Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2364) batagy válasza King Unique (#2362) üzenetére


batagy
őstag

"Az "eredeti" JMicron firmware toolban nem lehet állítani az alvó módot ezek szerint. Eleve olyan firmware-t kell leszedni, ami tudja, vagy nem."
Valszeg mindkettő eredeti , csak a sima "JM2033x FW Update Utility" a mezei user változat, amiben nem lehet semmi extrát állítani. Ennél nem lehet az alvó módot állítani, csak eleve olyan firmware-t betölteni, amire szükség van

A másik változat neve JMicron 2033x M.P. Tool. Ez a belső változat, ami tud pár extra dolgot, pl. VID PID beállítás , product stringek stb. Némelyik verzió "JMMassProd" fájlnéven érhető el. Most legalább kiderült hogy van ilyen, én se tudtam. Az RD versionban a jelszó "jmicron", jó tudni.

Nekem a JMicron 2033x M.P. Tool. v1.16.14.1 verziót indítva alapból nem jelenik meg a "Standby Timer" beviteli mező! Az általad linkelt Arctic házasnál, van egy XLS útmutató, az ottani screenshotban van egy ilyen mező! Lehet hogy csak akkor jelenik meg ha rack van csatlakoztatva....

"Csak az oldalt nem tudom, ahonnan leszedte..."
Fent van az usbdev.ru-n is ugyanez a verzió.

"Azt tudtam, hogy hogy JMS551 USB 3.0 vezérlő, de a datasheet szerint tud USB2.0 + USB 3.0 +eSATA kapcsolatot is."
Akkor OK.

"EZ alapján ASM1053, vagy ASM1153 esetén 1153 a PID??"
Ott sajnos elírtam pár dolgot! ASM1153 esetén van a 1153 PID, az Ebayjes rackjeimben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.