Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1578) King Unique válasza rabbit87 (#1577) üzenetére


King Unique
titán

Apropó Windows energiagazdálkodás...korábban, de most is kipróbáltam több 2,5" külső vinyóval

|•| merevlemez / merevlemez kikapcsolása: alapból soha értéken volt, telepnél átírtam azt is arra, de ugyanúgy 10 perc után lekapcsolt a külső vinyó...
|•| USB beállításai/ USB szelektív felfüggesztés beállítás: alapból engedélyezve van, de hiába állítom "Letiltva" állapotra, ugyanúgy leáll a külső vinyó 10 perc után...

Nálam csak a HDS fentebb linkelt, Lemezek leállásának akadályozása jelentett megoldást. Abban az a jó, h nem mókolok bele minden HDD, v USB-port működésebe, csak a kívánt külső vinyón tiltom a leállást, megadom 1, v 2-es sorszámot, aztán kész. Csodálkoztam is, h nálad nem működik..?

Azon a sebességteszten látszik, h mind2 esetben kb. ugyanannyira telített a HDD, oprendszer, USB-aljzat is ugyanaz gondolom, tehát kérdéses a frissítés hatása?. De Crystal mellett meg kéne nézni pl. egy HD Tune Read tesztet, ami jobban mutatja a nyers szekvenciális értéket + egy nagy fájl másolását, mert azért az ST1000LM024-nek többet kéne tudnia.
Esetleg eltávolítani rendszerből az illesztőprogramot és újra felismertetni a Windows-al, esetleg végső esetleg a HDD újraformázása.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.