Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1965) King Unique válasza adika4444 (#1962) üzenetére


King Unique
titán

Hi!

Kicsit régi már a táblázat, majd update-elve lesz, de addig inkább a nemrég összegyűjtött teszteket, beszámolókat nézegesd, azok közt találsz megfelelőt [link]
Megeszi, de hogy mennyire stabilan tartja benne a vékonyabb HDD-t, azt rack-je válogatja....ilyen célra legideálisabb egy slim rack, mint amit nemrég fórumtárs vett [link]. Kábele ugyan rövid, de egy hosszabb 3.0 A - microB kábelt lehet venni olcsón, nem drága. Van 9,5 mm-es merevlemezt kezelő változata is IB-254U3, de hogy a 7 mm-est mennyire stabilan tartja, azt nem tudom?
Az ezekhez adott "tokot" meg felejtsd el, mert jellemzően csak sz@r kis szütyőket szoktak adni, amik max por ellen védenek... rendes védő, -hordozótokot külön kell venni hozzá, de pár ezer forintért már kapni ilyeneket [link], [link]
Külső, különálló tápegység meg egyik 2,5 coloshoz sem kell, azok a 3,5 colosok, 2,5-esnél max esetleg 2.0 portban Y kábel, vagy amelyik ház olyan, akkor USB DC Power kábel.

Aztán látom 7200rpm-es HDD-t akarsz belerakni, ami végül is megléphető, mert ugyan 5400-as az ajánlott ilyekbe, de mohóságból én is HGST 7K1000-et pakoltam a Becrux-ba. :DDD Különösebben nem melegszik benne, de ugye ez a rack full alu és nagyon jól hűt, a 9,5 mm-es HDD jól passzol bele. A 7 mm-es nem tudom mennyire, mert ugyan a végén van egy szivacsszerű vmi és összecsavarozva baromi passzosan, szorosan közrefogja a merevlemezt, de vékonyabbal nem próbáltam.

(#1964) Zoli-bácsi : Delock 42488-at akart először? Jó az a rack, meg csavaros is, de baromi drága, tényleg csak akkor éri meg, ha vkinek célirányosan kell a multi interfész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.