Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1212) King Unique válasza lutiy (#1210) üzenetére


King Unique
titán

Ez másik topikba tártozik, mivel nem külön HDD ház, hanem kompakt gyári kivitel [link]
Amúgy nem lehet rossz ez az A60 se, ahogy többi ütésálló SP modell (már ha feltétlenül ilyen kell), hasonlóan strapabíró és ajánlott a Transcend 25M3 és 25H3. Ezeknek az ütésállóknak a masszív, többrétegű burkolat miatt a + melegedés a hátránya, de nem olyan vészes.
Ha csak "sima" kell, akkor a My Passport Ultra is jó választás, vagy külön venni hozzá egy alumínium házat, ami a topik témája ugye. Viszont mivel sok 2,5" 2 TB HDD 15 mm vastag, ezért a megfelelő ház is kicsit problémás, illetve leszűkül a kínálat, mivel a legtöbb max 7-9,5-12,5 mm vastag vinyót kezel...

(#1211) kisbalazs83: igen, egy ilyesmi DC tápkábel kell hozzá, de azt nem tudom, h 3,5/ 5,5 mm-es? + USB tápot honnan adnád neki, mert ilyen célra meg vmi aktív tápos USB hub javalott, nem holmi USB-s telefontöltő? Vagy, ha több USB csatlakozó is van a routeren, akkor Y kábelt is lehet használni.
A második link, az egy dokkoló, akár azt is lehet, de stabilabb egy rack. Ilyen célra (router) igazából egy 3,5" mobil rack lenne a jobb választás, de ha már adott a 2,5" HDD, akkor célszerűbb ahhoz való házat venni, v esetleg egy dokkolót.
Amúgy sok minden függ a routertől, annak USB-portja mekkora áramot ad le, netán már USB 3.0-ás, mert amúgy én is próbáltam több TP-Link modellel és meghajtani meghajtotta a 2,5" külső vinyót, az más kérdés, h mennyire stabilan... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.