Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1282) ImI87


ImI87
őstag

Megvettem a Delock 42537 rack-et.

Első ránézésre egyszerű darab, mondhatni puritán, ami nem jelenti azt, hogy gagyi.

A ház egy egyszerű aluminium "lapított cső", egyik vége egy műanyag lapkával van lezárva 2 csavarral.
A másik vége is ilyen alakú, de ezen van a pici nyák, és a sata csatlakozó. Ez a hátsó rész kicsit homorú, a 2 csavar becsavarása húzza ki egyenesre. A vinyó stabil rögzítését egy darabka szivacs biztosítja a az első műanyag lapon. A ház belseje teljesen sík, nincsenek bordák, vagy bármilyen rögzítés. (Így nem igazán lehet csavaros rögzítésűnek nevezni, mivel a 2 csavar csak a ház végén lévő műanyagot fogja.)

A chipset egy JMicron chip, ezt holderíthetem ki pontosabban? (Aida64-et feltettem, de nem találtam semmi infót, csak Generic JMicron Device.)

A rack HD Sentinel kompatibilis, a lát mindent a vinyóról, smart-ot is.

Max 9,5 mm-es, 2,5 colos vinyók mennek bele, én egy 1 'TB-os WD Blue-t raktam bele, ami a laptop-omban volt.

Másoltam nagy hd filmeket (közvetlenül az alaplapi usb3-ra kötve), Total Commander-ben stabilan 94-95 MB/s sebességgel ment a másolás. Ez jó sebesség egy 5400 rpm-es vinyó esetén?

Holnap rákötöm a router-re, kiderül hogy műxik-e ott is.
Meg majd kiderül, hogy mennyire válik be.

Amúgy olcsó, 4800-ért vettem..... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.