tapasztalat az se rossz.. Sharkoon-nál írják korrektül a honlapjukon, hogy melyik tipus milyen vezérlőt tartalmaz, (a gen1-esek Jmicron-t, a gen2-esek ASMedia 1351-t ami elég gyors tesztek szerint) és minőségi korrekt cucc. Nem tudom ez az Orico mennyi, de gondolom 5e ft körül van, a Sharkoon is annyi kb és az biztosan megbizható. Nekem 2db usb3.0 Quickstore van itthon azok szépen dolgoznak évek óta. Majd kiváncsiságból letesztelem hogy az Axagon-hoz képest hogy teljesítenek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.