Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#320) bwpkl válasza sammo (#319) üzenetére


bwpkl
csendes tag

Coolinkról van tapasztalatom, még nagyon régen vettem egy 3,5 racket, és nagyon bevált, nagyon szeretem csak mérete és a súja miatt be akorok újítani egy 2,5-ös rackre,
én is először egy coolinket akartam, de időközben belebuzultam egy
A.C.Ryan alubox 2.5 nevezetű csodába. tudja kezelni a SATA-s és IDE-s vinyót is, meg eSATA ... nagyon kis okos ketyere.

Szóval visszatérve a Coolinkra, csak ajánlani tudom. az ára is kedvezőbb, a másik kettő (COOLER M. , MSI) főleg a nevet kell kifizetni.
sőt meg merem reckírozni azt is hogy ugyanaz a vezérlőchip figyel a coolerban az msi-ben meg a coolinkban is, szóval szerintem a Coolink a nyerő.

Én meg várok az A.C.ryan csodára, [link] mert sehol nem lehet kapni, de amúgy én is coolinket vennék, ha nem sikerülne ezt az eSATA-s csodát megcsípni.

Arról meg hogy elmegy-e egy db USB-ről HÁÁÁT?! nem hiszem, mert SAMSUNG winchesterről semmi fogyasztási adatot nem találtam.
Mert azt tudni kell hogy ha 2,5 watt-tól többet eszik akkor esélytelen az egy USB-s használat, mert az USB portból 5V és 0.5A -t lehet kicsikarni.
Ha meg laptopod van és csak egy USB van rajta akkor venni kell egy USB hub-ot is aminek van saját erőforrása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.